Šta je novo?

Nokia Lumia 830

Ako bi ozbiljno uradio tako nesto i ja bi uzeo jedan. Mogao bi kes jos sutra da ti uplatim.
 
krastavac... Bila zadnja, prijatelj me zamolio da njemu kupim na komplett.se L650, jer je 1000sek (100€), samo su rasprodane u danu...
Osim tog sajta, često bude i na cdon.se rasprodaja "starih" modela.
Ovu sam sasvim slučajno ubo, otišao u radnju da uzmem drugu L650, pošto sam svoju razbio (imam osiguranje), uzimam L650 i na polici vidim L830.
 
Ma meni nije bitno koja je cena nego bi samo da pazarim 830 jer je to jedini telefon koji sam zavoleo, ali nazalost nigde ne mogu da nadjem nov. [emoji17]

@Edit Jel zna neko gde bih mogao da porucim novu L830?Vidim da ima na eBay za oko 120$ i dok platim pdv+carinu nisam sigiran koliko bi me ispalo, a i ne znam koliko je sigurno to sa eBay-ja?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imate lumia 830 u susednoj nam drzavi koliko hocete po oglasima, sto novih sto polovnih.
 
Dok je kod nas PW 808 bila retkost, u Bosni na oglasima je bilo bar 40 koje su se prodavale. Takodje i Lumia 1020, i skoro svaka je imala grip jer su vecinom uzimane u BiH Telekom koji je davao bas ful pakovanje.
 
Dobar mob, ali ga 10ka unakazila, na žalost, niti je fotkao kao onomad a i bagovao je non ****no stop.
 
Čišćenje zaliha... Naučna fantastika kod nas. Drži se cena no zadnjeg trenutka i onda spuste za 20%
 
Ciscenje zaliha ne postoji kao opcija kod domacih prodavaca (nezavisnih ili operatera, svejedno). Najgore od svega, mnogi ljudi a i ja medju njima, su mislili da ce se neke stvari promeniti dolaskom lelenora... Oni ispadose jos i najgori sto se tice cena.
 
Dobar mob, ali ga 10ka unakazila, na žalost, niti je fotkao kao onomad a i bagovao je non ****no stop.
I ja sam to cuo. Sta znam, ja volim Win 8. Nikad me nije izdao... Ali ne bih se vratio na taj sistem. Win 10 je lep i dobro radi posao iako mi od decembra Camera app otisla u 3 lepe jer slike slika u thumb formatu pa sve slikam preko Lukia Selfie app... Dobar je Win 10 ali je Camera app unakazena. Iz mog iskustva ali i jos na stotine ljudi koji se zale na netu.

Sent from mTalk from my Lumia 640 XL DS
 
kod mene na 830 radi sve korektno. bude tu i po neki bug ali nista veliko. kamera mi radi normalno. malo losije nego na win8.1 ali navikao sam se, skroz je upotrebljivo.

poslato sa pejdžera
 
Krivo sam napisao... Hihi... krastavac.. Izvini!
Šta znam, ja ne vidim neke razlike u kameri, otvorio sam dng sa 8.1 i posle na 10. Možda ja to ne vidim na ovom monitoru horizon 27".
 
Kako koristite Lumia Cameru ? Ja ne mogu da je koristim na W10.
Mnogo bolje slike je pravila ta aplikacija, od ove trenutne.. a ova ume i da se ubaguje nekad.
 
Nasao sam nove 830 u susednoj nam drzavi kao sto je imbaqq rekao. :)
Medjutim niko mi ne odgovara, a kontaktirao sam ga i putem sms, vibera i fb-a.Izgleda mi nije sudjeno da ponovo posedujem ovaj fantasticni model. :(

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Ja sam logitech zvucnike iz Z serije uzeo tamo, realizacija je trajala skoro 10 dana tako da nemoj da se obeshrabrujes :)
 
I ja cekam odgovor da vidim kako se koristi Lumia Camera na Win 10...
 
Nasao sam i kod nas novu 830, ali je cena velika.Cak 240€..jos malo dodam i uzmem 950.Da je oko 180€ bez razmisljanja bih uzeo.

Cekam da vidim da li ce mi odgovoriti ovi iz BiH.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Jedino što ni jedan screen protektor ne odgovara, koji god da zalepim, uz rubove odstoji i ne naleže lepo...
Pih...
 
Poručio sam nillkin case, staklo za ekran više neću... Ionako mi stoji kući, zajedno sa 950...
Najviše koristim 650.
 
Ispod snimka na web stranici, youtube...
Instalirajte, sačekajte... Slikajte u istoj situaciji... Ja ne vidim razliku, pro ili rich, meni izgledaju isto.
 
U njemu mi je firmina kartica.
Njega koristim u Danskoj.
 
Nazad
Vrh Dno