Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l' postoji mogućnost elektronske uplate na bilo koji tekući račun u domaćim bankama ili samo na prethodno registrovane/predefinasane račune?
 
A mogu li na ovim njihovim bankomatima da se podizu evri sa skrill MasterCard npr? I da li se znaju dnevni limiti njihovih bankomata? Citam ovo na telefonu sad, i nisam video nista o ovome sto sam pitao na poslednjih par strana, izvinjavam se ako je bilo.

Samo sa TB Masterom mozes da dizes evre na bankomatu, tj sa svog racuna. Doduse nema nista konkretno o tome u ugovoru ali to su mi rekli kada sam otvarao racun tj to sam ih pitao.

Default limiti za karticu su:

POS: Br.Trans na dan - 20, 150.000din dnevno, 600.000 mesecno
ATM: Br.Trans na dan - 5, 60.000din dnevno, 600.000 mesecno
Internet: Br.Trans na dan - 20, 50.000din dnevno, 600.000 mesecno

No svakako iste mozes da izmenis i da ukljucis/iskljucis svaku od stavki, recimo internet.
 
Danas pustio neku siću, elektronski, sa Inteze. Pare legle posle 2 minuta. Dal' sam uhvatio kliring, nemam pojma!

EDIT: Nisu mi skinuli 300 dingosa za održavanje računa... Kao svaki lepo vaspitan tvor ću im ostaviti iste. Tj. dingose :)
 
Poslednja izmena:
Reče Nemanja da su mu rekli da za avgust neće biti naplate održavanja računa. A i red bi bio da bude tako. Doduše ni meni još nisu naplatili -500rsd za Master.
 
Kažem Ti, frikovima ne naplaćuju! Još nisu ni počeli da rade... Pokazivao sam danas karticu nekim "ozbiljnim" ljudima - gledali me ko' prevaranta :)

Mnogo me nervira što kroz android aplikaciju nije moguće predefinisati šablone i sl. bez unošenja maila i broja telefona... Kroz web aplikaciju sve radi savršeno. Valjda će ispraviti. Sve u svemu, već sada sve radi mnogo bolje nego na Inteza mobi... Jako sam zadovoljan. Kol'ko vidim, ode mi pola plate kod njih. Da ima dozvoljeni minus, po iole povoljnim uslovima, bilo bi svašta...
 
Poslednja izmena:
Ja nemam taj problem, WP app još nije izašla :d Sutra ću da probam i plaćanje, menjačnicu i da je registrujem na Paypal i MS nalog. Za sada sam zadovoljan :)
 
Neki pouzdan info ili? Pošto meni rekoše da je u izradi i "samo što nije"... Nadam se da to ne znači kao i kod Intese, 4 meseca, 2 godine i slično...
 
Evo i prve kritike:

Dodatna kartica i ovlascenje funkcionisu potpuno odvojeno od vlasnika - sve ide kroz telefon ovlašćenog lica, cak i sms o potrosnji stize SAMO na broj ovlašćenog lica.

To mi se ne uklapa za moje potrebe. Zelim kontrolu dodatne kartice :).
 
^potpuno si u pravu. Iz razloga bezbednosti ne znam ni kako je to uopste moguće. Mada ako si stavio potpis...
Verujem da su podešavanja u samoj banci prilično fleksibilna i da ćeš biti u mogućnosti da to podesiš kako želiš.
Nisam ni verovao da je tako nešto moguće za ovlašćeno lice, mada meni u mom slučaju može savršeni da odgovara.
 
@Darko1290 Na moj mejl Telenoru o WP aplikaciji dobio sam sledeci odgovor,citiram: "Sa zadovoljstvom želim da te obavestim da ćemo u narednom periodu, do kraja godine, podržati aplikaciju i na Windows operativnom sistemu".
 
Nadam se da je generički odgovor :) Mislim stvarno su *****i ako im treba 4 meseca da naprave aplikaciju. Meni kažem ti u shopu rekoše "samo što nije" mada cenim da ni oni pojma nemaju.
 
uglavnom se radi za najpopularnije platforme za sve ostalo ide jako sporo

nisam siguran ni da ce do kraja godine to uraditi
 
111 aplikaciju su jako brzo izbacili i redovno je apdejtuju, videćemo...
 
