»RSS Benchmark sajt

Strana 107 od 119 PrvaPrva ... 75797103104105106107108109110111117 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.591 do 1.605 od ukupno 1771

Tema: Nokia Lumia 730 and 735

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        869
        android ima , viber , whatsapp ( novije verzije ) , messenger , facebook , zbog toga cerkica zamenila L 735 za android

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Al mislim, tu opciju Android ima u pomenutim aplikacijama (kao Viber, Whatsapp, i sl.), ali nema ni on video poziv direktno preko mreze?

Valjda ce to sad postati bolje vremenom. Nekako mi je logican sled dogadjaja da se naprave univerzalne aplikacije za windows 10 tih pomenutih servisa, pa i da i one dobiju sa time video pozive... Mada naravno, nemaju ljudi, kojima je to bitno, razlog da gledaju u nebo kada ce to biti uradjeno.

Member
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        162
        Je l imao neko problem sa povezivanjem preko usb kabla za prenos podataka sa kompjuterom? Kad ubodem sve prepozna normalno telefon ali se onda kao izgubi veza, pa onda opet sam od sebe se ponovo pojavi i tako stalno... Sumnjam da je kabl problem. Jedino mi je to logicno. Neka preporuka za kabl? 1A ili 2A? Nadjoh neki najjeftiniji najprostiji micro usb za 230 dindzi u pobedipobedi pa bih mozda njega uzeo.

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Meni biva taj problem na jednom od dva kompjutera kod mene kod kuce, i to na ovom za kojim radim (i koji je stariji i slabiji). Nekad mi bude i da stavim nesto da mi se snima, i da u nekom momentu stane, nesto u fazonu "device not responding", a u stvari se kompjuter zaglupeo. Na drugom kompjuteru nisam nikad imao ovaj problem. Ipak, u mom slucaju ja imam u "dupe" kuciscta prikopcan usb hub, pa preko njega povezujem i telefon. Jedino sto ipak nikad nemam ovaj problem kad bilo sta drugo povezem preko tog huba, ali mozda taj hub u kombinaciji usb kablom od telefona napravi problem. Nisam previse paznje posvecivao tom problemcicu, pa ipak ne znam da li je do kompjutera, ili do nacina povezivanja sa kompjuterom. Cak hocu i da reinstaliram sistem na tom kompjuteru, ali uvek me mrzi...

Member
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        162
        Ja sam i ranije imao problem i privremeno sam kao resenje dobio sto sam koristio zadnje usb ulaze, navodno je kao problem struja. Pa sam probao i tada resio. Medjutim evo sada mi ni tako ne radi. Probao svasta jos nesto nista mi nije pomoglo. Probao na laptopui, radilo bez problema do trenutka kad nesto nisam slucajno lupio o sto kada je isto pocelo da zeza - logicno mi je da je kabl u pitanju.

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Da, kad se uzme u obzir sta smo obojica sad sve rekli, ili je kabel, ili je do samog USB porta. Tj. najverovatnije, mada sto se ovog mog kompjutera tice, on i ovako ima obicaj da se povremeno zaglupi.

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        154
        Meni kompjuter uopste ne prepoznaje telefon otkad sam na w10 (na kompjuteru i telefonu) doduse, nisam koristila taj zadnji ulaz, hvala za ideju (poenta mog posta je da se zahvalim )

Sent from mTalk

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Citat Citiram korisnika: thejk Pogledaj poruku
        Meni kompjuter uopste ne prepoznaje telefon otkad sam na w10 (na kompjuteru i telefonu) doduse, nisam koristila taj zadnji ulaz, hvala za ideju (poenta mog posta je da se zahvalim )

Sent from mTalk

To može biti i da je do drajvera na kompjuteru. Tako meni jedno vreme taj drugi bolji kompjuter nije video telefon.

Member
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        154
        Uspela sam preko tog ulaza pozadi, jej

Sent from mTalk

Member Avatar korisnika acep
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        908
      11. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k oc 4,5Ghz noctua nh-u12pse2
        • MoBo: asrock z77 extreme4
        • RAM: CORSAIR Vengeance 8GB(2x4GB)1866MHz
        • VGA: ASUS GTX 970 Strix OC
        • MON: Lg 2342p 3D
        • Case: COOLER MASTER Centurion 590 / Thermaltake Smart SE SPS-730M
        • LAP: samsung n150 plus 10.1
        • TV: samsung LE40B541P7W
      12. Imam cudan problem, telefon ne zvoni samo kada stigne poruka Lumia 735 8.1 upd 2.
        Sve je ukljuceno sto se notifikacija tice, uradjen hard reset radilo neko vreme pa opet zeza. Ima li neko resenje ili mi ostaje jos samo da probam preko Nokia Software Recovery Tool-a?

Member Avatar korisnika TosaNS
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        2.736
      14. Moja mašina
        • CPU: AMD 3700x
        • MoBo: Gigabyte
        • RAM: Predator 3200 16gb
        • VGA: Gigabyte 1070
        • MON: Samsung 27" gaming
        • Case: NZYXT
        • INET: Bez interneta
        • Ostalo: Logitech pro, g502
      15. Citat Citiram korisnika: acep Pogledaj poruku
        Imam cudan problem, telefon ne zvoni samo kada stigne poruka Lumia 735 8.1 upd 2.
        Sve je ukljuceno sto se notifikacija tice, uradjen hard reset radilo neko vreme pa opet zeza. Ima li neko resenje ili mi ostaje jos samo da probam preko Nokia Software Recovery Tool-a?
        Zasto ne probas da predjes na w10? Vrlo lako abdejtujes OS preko windows advajzor aplikacije koju mozes da nadjes na win storu. Instaliras aplikaciju naravno imas wifi i preko nje instaliras w10. Uradis hard reset i instaliras najnoviju verziju 318. koja lepo radi i gde bi sve trebalo da ti radi.
        Soylent Green is people

Member Avatar korisnika Miskonius
        Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        2.059
      17. Moja mašina
        • CPU: i7 4770k@ 4.5GHz & CM Z600+ Enermax Magma Push&Pull
        • MoBo: Asus Z87 Gryphon
        • RAM: Kingston HyperX 2133Mhz 2x8Gb
        • VGA: Sapphire 290x Tri-X@ 1150GPU & 1600Vram
        • MON: Shimian QH270-IPSMS 2560x1440p 27″@ 120Hz
        • HDD: Intel SSD 520 Series 240GB, Samsung F3 SpinPoint 1TB
        • OPT: Neki Asus
        • Case: Cooler Master Haf-XB Evo
        • INET: DSL
        • Ostalo: Keyboard Logitech G11, Mionix Naos 7000, Logitech Gamepad F510, Kingston HyperX Cloud II Headset, Lo
      18. Citat Citiram korisnika: acep Pogledaj poruku
        Imam cudan problem, telefon ne zvoni samo kada stigne poruka Lumia 735 8.1 upd 2.
        Ako si koristio skoro slusalice na mobilinom verovatno je zbog toga.
        Ima neki retardirani bug zbog kog se to desava i postoji fix za to ali moras da guglas malo oko toga.

Member Avatar korisnika acep
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        908
      20. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k oc 4,5Ghz noctua nh-u12pse2
        • MoBo: asrock z77 extreme4
        • RAM: CORSAIR Vengeance 8GB(2x4GB)1866MHz
        • VGA: ASUS GTX 970 Strix OC
        • MON: Lg 2342p 3D
        • Case: COOLER MASTER Centurion 590 / Thermaltake Smart SE SPS-730M
        • LAP: samsung n150 plus 10.1
        • TV: samsung LE40B541P7W
      21. @TosaNS jeste me smorio win 8 ali mnogo je losija kamera na win 10(ili su ispravili sa nekim update-om?) pa mi je to za sad glavni razlog da ostanem na win 8.

@Miskonius jesam mozda je bas i to razlog, resio sam za sad preko WindowsSoftware Recovery Tool-a.

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2016
        Poruka
        14
        Imam problem sa on/off dugmetom. Samo odjednom nije hteo da mi zakljuca telefon. Gasila, palila i dalje isto, ne reaguje. A kada ga zadrzim duze da bih ugasila skroz telefon onda reaguje. Takodje sam ukljucila onu opciju dupli tap na ekran, nece ni to da mi radi. Je l to znaci da je crklo skroz i hoce li mi uvaziti uz garanciju to? I da, evo sad vidim da kad je zakljucan, kad me neko pozove nece da se upali ekran, ni kad stigne poruka ne reaguje nista. Jedino uspevam da ga upalim kad ga stavim an punjac.
        Menjao jovanaz94 : 02.06.2016. u 23:15

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Morali bi na to da uvaze garanciju. Ako nece na to ne znam na sta hoce. Ipak, ako je problem softverski, onda bi mozda hard reset pomogao ili da se reinstalira softver telefona sa Windows Device Recovery Tool. Valjda je softverski problem, jer na on/off mozes da palis i gasis telefon, a ne mozes da ga otkljucas/zakljucas, pa je valjda sam taj taster ispravan... Nesto mu se zafrknulo...

Strana 107 od 119 PrvaPrva ... 75797103104105106107108109110111117 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •