Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

Svaka ti čast. Video snimak nije značio ništa, uspeo si da mu objasniš.

Poslato sa HTC 10
 
Ne razumem kakave veze ima snimak telefona sa snimkom samog telefona dok snima video, da li sam ja slagao da se slika mulja dok snimam klip ili šta je po sredi nije mi jasno i dalje u čemu je fora ali kad budem imao vremena snimaću telefon dok snimam nije problem ali ne vidim poentu toga i šta se time dokazuje ....
 
Poslednja izmena:
Neko se pravi Toša. Slika preskače prilikom snimanja kad se uključi stabilizacija, sa isključenom radi ok. Reprodukcija je ok u oba slučaja. Krš soc, teško da ima neke pomoći. Igram se danas malo intenzivnije sa telefonom. Radi pristojno za hardver koji ima, za Windows i njegove mane nema pomoći. I ova tastatura izluđuje... :)
Mtalk deluje ok na prvi pogled.
 
Obzirom da je mitar sve objasnio onda ne moram da snimam telefon? Ako je reprodukcija ok u oba slučaja u čemu je problem? I ja tvrdim da radi pristojno i čemu ono da se neko pravi Toša?

Soylent green is people
 
Poslednja izmena:
evo snimak

Prvi je bez stabilizacije dok je drugi sa ukljucenom stabilizacijom ... Nadam se da je ovo dovoljan dokaz ...
 
Poslednja izmena:
@TosaNS, prvo si se složio sa članom @mitar1982, on je napisao da "preskače" video prilikom snimanja. Zatim si postavio na YT klip, kažeš da ništa ne secka, što znači da se sada ne slažeš sa članom @mitar1982, sa kojim se upravo iznad složio. Ovo su neka šizofrena cepanja?
Što je najgore, kod tebe na klipu se vidi da slika počinje da preskače kada si upalio stabilizaciju, evo ovde:
https://youtu.be/LDx9hrUMbg0?t=54
Odmah si smirio ruku kada si video kako monitor igra koji snimaš, nisi ga vrteo gore dole kao bez stabilizacije.

Potrebno je da prekinete da obmanjujete ljude sa "kod mene sve radi"! Zbog toga sam kupio 735 kao drugi telefon, a sigurno nisam jedini koga ste tako navukli. I fora koja vam nije prošla na drugom forumu da meni nije ispravan telefon, kada se javio drugi član sa istim problemom.


Donosi li ova nadogradnja nešto bitno? Popravlja li nešto oko kamere?



PS.
Ništa bitno ne donosi, našao sam:
https://mspoweruser.com/windows-10-build-14393-693-now-available-users-pcs-mobile/
 
Poslednja izmena:
Kamera je 6.6 ili 6.3 a oni je ogranicili na 5mp! Mislim alal im plajvez! Kamera je bila bolja nego na S4 a mozda i S5.

Sent from Lumia 735
 
@Ivane zaista nema nameru sa tobom da se nastavljam dalje, okačio sam snimak i to je to ali da me ubediš da je telefon đubre i da ne valja to sigurno nećeš, a sa ferrarijem sam se složio u ovoj rečenici "Reprodukcija je ok u oba slučaja." tačno je da nisam naveo samo taj deo ostalo ne komentarišem. Istim intezitetom sam pomerao ruku tj bar sam pokušao možda bi se sa bržim pomeranjem ruku se desilo ono što ti vidiš to neko muljanje seckanje, kako god na oba snimka koja sam okačio se vidi da je snimak korektan. A šta bi sa onim gde tvrdiš da ja i nemam wp nego vas zavlačim sa nekim androidom itd.
 
Poslednja izmena:
Ja kad god sam imao "neki" problem, prijavio sam ga...
Nije to toliko velika stvar...
Prvi sam prijavio problem sa kamerom... Na navedenim modelima, pod W10 (L1020, 925, 920, 820, 620). Treba sam pročitati...
Čak sam jednom naveo da L650 ima prilično nemiran video snimak, to je rešeno predzadnjim firmware-om. Firmware-om, a ne windows camera aplikacijom.
 
Naravno nije velika stvar prijaviti problem .... u svemu je poenta dokazati da je wp los sistem ...
 
Sistem uopšte nije loš, a kamo li telefoni. Samo da se malo utegnu aplikacije i to je t
o. Bzvz je da, npr, Viber danas super radi a sutra se apdejtuje i nema ni *urca od notifikacija (kasne i ne mogu se isčitati) ...

Послато са Меизу У20 преко Тапатока
 
Uf, da li je realno da će se neko zezati ovoliko da uključi led notifikacije?
 
Vredi potrositi i pola dana ako treba.

Sent from Tutnjevac
 
Pokušavam da se vratim na 8.1 kako bi nešto proverio i nema šanse. Šta sada?







Telefon ne ostaje zaglavljen na poslednjoj slici, resetuje se.
 
Ivane, probaj volume down i power, kad zavibrira, pusti dugmiće. Imao sam slično sa L930 od prijatelja, tek posle 3-4 puta je uspeo.
Vredi probati...
 
Probao soft reset na taj način par puta, menjao usb ulaz na PC, restartovao PC, reinstalirao WDRT. Još neka ideja?
 
Mozda je cista glupost ovo da probas...
Izvadi bateriju napolje i drzi Power dugme 20 sec, vrati bateriju i pokusaj ponovo WDRT.
Drugo sto mi pada na pamet je, da kroz meni WDRT obrises postojeci download za Lumiu, pa onda pokusaj novi download da skines, mozda je nekako zeznut...
View, Hidden items, Program Data, Microsoft, Packers, Product, pa sve unutra obrisi,
i probaj ponovo da skines.

Ne pada mi nista vise na pamet.
 
Ovo sa baterijom i 20 sek! Hvala.

I opet :smash:

 
Poslednja izmena:
Ajde, daj Boze da prodje! ;)


Edit:

Probaj onda sa tim "ne vidi telefon".
 
Poslednja izmena:
Nije prošlo. Izmenio sam poruku iznad :smash:
 
Hmmm... Mozda nisam dobro razumeo, on se restartuje i tako u krug... Ili mozes da upalis telefon sa W10 i koristis?
 
Može da se koristi na win10, ja hoću da vratim na 8.1.
 
Hmm... Ne znam, da smo bar u komsiluku, pa da svrnes na ladno pivo i da probamo na mom racunaru... krastavac.

Ne znam sta drugo jos da probamo... :(
 
Posle 3 sata nadogradnje (toliko je sve trajalo, manje više neki minut), sada imam ovu verziju:
 

Prilozi

  • wp_ss_20171025_0001.png
    wp_ss_20171025_0001.png
    117.8 KB · Pregleda: 85
  • wp_ss_20171025_0002.png
    wp_ss_20171025_0002.png
    43.2 KB · Pregleda: 81
Poslednja izmena:
I problemi su tu, obaveštenja se ne prikazuju u obaveštenjima. Probao sam svašta, ostaolo je još vraćanje uređaja na fabrička podešavanja.

 
Jesi li uradio jedan hard reset posle poslednjeg update-a?
 
Jesam kada sam prešao na 10. Posle 1770 nisam. Upravo uradio, sada 2 sata dok sve ažurira...
 
Pokušavam da se vratim na 8.1 kako bi nešto proverio i nema šanse. Šta sada?







Telefon ne ostaje zaglavljen na poslednjoj slici, resetuje se.

Pre je bila verzija Lumia recovery tool ,mozda da probas sa tim programom.Posto si koristio windows device recovery tool,koji je noviji.Pogledaj sta kazu po netu za to.Mozda sa tim uspes nesto.
 
Nazad
Vrh Dno