Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

A zato je pitao dali je boja povrsinska :D hahaha gotov si Borise :D
 
Hmmm... Ispada da se isplati da covek plati 2,3 hiljade vise ovde kod nekog naseg prodavca i dobije garanciju nego da juri neke uvoznike i oglase ili kupuje u inostranstvu jeftinije. Eto neka mala sitnica moze da pokvari utisak i nemas kome da se zalis. Osim forumasima :D A da ne pricam ako nije sitnica u pitanju...

Inace ja sam bas zainteresovan za 730 dual sim i cekam vidim za koji novac ce moci da se kupi. Iskljucivo zbog dizajna (ergonomije) i bolje baterije mi je ispred lumie 630, pa cekam da vidim cenu.

Ako si mislio na mene ja sam već napisao da sam uzeo preko telenora. Inace, kad smo već kod telenora, nigde u NS nisam video izložen primerak još pa da ga oslušnem ali sam zamolio kolegu koji radi u telenoru da učini to.
 
Ни у Ушћу нису изложене нове Лумие,кажу радници да није до њих већ до политике Теленора.
 
Koja im je to politika da sakriju jedine WP uredjaje ???

Hoce da maksimalno IP proguraju na trziste?
Eto kako jedan operator utice na prodaju telefona , vrlo profesionalno -.-
 
Poslednja izmena:
Ako si mislio na mene ja sam već napisao da sam uzeo preko telenora. Inace, kad smo već kod telenora, nigde u NS nisam video izložen primerak još pa da ga oslušnem ali sam zamolio kolegu koji radi u telenoru da učini to.

Pa da, na osnovu tvoje price zakljucih... Eto, ti mozes da odes kod njih i da se zalis na ono sto ti ne odgovara i da dobijes odgovor/resenje... Kao i neko ko uzme kod naseg prodavca telefon sa garancijom. A za par hiljada manje sve to moze da bude mnogo komplikovanije ili neizvodljivo...
 
Тешко да Лумие могу да буду конкуренција ИП...
 
Далеко од тога да је савршен,ако ништа бар по цени нису конкуренција.
 
Bice niza cena. Polaaako.
 
I niko mi na kraju ne odgovori za belu masku :) Znam na 620 kako je uzasno to uradjeno, izlize se boja i onda se vidi iza crna plastika..
 
I u VIP-u Lumia 735 u ponudi.
 
Borise pa niko jos nije stigao da ga oguli dovoljno da bi znao :D Kako god ne ocekuj kvalitet kao na 920/925/1020 :)
 
Bio danas u Telenoru u Inđiji da produžim ugovor međutim nemaju na stanju Lumiu 735 rekoše da će mi javiti kada dobiju. Kakav smor.
 
Sve mi liči da ko je hteo da kupi ove Nokie to je i uradio i da više zainteresovanih slabo da ima.Po oglasima se vrte jedne iste i to je to.
 
zvao sam danas operatera,jer hocu da uzmem ovaj telefon
kaze da treba da stignu za nedelju dana,dovoljna kolicina za do kraja meseca
 
U Handy-ju pala cena Lumie 730 na 250e.
 
Treba li sumnjati u ove Lumie 730 od nekih ~210e ? Gde se to nabavlja - HUN?
 
Ako je oglas iz KG danas sam se čuo i nemaju je na stanju,ako danas naručiš biće za 10 dana.Garancija je usmena znači na poverenje i najverovatnije su iz Mađarske.
 
Pa ima ih i u jednom shopu za 212e... 2 godine garancije... ne znam da li sme da se pise ime prodavnice ovde, nije ni vazno na kraju krajeva... Koliko ja znam, kako mi je jedan serviser ispricao, to je sve uvoz iz Madjarske, e sad ne znam kako posle ide oko tih garancija ako se javi neki problem, kakav je kvalitet uredjaja... Znam da kad je brat uzimao 520icu, telefon je nekako kvalitetnije delovao u Gig***** nego u tim jeftinijim shopovima. Delovali su ko plastikaneri u poredjenju sa ovim koji je uzeo koji ima gumiranu zastitnu masku. Za mene to nisu male pare pa sam prilicno obazriv i voleo bih da cujem misljenja i iskustva oko kupovine "madjarskih" telefona.

Edit: inace taj serviser je bas rekao oko garancija "ko ti bre daje garanciju? kako, na sta?"... u najboljem slucaju mozes da dobijes fiskalni racun pa da posle nesto sa tim napravis ako se javi problem...
 
Poslednja izmena:
Ako ti je bitna garancija, kupuj uređaje samo u proverenim i pouzdanim radnjama. Podrazumeva se da te radnje izdaju fiskalne račune i imaju dobru servisnu podršku. Ja razmišljam da uzmem lumiu 730. Ako bude bila kod nekog operatera na rate za pristojne pare, biće mi prva opcija za kupovinu telefona.
 
Poslednja izmena:
Znam da kad je brat uzimao 520icu, telefon je nekako kvalitetnije delovao u Gig***** nego u tim jeftinijim shopovima. Delovali su ko plastikaneri u poredjenju sa ovim koji je uzeo koji ima gumiranu zastitnu masku.

Zato sto crna maska i jeste mat, "gumena" a ostale su plasticne, bez tog sloja.
 
Teško da će Lumia 730 biti u ponudi operatera jer je dual sim.
 
Konačno Lumie 735 dospele na prihvatljivu cenu oko 200e sa mreža.
 
Jel su ove lumije sa Telenora zaključane na Telenor mrežu ili rade na svim?
 
Lik sa KP od koga sam juče kupio Lumiu 735 kaže da su zaključane za Telenor.
 
Nazad
Vrh Dno