Šta je novo?

Cooler Master Nepton 280l PROBLEM

Beni95

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2014
Poruke
6
Poena
51
Sastavio sam kuciste . imam cpu 4790k maticnu maximus 6 extreme i kupio nepton 280 l .. ali imam problem .. 10 puta palim gasim ono je sve okey .. ali na primer 11 ili 12 put ja upalim ono sve okey upali se ,ali ne radi pumpa na vodeno i dize se temp .. te moram da ugasim pa opet da upalim i ono ce da radi .. ali to se ponekad samo desava
 
Ako imas adapter prikaci pumpu pravo na napajanje preko molexa. Nece se na max puno cuti, a ako i tad ne radi kako treba onda salji na reklamaciju.
 
zajebano je tako .. mogu da pregorim nesto
 
Ako imas adapter prikaci pumpu pravo na napajanje preko molexa. Nece se na max puno cuti, a ako i tad ne radi kako treba onda salji na reklamaciju.

Mozes li da se obratis za reklamaciju tamo gde si kupio Nepton 280L?Najbolje bi bilo da se to vrati u servis kod distributera sa opisom tvog problema i da to tamo provere.
 
zasad se to ne desava ... ako bude se opet desavalo moracu .. nego ne mogu da cekam po 15 dana .. svi mi kazu da sam se za**** sto sam uzeo nepton trebo sam corsair h100i
 
Nisi se zaj****. Nepton je dobio brojne pohvale i odlicno radi posao. A ne mozes nista da sagoris tako. Ako ti je pumpa prikacena na Cpu fan, onda se mozda napon spusta ispod njenog minimalnog napona pa joj posle treba malo opet da se pokrene, zato kazem da je prikacis molex ili u biosu da podesis da taj header uvek daje 100% napona.
 
Nisi se zajebao jer da si uzeo Corsair i da si imao problem ne bi imao kome da se obratis, mogao bi da ga bacis, ovako imas. Druga stvar, ako imas problem reklamiraj ga, nece ti trajati reklamacija tako dugo, i CM kancelarija i uvoznik su sto se CM asortimana tice jako predusretljivi.
 
Poslednja izmena:
Nisi se zajebao jer da si uzeo Corsair i da si imao problem ne bi imao kome da se obratis, mogao bi da ga bacis, ovako imas. Druga stvar, ako imas problem reklamiraj ga, nece ti trajati reklamacija tako dugo, i CM kancelarija i uvoznik su sto se CM asortimana tice jako predusretljivi.
+1
Naravno ako problem ne moze da se DIY metodom, onda uvek reklamacija. I pohvala za CM servis :)
 
Spojiti pumpu direktno na 12 v,kontam da ionako nije bucna,neznam cemu komplikovanje....a ako se i tada bude desavala ista stvar pravac reklamacija!
 
Nazad
Vrh Dno