Šta je novo?

Cooler master 120v vs Vazduh

Bleyachhh

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
18.12.2013
Poruke
172
Poena
69
Pozdrav ljudi.Planiram da uzmem neko novo hladjenje.

Razmisljam se izmedju novog vodenog cm 120v,raijintek themis evo ili da uzmem nesto polovno kao nh-d14,polovan 120m,120v,ili tako nesto,uglavnom do 6000 idem preko toga ne.

Sta bi ste mi vi preporucili i kolika je razlika izmedju 212evo i cm 120v ? Ipak je to voda.
 
Nasao sam jedan odlican test gde se vidi da 120v nesto slabiji od evo ali skuplji,tako da mislim da nije isplativa varijanta.

Mozda je najbolje da idem na noctua nh-d14,nh-us12 ili recimo raijintek themis evo,pallas mozda ?
 
Noctua NH-D14 или Silver arrow sb-e.
Phanteks је скуп и полован.
 
Phanteks nikada ne bih uzimao mnogo mi je ruzan,ili bi isao na noctua,thermaltake,thermalright,cm videcu sta se ponudi u narednih par dana.Cekam i da objave akciju u e*m* prodavnici pa mozda tamo nesto nadjem.

Edit : kod njih danas nista na akciji od hladnjaka.Tako da trazim polovan ili idem na pallas/themis evo.
 
Poslednja izmena:
Још нисам чуо да је некоме ноктуа лепша од фантекса :)
 
Gledao sam na yt klipove o erebossu,kod njega na amd socketima ne moze da se names da duva ka nazad,moze samo na gore ?
 
Ма да, безвезе је направљено.
Ако ти се ноктуа свиђа и имаш нископрофилну меморију не тражи ништа друго, често је има у огласима.
 
Svidja mi se,nh-d14 nh-u12s nh-u14s ali nema ih nigde trenutno a ja bih do sutra uvece uzeo vec cooler da mi se ne pregreva procesor na onom prdavcu od coolera.
 
Неће му ништа бити ако сачекаш мало.
А сигурно ће вредети. :)
 
Aj da ne otvaram novu temu.
Planiram za koji dan da uzmem fx8320.Pa mi treba neko bolje hladjenje od ovog koje imam (cm 212 +).

Razmisljao sam o cm 120v.Posto mi je ok cena.Pa me zanima.Jel bi bilo neke solidne razlike u temperaturama.Izmedju 212+ i 120v?
 
Nekoliko stepeni, ali ništa bitno...
Mnogo bolje bi bilo da nađeš polovnu D14-ku...
 
razmisljao sam i o tome,ali sam se nekako ko vo zalepio sa neki zatvoreni vodeni sistem...Jel ima neki zatvoreni vodeni sistem da moze da parira D14?A da je slicna cena?
 
Tako nešto nema. :)
 
razmisljao sam i o tome,ali sam se nekako ko vo zalepio sa neki zatvoreni vodeni sistem...Jel ima neki zatvoreni vodeni sistem da moze da parira D14?A da je slicna cena?

pa 50e ti je 120v i 50e ti je nh d14 a bolji je nh d14 2x...a razlika izmedju 120v i 212 evo je moza 2-3-4 c ....
 
svejedno sta pisete,cimi ce uzeti sta je namerio.realno,ako zelis da cedis fx treba da se steknes za h100 ili slicno,120v nije dovoljan za 1.5+ v.ako zelis da se poigras sa klokom,isto ce ti pos'o zavrsiti i 212 i 120v.ali,posto si zapeo kao vo,samo furaj.
 
Nece se sa H100 usreciti, puno problema sa njim a i nesnosno bucan. Ja bih isao u ovom slucaju na polovan D14
 
 
Nazad
Vrh Dno