Kako se loguje na internet bankarstvo? Potrebna registracija ili?
 
Pa sa istim podacima sa koje si uneo pri registraciji preko Android app..
 
Mali off, koliko bi bilo lepo kada bi pojedinci koristili tacku i zarez, cisto da olaksaju citanje...

Inace, stigla kartica i posto sam imao prob. sa pinom, odem do bankomata cisto da vidim da li prihvata pin koji sam izabrao i pri proveri stanja mi izbacuje celokupan iznos sa svih racuna, ali pretvoren u dinare. To mi se bas i ne svidja, moze da izazove zabunu
 
Piše u Blicu, u septembru i oktobru 5% kamate na sredstva na računu u TB...
 
Tema ociscena od WPapp suvišnih postova. Javljajte ako bude novih zvaničnih ili insajd informacija.
 
Telenor banka poklon dobrodošlice

50% popusta na mesečnu pretplatu

Otvori račun u Telenor banci i ostvari 50% popusta na mesečnu pretplatu za svoj postpejd ili internet broj i do 6 meseci.

Svi postojeći i novi korisnici Telenor postpejd paketa imaju mogućnost da umanje pretplatu na svom broju za 50% u naredna 2 meseca ukoliko otvore račun u Telenor banci.

Postani Telenor korisnik, izaberi novi pametni telefon i istovremeno u Telenor prodavnici otvori svoj račun kod Telenor banke.

Ukoliko odlučiš da primaš platu ili njen deo preko Telenor Banke, popust na pretplatu za tvoj postpejd broj trajaće čitavih 6 meseci.

POKLON DOBRODOŠLICE počinje da važi od prvog narednog obračunskog perioda, bez obzira da li imaš ugovornu obavezu ili ne.

Aktivacija

Za aktivaciju POKLONA DOBRODOŠLICE dovoljno je da:

izvršiš bilo kakvo plaćanje platnom karticom Telenor banke ili
pošalješ novac prijatelju svojim mobilnim telefonom ili putem online aplikacija Telenor banke, ili
izvršiš prijem plate preko računa Telenor Banke.

Promocija POKLON DOBRODOŠLICE u Telenor banku traje do 31. januara 2015. godine.
 
Dodatne informacije:

Ukoliko Telenor korisnik ima više brojeva, bira broj na kojem ce koristiti popust.
Ukoliko Telenor korisnik vec ima neki popust na broju, 50% ce se odnositi na umanjeni iznos pretplate, ne na ceo iznos.
 
Lepo od njih. Obzirom da sam koristio usluge, nisam dobio nikakav info oko popusta, pa sam zvao cc da proverim. Treba da mi jave, pa prenosim ovde.
 
Rekose koju stranicu ranije (pre dan-dva), nego se izgubilo u guzvi WP-a :D
 
Danas je pušten ceo sajt, ono kad sam ja okačio pre dan/dva nije bilo to tj 80% stvari nije bilo na sajtu...
 
Sa ovih 50 posto popusta na pretplatu se bar anulira trošak za karticu ukoliko se otvori prvi paket.
Nakon što proverim kako sve funkcioniše u praksi razmisliću da li prenosim platu kod njih.
Da imaju deal sa nekim osiguranjem (što ne znači da neće biti u budućnosti) i da nude medjunarodno putno osiguranje istog trenutka bih prebacio platu kod njih.
Ni jedna usluga banaka meni više ne bi nedostajala.
 
Mene jedino odbija sto ne znam da li ce biti provizije za placanje karticom u inostranstvu, inace, nedolazenje na salter i uplata/isplata na bankomatu bi me ubedili da prenesem devizni deo. (dinarski mi se ne isplati, Raif mi je i dalje bolja)
 
Pozovi 063 9005. Za sada u mom slucaju imaju odgovore na sva pitanja :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno