Šta je novo?

Asus P8Z68 DELUXE puče na pola flešovanja biosa.....

Buraz nakačim ti ja ovo napajanje i zabode naravno opet.
Ostalo mi je podignem softver na ssd-u ali u medjuvremenu mi pade kućište od 20kg sa kreveta i razbije se celo pa zato ne odgovaram... Danas uzimam novo kućište pa ti pišem šta i kako kad podignem softver na pomenutom hdd-u.
 
To je najgore kad neznaš šta je Gremlini :)
PSU i GPU su ostali ali kolko vidim PSU ćeš vcrs da istestiraš.
Izvadi i rame ostavi jednu pločicu samo u sistemu može biti do njih a može biti da je ta ploča tolko bagovita.

Da Samsung SSD 840 ima noviju verziju Firmvera ali to nije uzročnik,ali i to bi trebao da odradiš.Radi se iz Win-a veoma lagano.Ako nisi pratio temu Samsung Evo 840, inače je veoma bitan update jel SSD isto ima fabričku grešku sa zapisima ;)

Istestiraj i grafu kad si bukvalno sve izvrteo, ali ako se opet dešava onda je MB jedini uzrok toga ali ovako ćeš biti 100% siguran.

Pogledah i softver na ssd-u i poslednji je....
Ostaje mi grafičku da zamenim i probam sa drugom, da odradim test na ramima(i ako sam menjao mesta čak i stavljao modul po modul....) i da na kraju slomim ploču kao dvopek!
Bios proradio u medjuvremenu i izgleda kao lutka(kao nov, snimio poslednji bios ponovo ja mislim 13x i ono proradi sra....).
 
Jel si probao od komsije bilo koju graficku cisto samo da vidis ima li boje u biosu?
 
Nazad
Vrh Dno