Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pokušavam po temi da nađem iskustva ali mnogo poruka ima. Može li neko ukratko napisati iskustva, je li pouzdana banka, nervira li itd. Trebalo bi mi da otvorim onlajn ovaj račun i prijavim na njega zaradu, kompletnu. Kakva je situacija sa karticama, bankomatima, i najbitnije mobilnom aplikacijom?
Zavisi sta podrazumevas pod pouzdana i nervira li.

Pouzdana u smislu da je ne drze Jezda i Dafina - to da.

Da nervira - nervira ponekad. To je isto i kod drugih banaka.

Kartice rade osim kad ne rade - to je jednom u nikad kao i kod drugih banaka. Dostava istih nekad ume da se oduzi.

Bankomati - negde ljudi imaju nervne slomove jer kad god hoce da podignu pare bankomat je prazan, ali posto ti prenosis zaradu boli te uvo za to jer mozes da dizes sa drugih bankomata bez problema jer dobijas 5+ privilegije ako primas preko 35k.

Mobilna aplikacija - navodno stize nova uskoro, trenutna je ok i sad ali nekad ume da radi brzinom ranjenog puza.

Ukratko - do pre par meseci je izgledalo kao da su odlucili da batale poslovanje a onda odjednom GPay, ApplePay, nova aplikacija, solidne avista kamate i slicno. Sto opet moze da znaci da su odlucili da uloze da bi se lakse prodali, ko zna.

Banka kao banka ok.
 
Zavisi sta podrazumevas pod pouzdana i nervira li.

Pouzdana u smislu da je ne drze Jezda i Dafina - to da.

Da nervira - nervira ponekad. To je isto i kod drugih banaka.

Kartice rade osim kad ne rade - to je jednom u nikad kao i kod drugih banaka. Dostava istih nekad ume da se oduzi.

Bankomati - negde ljudi imaju nervne slomove jer kad god hoce da podignu pare bankomat je prazan, ali posto ti prenosis zaradu boli te uvo za to jer mozes da dizes sa drugih bankomata bez problema jer dobijas 5+ privilegije ako primas preko 35k.

Mobilna aplikacija - navodno stize nova uskoro, trenutna je ok i sad ali nekad ume da radi brzinom ranjenog puza.

Ukratko - do pre par meseci je izgledalo kao da su odlucili da batale poslovanje a onda odjednom GPay, ApplePay, nova aplikacija, solidne avista kamate i slicno. Sto opet moze da znaci da su odlucili da uloze da bi se lakse prodali, ko zna.

Banka kao banka ok.
Koristio sam i koristim raiffeisen, trenutno studentski paket gde dinara jednog nisam platio banci, aplikacija je trenutno bez greške ali mi je kod mobi primamljivo ovo sa bankomatima i što podržava gpay i što daju mastercard a u rff bih dobio visa ako pređem na primanje zarade. Imam i u BPŠ i ono je očaj kompletno gledano.

Zna li neko ako otvorim taj račun i recimo posle 10 dana prebacim zaradu na njega da li je to ok ili mora pri otvaraju odmah da se obavi?
 
Meni su u danu tj više u satima ili čak minutima, prebacili na progressive 5+

Ја сам поднео захтев за промену са Лајт на Прогресив 1. децембра, као и захтев за 5+. У разговору са оператером ми је речено да ће Прогресив бити активиран следећег месеца, а 5+ у следећем месецу након што евидентирају плату. Дакле, оба треба од јануара да буду активирана, с обзиром да ми је плата легла на рачун у Моби банци у децембру. У статусу пријава и даље стоји промена тарифног профила у одобрењу.
 
Sad sam pogledao, račun (valjda progressive +) sam otvorio 30.11. oko 15h, pola sata kasnije mi je legla plata, a sutradan sam im slao poruku da pitam kako se prebacuje na 5+, gde mi je chat operater odgovorio da sam već na 5+.
Jel to za Yettel - ov broj vazi samo za postpejd ili vazi i za pripejd broj?

Meni su rekli da ne važi više uopšte. Pa mi opet uplaćuju.
Samo Postpaid. Ali piše i da je isteklo u martu. A meni su rekli da je isteklo u septembru.
 
Кажем ја хит су. Ја уопште немам Јетел број, па ми данас уплатили 400 дин. А одобрење захтева за прелазак са Лајт на Прогресив чекам већ месец+ дана...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno