Šta je novo?

Nokia Lumia 830

Da se upisem i ja kao vlasnik ove lumije. Presao sa Ativ S-a i za sada mi je samo ekran cudan, posto sam se izgleda navikao na amoled (pre ativa sam imao wave 2).
 
desava mi se da mi lumia camera ne sacuva svaku sliku kada koristim rich capture.. lumia 830, sve updateovano.. ima li jos neko ovaj problem?
 
Nisam imao ni jednom takav slucaj.
Koliko je aplikacija super kada da finalnu sliku, toliko je i busna usput :) ne radi uvek delete iz nje, skoro je nekima bio bag sa rotacijom, sada ti pominjes da ne cuva po nekad na HDR slikama, meni je blokirao telefon kada se koristila par sati aplikacija, post processing je na HDR-u nekad ocajno spor...
 
da, po nekad je toliko spor post processing da mislim da se zabagovao pa izadjem iz aplikacije. ima super mogucnosti, ali je ocigledno veoma bagovita. ne dopustivo je da mi po nekad ne sacuva snimak, cesto je to jedini trenutak da mogu nesto da uhvatim, pogotovo ako ne primetim odmah pa ne pokusam ponovo. poslacu im feedback
 
KUPIO SAM JE! Sad mi radi neki update, javicu kasnije kakav,pre toga imam pitanje
Kada odem na imei.info da proverim imei broj tj. telefon dobijem info da "trenutno ne mogu da nadju taj broj". Stari Samsung S2 prepoznaje normalno, kao i praistorijski Wave.
Sta je problem?
 
isto tako izbaci i za moj imei sa l830.. verovatno je problem na samom sajtu.
 
OK, sto se tice update, to je "samo 8.1
Nego,kako da zaustavim sinhronizaciju gmaila? greskom sam stavio ALL, umesto 2 meseca, sad jadnicak vuce od 2006 :(



Resio sam :)
 
Poslednja izmena:
Čudna stvar kod kolege sa posla... kad pritisne extras and info, vrati ga na meni. Telefon je normalno apdejtovan, u čemu bi bio problem??
 
Mozda je sama aplikacija extra&info krenula da se apdejtuje pa je prekinuta ili slicno pa zato brljavi. Obicno se posle vecih apdejtova telefona praktikuje hard reset. A ukoliko se jave i veci problemi moze da odradi reinstalaciju sistema preko LSRT, naravno pre svega backup.
 
Pitanje da li je on to odradio, sad neće, i ja sam mu to predložio. Drugih problema nema...
 
probao je, jok, ništa...
 
POMOGLO! Hvala u njegovo ime, a i moje :)! Samo kad se vrati na serbian region, opet nema xtras and info, ali nema veze, miran je da mu je fon ok, taman je hteo da reklamira :). U principu, ovo je baš bez veze problem (koji u stvari i nije).
 
Moze mala pomoc oko izbora boje? Dvoumim se izmedju crne i bele. Moze neko misljenje od onih koji imaju telefon jer beo nisam video uzivo? Koji vam deluje lepsi?Sa kojom bojom ovaj telefon deluje mocnije?
 
Poslednja izmena:
Meni su svi jednako lepi, mada... Crni telefon izgleda sjajno sa crvenim "tajlovima"...
Crni!
Mada bi kupio crveni kad bibiko kod nas...
 
Definitivno crni.
 
ja imam crni, crni mu je i ram onaj aluminijumski. a lepsi mi je sa tim ramom u boji aluminijuma kao sto je na svim ostalim varijantama.
 
Imam beli i definitivno je lepsi od crnog...u telenoru, cini mi se, sam drzao jedan pored drugog i crni ram je ruznjikav. Ali razliciti su ukusi, pa je glupo da drugi za nekog odluce
 
Crni ram se olako izgrebe.
 
Urađen je kao 925, otprilike, meni se nije ni malo izgrebao za godinu i po, čak ni najmanje kod ulaza za punjenje a sto puta sam bar malo promašio sa punjačem.
 
Crni ram se i te kako grebao na crnim ip4,5. Na sestici ne znam kakva je situacija. Na l930 je to dosta kvalitetno uradjeno. L830 crnu nisam koristio pa ne znam kako je uradjeno
 
Ipak sam se odlucio za crnu boju. Hvala na savetima. E sad posto mi je ona podesavanja kad se telefon pokrene prvi put uradio prodavac(nzm ni sam sto,vrv je kapirao da ja ne znam) ja sam voleo da to sam ispodesavam naknadno pa uradio onaj reset. Posle reseta mi se javio problem da nemam onu osnovnu kameru(ne lumia nego onu drugu) tavnije nema je u aplikacijama nigde ali njoj mogu da pristupim pritoskom na dugme sa slikanje ili postavljanjem precice gore u traci. Dakle nema je nigde na ekranu. Moze neka pomoc oko vracanja.
Jos nesto. Ekran pri vrhu malo vise strci nego na dnu. Pritiskom se vraca dole na mesto ali ne ostaje dole vec se vraca gore. Ne strci bas mnogo ali se vidi da nije ravno. Da li je imao jos neko slican problem? Da li treba da reklamiram ? Tu sam napravio jos jednu glupost jer sam to za ekran video jos u radnji i pitao onog on kaze da mi se cini jer stvarno nije mnogo izasao. Izvinite na opsirnosti
 
Ajd uslikaj to za ekran pa okači, to još nisam nigde video na lumijama... za kameru ti ne mogu pomoći jer imam 925.
 
Vrati ga momentalno u radnju i traži drugi uređaj, potom ga pregledaj!!!
Samo ona stvar može da strči...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno