Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel postoji jos njihov bankomat na bg aerodromu? ne izlazi mi na spisku ni banke ni aerodroma kao da je sklonjen.
 
Jel postoji jos njihov bankomat na bg aerodromu? ne izlazi mi na spisku ni banke ni aerodroma kao da je sklonjen.
Nasao sam potvrdu. Hvala!
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Ali izraz “optimizacija”? Sta to tacno znaci 😂
 
Koristim Progresiv 5+, ukoliko bi uzeo kreditnu karticu da li tada plaćam neko održavanje računa?
 
Kartica nije deo ni jednog paketa te bi svakako plaćano njeno održavanje. Cena je 200 dinara mesečno.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Dugo sam imao onaj Dina only račun pa sam menjao na ovaj na kom ima i Master.
Ovo znači da će mi poslati karticu (inicirana) na kućnu adresu?

Screenshot_20230912-184844.png
 
Тако је.
 
Da prenesem jednu nesvakidasnju neprijatnost u kojoj sam se nasao. Krenuo sam da uplatim novac na bankomat i prilikom odabira opcije uplata otvaraju se vratanca za stavljanje novca. Vrata se zatvaraju i dolazi do nestanka struje. Novac ostaje zarobljen u toj kaseti i bankomat po automatizmu izbacuje karticu.
Nakon poziva call centra i objasnjavanja do kakvog problema je doslo. Receno mi je da ce problem biti brzo resen. Evo proslo je vise od 24h i jos uvek se nista nije desilo. Da li se neko susreo sa slicnim problemom?
 
Da prenesem jednu nesvakidasnju neprijatnost u kojoj sam se nasao. Krenuo sam da uplatim novac na bankomat i prilikom odabira opcije uplata otvaraju se vratanca za stavljanje novca. Vrata se zatvaraju i dolazi do nestanka struje. Novac ostaje zarobljen u toj kaseti i bankomat po automatizmu izbacuje karticu.
Nakon poziva call centra i objasnjavanja do kakvog problema je doslo. Receno mi je da ce problem biti brzo resen. Evo proslo je vise od 24h i jos uvek se nista nije desilo. Da li se neko susreo sa slicnim problemom?

Potrajaće... Ali će vratiti.
 
Probao da dodam karticu u wallet, ali zapelo kod slanja verifikacionog koda od strane banke, odnosno ne stize sms...

edit: stigao sms, sve proslo ok, jos samo da probam negde da platim nesto :)
 
Hmm, probao sam i prošao kao korak dodavanja, prihvatio uslove banke što ranije nije moglo, ali na kraju ipak dobijam da nešto nije u redu i da kartica niej prihvaćena. TO je korak napred, svakako.
 
Мени је прихватило мастер картицу, видећу у току дана да пробам негде па јављам...
Edit: samo ne znam ovde u podešavanjima jel treba Gpay ili Mobi da bude obeleženo (ne znam jel mi od ranije stajala tu mobi ili je od sad).
Screenshot_20230914-134622.png
 
Poslednja izmena:
Meni kod verifikacije nudi samo opciju da pozovem banku.
 
Kanda smo malo požurili. Google još uvek ne izlistava Mobi kao podržanu. Loženje na maks.
 
Ja sam dodavao iz Google wallet aplikacije, ne iz Google pay naloga na sajtu, mozda se zato zove banka I nema koda.
 
И ја сам из Гугл новчаника, ручно сам уписивао податке...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno