Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Presao sam sa lite na 5+progresiv racun,za koliko stize master kartica i da li sa dina karticom moze da se podize na bankomatu?
Master kartica stiže za 4-5 dana. Dina karticom može da se podiže gotovina sa bankomata i da se plaća da domaćim sajtovima koji prihvataju Dinu (plaćanje računa i slično).
Kako se prelazi na taj 5+? Vidim digli oper cene odrzavanja racuna na 400+50
Moze preko aplikacije (katalog proizvoda, tekući pracuni, Progresiv paket, prijavi se za proizvod) s tim što mislim da je bolje da pozoves pre toga korisnički servis, da ne bude zabune. Mog oca su oni zvali i ponudili, ja odabrao ovo(nema Progresiv plus u ponudi, to se podrazumeva kad oni zovu) i to je to. Jedino što je moj otac u međuvremenu otišao u penziju pa još ne stiže ništa a oni naplaćuju posle dva meseca. Uz to penzija će mu biti nešto ispod 35.000 pa se zato ovde raspitujem za iskustva.
 
Veceras mi se desila cudna stvar. Samo sam dobio sms poruku da mi je skinuto 200 dinara na ime yettela a pri tom nikakve transakcije nisam radio.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231003_013823_Messages.jpg
    Screenshot_20231003_013823_Messages.jpg
    55.6 KB · Pregleda: 42
Pa bolje proveri Yettel da nisi aktivirao neki tarifni dodatak koji se sam obnavlja mesecno umesto da smaras banku. Ne moze banka da ti kaze za koju uslugu ti je Yettel to skinuo. Verovatnije je da si sacuvao karticu i kliknuo na neki dodatak nego da Yettel svesno krade 200 din :)
 
Desilo se da imam sacuvanu karticu za placanje u jetel aplikaciji i da je neko ko koristi prepaid broj registrovan na moje ime zloupotrebio moju platnu karticu i dopunio broj za 200 din..... to sam sam zakljucio
 
Onda je kod mene bilo nešto drugo pošto su mi iznos od 200 din koji je skinuo A1 vratili. I i banka je bila druga. Bitno je da se otkrije o čemu se radi.
 
Znam da neke banke daju povoljniji kurs kada se menja veca suma, jel moguce to dobiti u mobi banci i kako?
 
Da li moze neko da postuje danasnji evro kurs za Progresiv 5+ paket, cisto da znam da li mi se isplati otvaranje racuna?

Hvala.
 
Da li moze neko da postuje danasnji evro kurs za Progresiv 5+ paket, cisto da znam da li mi se isplati otvaranje racuna?

Hvala.

115.7 / 118.7

Kurs evra po meni nije isplativ (ranije je raspon bio 1 Din), ali široka dostupnost bankomata, i priceless 😁 cena održavanja je prednost...
 

Prilozi

  • Screenshot_20231004_093119_rs.telenorbanka.jpg
    Screenshot_20231004_093119_rs.telenorbanka.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 18
Znam da neke banke daju povoljniji kurs kada se menja veca suma, jel moguce to dobiti u mobi banci i kako?
Da... moguće je... Preko call centra možeš to da završiš. Odobre ti iznos koji bi hteo da menjaš, aktiviraju specijalni kurs u aplikaciji i kada dobiješ SMS da je aktiviran specijalni kurs imaš tipa 15 minuta da izvršiš konverziju po specijalnom kursu.
 
Radi li neki bankomat u NS?
 
Da... moguće je... Preko call centra možeš to da završiš. Odobre ti iznos koji bi hteo da menjaš, aktiviraju specijalni kurs u aplikaciji i kada dobiješ SMS da je aktiviran specijalni kurs imaš tipa 15 minuta da izvršiš konverziju po specijalnom kursu.
Šta bi u tom slučaju bio "veći iznos" za koji odobravaju povoljniji kurs?
 
Da li je nekome stiga na klik račun za yetel?
Stigao mi danas sms ali ništa u Mobi app da platim na Klik.
 
7. ваљда стиже на клик...
 
Da li postoji mogućnost da se hitno izradi i pošalje debitna kartica, i to kao preporučeno pismo ili preko brze pošte?

Već dva meseca ne uspevam da dobijem karticu, iz Mobi banke pošalju karticu ali je pošta uopšte ne isporuči.

Prošlo je 30 dana i sad po treći put moram da iniciram novu karticu...
 
@StefanN98 Sačekaš poštara zaduženog za tvoju ulicu, uhvatiš ga za gušu, i lepo smirenim tonom pitaš gde su kartice, i kome ih prodaje.
 
Da li postoji mogućnost da se hitno izradi i pošalje debitna kartica, i to kao preporučeno pismo ili preko brze pošte?

Već dva meseca ne uspevam da dobijem karticu, iz Mobi banke pošalju karticu ali je pošta uopšte ne isporuči.

Prošlo je 30 dana i sad po treći put moram da iniciram novu karticu...
Sledeći put kada pokreneš postupak (iniciraš) za izradu nove kartice napomeni da želiš da ti kartice isporuče u tebi najbližoj ekspozituri poštanske štedionice i da ćeš ih tamo podići lično!
 
trazi da ti isporuce u najblizoj jetel prodavnici , kada stigne kartica pozovu te da je preuzmes,
 
Kao onlajn banka prvi su trebali u Srbiji da uvedu i GPay i APay, a ne da budu poslednji ili da još uvek to uvode. :ROFLMAO: Pored toga ovakve plaćene reklame gde hvale sami sebe i lupaju besmislice su im besmislene. Ali valjda je bolje ikad nego nikad. :)
 
Novi tarifnik za depozitne proizvode.
Datum važenja je jučerašnji dan (11. oktobar). Da li su morali ranije da obaveste klijente, a ne ovako sa datumom u prošlosti? Ili jeste bilo obaveštenje, ali je meni promaklo?
 
Kao onlajn banka prvi su trebali u Srbiji da uvedu i GPay i APay, a ne da budu poslednji ili da još uvek to uvode. :ROFLMAO: Pored toga ovakve plaćene reklame gde hvale sami sebe i lupaju besmislice su im besmislene. Ali valjda je bolje ikad nego nikad. :)
Sad je zvanično, tako da ovo definitivno jeste vest.
 
Novi tarifnik za depozitne proizvode.
Datum važenja je jučerašnji dan (11. oktobar). Da li su morali ranije da obaveste klijente, a ne ovako sa datumom u prošlosti? Ili jeste bilo obaveštenje, ali je meni promaklo?
Stari ugovori ostaju na snazi do isteka. Ovo sada je odlična ponuda za rsd avista štednju. Razlika je što sada mogu kad hoće (30 dana je rok za obaveštavanje o tome) da promene kamatu, a prethodno je kamata bila garantovana u periodu od 12 meseci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno