Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

Ja,koristim stari prenesi i surfuj 1000 od 1820din znaci polu klosarski :D hahah
 
Kao što je kalikali rekao, nemaju ga još u radnjama, biće za par dana...
 
To niko ne gleda, bar sto se telenora tice, oni nisu normalni.
 
Od kada je prodajna cena bez ugovorne obaveze kod operatera imala veze sa mozgom?Ni najbezobrazniji preprodavci ne traže tu sumu koju traže operateri bez obaveze.
 
Ispade da ostali dele telefone za dzabe i da samo telenor dere. Uopste nije tako, imaju vip i mts ponekad malo nize cene nekih telefona ali sve je to daleko od povoljnog.
 
Poslednja izmena:
Danas stigla Lumia 735 u Telenor u Lazarevcu, još nisu izloženi pa sam imao prilike da sa radnikom uradim unboxing pakovanja. Telefon prelepo izgleda mada i pomalo jeftino u odnosu na moj Lenovo P780. Nismo ga uključivali, biće izložen danas pa će moći i da se proba. Imaju ga u crnoj i beloj boji.
 
Ispade da ostali dele telefone za dzabe i da samo telenor dere. Uopste nije tako, imaju vip i mts ponekad malo nize cene nekih telefona ali sve je to daleko od povoljnog.

+1

Pogledajte cene bez ugovorne obaveze kod drugih operatera. Sve se to na kraju svede na isto. Tamo gde te jedan ne uštine, to uradi drugi...
 
Pojavila se prva Lumia 735 na KP,traži tip 300e.
 
Dobice juce :) Nikako nije realno dati 300€ za ovaj tel. Realno je 200 max 220€ platiti iz oglasa.
 
Danas stigla Lumia 735 u Telenor u Lazarevcu, još nisu izloženi pa sam imao prilike da sa radnikom uradim unboxing pakovanja. Telefon prelepo izgleda mada i pomalo jeftino u odnosu na moj Lenovo P780. Nismo ga uključivali, biće izložen danas pa će moći i da se proba. Imaju ga u crnoj i beloj boji.

Kako mozes da uporedjujes ovu nokiu sa tim lenovom,android sa winom...
 
Mislio sam da kupim lumiu 630,ali sad skupljam pare za jedan od ova dva.
 
Svratio i ja do telenora da vidim ove Lumie. Nisu imali 830, pokazala mi ( tj otpakovala ispred mene) radnica 735 , i meni izgleda dosta jeftino, odlicno je sklopljena, lepo izgleda ali dosta jeftino.
Nije dala da je upalim :)
 
Meni nije jasno ovo, odlično sklopljen telefon a izgleda jeftino?
Telefon je plastičan telefon srednje klase sa svim funkcijama. Meni npr galaxy telefon deluje jeftino. Imao sam galaxy core i koristio galaxy 2 i oni deluju plastično i jeftino.

Da li je cvrst u ruci, da li krcka ?
 
Nema krckanja,sve je uklopljeno kako treba ipak je to Nokia.Taj tamno sivi koji sam ja gledao izgleda malo jeftino,možda u drugoj boji ne izgleda tako.
 
Video sam taj sivi na netu ,sa slika stvarno izgleda loše. Bolje neka jarka boja ili skroz crna.
 
Poslednja izmena:
Ovaj sto sam ja gledao je bio crni. Dobro je sklopljen, nema krckanja, vec jedino ne znam mozda zbog same tezine uredjaja, jer je jako lagan, pa zbog toga izgleda jeftino, ne znam kako da objasnim. Takav odecaj sam isto imao sa samsung galaxy s4-s5. Dok npr nexus 4 koji sam imao ranije izgleda bolje jer je tezi, i nije ta jeftina plastika, ili ovaj xiaomi mi2 jeste plastican poklopac, ali izgleda cvrce, tezi je u ruci, i odaje utisak jako kvalitetne izrade, kao sto i jeste.
 
Ako ga niste palili nije baterija bila unutra,zato je lagan.
 
Moguce je da je i zbog toga. Probaj otici do neke poslovnice pa ces videti, na znam kakvi su ostali modeli lumia osim 930, jos pre dve godine sam gledao 920 i on a je izgledala bas jako kvalitetno. Pisem u vezi 920 jer se na mnogime reviewima uporedjue dizajn 735 sa 920 ,
 
Pojavio se na mobilnom shopu. 280 eur.
 
To je najverovatnije isti sa KP pošto je skinuo i tamo na 280e.
 
Nazad
Vrh Dno