Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz nekog razloga Google pogrešno prepoznaje range broja kartice.
Čini mi se da je Master menjao BIN (prvih 6 cifara) otkad su postali Mobi, stoga trebalo bi da više nemaju važeće Telenor kartice.
 
Zna li neko da li Mobi banka dozvoljava nerezidentima otvaranje racuna?
Pitam za Rusa iz teretane, tesko mu je da placa racune pa trazi banku gde moze da otvori racun i da ima neki OK online banking
 
Zna li neko da li Mobi banka dozvoljava nerezidentima otvaranje racuna?
Pitam za Rusa iz teretane, tesko mu je da placa racune pa trazi banku gde moze da otvori racun i da ima neki OK online banking
Dozvoljava, ja sam se interesovao pa su mi rekli da moze al nissm otvorio
 
Da, Mobi banka može i nerezidentima da otvara račune, ali navode par zanimljivosti.
Zbog čega mi je, kao nerezidentu, potreban SWIFT za dinarska plaćanja?
S obzirom na to zakonom nije dozvoljeno da nerezidenti učestvuju u dinarskom platnom prometu, potreban je SWIFT za realizaciju dinarskih plaćanja.
Da li kao nerezident mogu da vršim dinarske uplate drugim nerezidentima i pravnim licima u Srbiji?
Moguće je plaćanje i nerezidentima i pravnim licima u Srbiji na putanji Plaćanja, Devizno plaćanje, odabirom opcije za plaćanje u Srbiji. Provizija će biti prikazana na ekranu prilikom plaćanja, u dinarima.
 
Da, to mi i on kaže, ne može u Poštanskoj da vrši dinarska plaćanja, to je izgleda zakonska začkoljica.

A da bi platio račune, mora dinarski.
 
Jel pokušao, neko ovih dana, da podigne novac sa bankomata, ja sam juče i danas i odbijen sam.
 
Jel pokušao, neko ovih dana, da podigne novac sa bankomata, ja sam juče i danas i odbijen sam.

Jesi li probao na drugom bankomatu? Jesi li zvao podršku?

Bankomati znaju da budu prazni kad treba da podigneš novac (a puni kad treba da položiš 🙄). Podrška mi je jednom bila korisna jer su me uputili na najbliži atm sa dovoljno sredstava.
 
Jel ovo zaista tako ili neka navlakuša?


Iskoristila bih priliku da vas uputim da imamo sjajnu ponudu. Ukoliko prenesete zaradu u iznosu od minimalno 35.000RSD i promenite paket na Progresiv, imaćete pogodnost besplatnog održavanja tekućeg računa u svim valutama , podizanje novca na bankomatima drugih banaka u zemlji bez provizije i mnoge druge.

Sve informacije o našoj ponudi možete pogledati na linku https://www.mobibanka.rs/sr/stanovnistvo/5-ponuda-za-progresiv-korisnike/

Znači pređem na progresiv i nemam troskove održavanja?
U čemu im je tu fora?
Primam platu preko Mobi banke.
 
To je za nove korisnike samo...
 
Umem da čitam , pitam vas koji koristite tu ponudu inače ne bi pisao ovde.
Ja sam koristio Progresiv + nekoliko godina. Isprva se plaćalo održavanje (bilo najskuplje od svih paketa), a kada su paket preimenovali u 5+Progresiv, prestali su da mi naplaćuju održavanje. O tome su me obavestili SMS-om i mejlom.
Sve pogodnosti bivšeg Progresiv + paketa su ostale, jedino ne naplaćuju više održavanje. To je suva realnost. Nema nikakve "fore". A u čemu je fora, to valjda oni znaju 😉
 
Jel ovo zaista tako ili neka navlakuša?


Iskoristila bih priliku da vas uputim da imamo sjajnu ponudu. Ukoliko prenesete zaradu u iznosu od minimalno 35.000RSD i promenite paket na Progresiv, imaćete pogodnost besplatnog održavanja tekućeg računa u svim valutama , podizanje novca na bankomatima drugih banaka u zemlji bez provizije i mnoge druge.

Sve informacije o našoj ponudi možete pogledati na linku https://www.mobibanka.rs/sr/stanovnistvo/5-ponuda-za-progresiv-korisnike/

Znači pređem na progresiv i nemam troskove održavanja?
U čemu im je tu fora?
Primam platu preko Mobi banke.
Ako primaš platu preko njih i ako ti je plata 35k+, ima neka forma za popunjavanje i možeš da pošalješ i oni će ti aktivirati.
Ja sam tako, iako sam stari korisnik. 🙂
 
Koristim i ja 5+ paket. Ne plaća se održavanje računa. Nema fore, za sad. Takva je promocija. Stari sam korisnik, odavno mi je račun u Telenor banci gde primam platu.
 
NIje samo za nove. Ko god prima platu moze da predje na 5+.

Nije banka internet provadjer da vazi samo za nove/stare korisnike.
 
Au je spor bankomat na Dorćolu , Francuska ulica užas.
Za svaku operaciju onaj please wait peščani sat 🤣
 
U vezi Progresiv 5+ tekućeg računa, šta se dešava ako se prenese penzija koja je manja od 35.000 dinara? Da li se ovo više od 35.000 din odnosi samo na one koje prenose deo zarade ili se odnosi i na one koji prenesu celu zaradu pa ta zarada odnosno penzija, mora biti veća od 35.000 din? Da li neko ima iskustva sa ovakvim slučajem?
 
Mora da leže na račun više od 35000 dinara, nebitno da li je deo ili cela zarada-penzija.
 
Prodje vec par utoraka, ali od Apple Pay ni traga ni glasa :(
 
Presao sam sa lite na 5+progresiv racun,za koliko stize master kartica i da li sa dina karticom moze da se podize na bankomatu?
 
Kako se prelazi na taj 5+? Vidim digli oper cene odrzavanja racuna na 400+50
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno