Šta je novo?

Tesla tablet H7

Uzela sam pre dva dana tablet Tesla L7 g3.Izbacuje me iz aplikacija, stalno nesto optimizuje . izlazi mi ta i ta aplikacija je prestala sa radom. trenutno nemam dodatnu memorijsku karticu, da li ce se sa njom nesto popraviti ili da ga reklamiram.
 
Kada je tablet kupljen nije bilo quality dugmeta na YouTube aplikaciji. Aplikacija je apdejtovana i tockic se pojavio i sve je bilo ok jedno dve-tri nedelje. Posle toga je tockic nestao i kada se ukljuci stats for nerds vidi se da nijedan klip ne pusta preko 720p. Unnistalirao sam aplikaciju i instalirao stariju verziju i to mi nije pomoglo, brisao cache, data itd itd i opet nista. Da li ima resenja ili sam zaglavio sa gledanjem 720p videa na 1080p tabletu?
 
Veceras sam rutovao tablet i promenio verziju na 4.4.2 medjutim i dalje nista od 1080p u Youtube aplikaciji.
Ispod toga je bila opcija build.date 17, promenio sam to na 19 jer sam video na nekom tutorialu i posle restarta telefona svaka aplikacija izbaci Unfortunatelly ------ has stopped. Bukvalno nijedna aplikacija vise nece da se pokrene.
Kako resiti tu glupost koju sam napravio?
 
e ovako
upravo sam poslao H7 u penziju
očistio memoriju i vratio na fabrička podešavanja, ugasio i spakovo u kutiju
dobro me služio i solidan rad
 
Nazad
Vrh Dno