Šta je novo?

"DIMASTECH" extreme project [mod-build]

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,569
Poena
275
....i tako drugari, tek sam izasao iz jednog projekta a ono vec sledi drugi, jednostavno naviru ideje a i materijal za rad je tu. Ne da mi temperament da se malkice odmorim nego uvek nesto novo i bolje. Po samom naslovu teme mozete pretpostaviti da ovo nece biti BBB (Big Black Box ;)) vec dorada i modifikovanje jedne od najboljih na svetu benchtable proizvodjaca. Ocekujte dosta fotki rada i hardwarea, naravno da su svi saveti dobro dosli, a ja cu se potruditi da pruzim maximum :p.

Evo fotkice za pocetak a detalji ce biti prikazani blagovremeno, hehehee

IMAG0199.jpg

PS sve ovo mozete pratiti i na FB linku u potpisu, hvala :)
 
Poslednja izmena:
Zvuči vrlo zanimljivo,kad si ti u pitanju siguran sam da će i extremno ispasti.....pratim matori :)
 
Go go go ;)
Pratimo kako sve ide, malo si rekao ali puno ocekujemo, sa razlogom druze ;)
 
Sto se mucis ? Ako publika bude ponovo glasala , ne gine ti trece mesto :D
 
Matori, svaka cast sto imas toliko volje i inspiracije za nove projekte, samo napred.
 
javi opet kad budes prodavao :)
 
Veoma mi se sviđa kuda se odvija projekt,takođe i komponente,al šlag na tortu daje da nije klasičan ravan,bravo matori samo rokaj:)
Btw hoćeš i grafulje da kačiš na vodu,ako da to bi bilo wooaaala:wave:
 
Matori sve više i više mi se dopada,turpije ako imaš mogućnosti uzmi i grube i one fine,one grube će ti ubrzati rad,naravno tamo gde je moguće:)
 
kroz ovaj detalj moze da se nasluti kako ce se razvijati stvari, ali bice tu jos iznenadjenja ;)

u ponedeljak idem u nabavku tih turpijica pa cu videti na licu mesta, planiram vise njih pa cu gadjati i oblike tipa kvadratnu, pravougaonastu, oblu itd, tu ce biti i neka grublja tipa ta pravougaonasta sa dve razlicite strane grubljom i finijom...
 
Nazad
Vrh Dno