Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim da je na Play store-u aktuelna verzija 4.14.07.

Zna li neko za koje verzije je zahtevan update?
 
Da hoce da zavrse s tim pa da se radi na necemu sto nam je svima bitno, brzina aplikacije npr.

Mogu i avista stednju da dignu za jos neki %
 
Jel video neko reklamu, Progresiv paket, 0din održavanje računa?
 
da li je moguće prebaciti deo plate uopšte , ja primam platu iz dva dela svakako
 
Jel video neko reklamu, Progresiv paket, 0din održavanje računa?
Evo reklame.


a odnosi se na...


Sto će reći da su "izmislili" novi BESPLATAN paket "5+ Progresiv". To je isto, a u stvari nije isto, kao i stari Progresiv + KOJI SE I DALJE PLAĆA. U aplikaciji ne postoji novi 5+ Progresiv paket, verovatno neće ni postojati kao zvanična ponuda, jer bi onda svi trenutni "stari" korisnici plaćenog Progresiv +, prešli putem aplikacije, na besplatni 5+ Progresiv.
 
Ako ti finansije na poslu odobre da uplaćuju na dva racuna..

@Magnus

Ja nisam njihov korisnik ali razmišljao sam da predjem zbog opcije da podižem na svim bankomatima pare. A onda sam video da može samo 5 puta da se podiže, ostalo sa provizijom. I odustao sam.
 
Ako se prenese zarada u Mobi banku i koristi Progresiv paket, automatski postaješ Progresiv + i onda je neograničen broj podizanja sa drugih bankomata, bez provizije.
 
Ako se prenese zarada u Mobi banku i koristi Progresiv paket, automatski postaješ Progresiv + i onda je neograničen broj podizanja sa drugih bankomata, bez provizije.

A šta je u tom slučaju sa mesečnim održavanjem?

Kako se prelazi na taj isti a različiti 5+ Progresiv?
 
Imaš na sajtu zahtev online. A mozes I u poslovnici verovatno.
 
Ja sam podneo zahtev na sajtu banke. Kao postojeći korisnik (imam Progresiv+ koji plaćam). Baš da vidim da li će me zvati agent banke i ponuditi mogućnost da pređem (bez zatvaranja računa) sa Progresiv+ na taj 5+ Progresiv. Niko me još nije zvao. Inače, do sada je moglo bez problema prelaziti sa jednog na drugi paket kroz aplikaciju. Ali, trenutno u aplikaciji ne postoji taj 5+ Progresiv :unsure:.
 
Ne postoji 5+ Progresiv paket, vec samo obican Progresiv (bez prenosa zarade) i Progresiv Plus (sa prenosom zarade od min 35k RSD).
Ukoliko vec imate Progresiv Plus pisite im u chat da vas ukljuce u promociju bez placanja odrzavanja racuna.
Ako ti finansije na poslu odobre da uplaćuju na dva racuna..

@Magnus

Ja nisam njihov korisnik ali razmišljao sam da predjem zbog opcije da podižem na svim bankomatima pare. A onda sam video da može samo 5 puta da se podiže, ostalo sa provizijom. I odustao sam.
Mozes da podizes koliko hoces puta pare na bilo kom bankomatu bez provizije, ne samo 5 puta.
 
Ja sam podneo zahtev na sajtu banke. Kao postojeći korisnik (imam Progresiv+ koji plaćam). Baš da vidim da li će me zvati agent banke i ponuditi mogućnost da pređem (bez zatvaranja računa) sa Progresiv+ na taj 5+ Progresiv. Niko me još nije zvao. Inače, do sada je moglo bez problema prelaziti sa jednog na drugi paket kroz aplikaciju. Ali, trenutno u aplikaciji ne postoji taj 5+ Progresiv :unsure:.
Tako sam i ja uradio. Dobio mejl da su zabeležili zainteresovanost za 5+. Čim je legla plata, stigli su mi sms i mejl da sam ostvario pravo na pogodnosti
 

@shotaa91

jesi li ti pročitao ovo? I kako su ga nazvali?

 
Jedina razlika izmedju te promocije i dosadasnjeg Progresiv Plus racuna je besplatno odrzavanje racuna, sve ostalo je isto.
Ako imas Progresiv Plus racun pisi im na mail ili u chat i prebacite na ovu promociju, ili ako vise zelis "5+ Progresiv racun".
 
U aplikaciji ne postoji novi 5+ Progresiv paket, verovatno neće ni postojati kao zvanična ponuda, jer bi onda svi trenutni "stari" korisnici plaćenog Progresiv +, prešli putem aplikacije, na besplatni 5+ Progresiv.
Upravo to i rade svi. Mozes preci sa starog Progresiv plusa na novi besplatni 5+ Progresiv bez problema. Ja sam prebacio suprugu i roditelje, svi bili na lite-u godinama. Samo je nominalno akcija za nove korisnike, a u stvari nije dobio samo ko nije pitao. Najbrze je ulogovati se u apk i onda pokrenuti čet. Pitaš, kažu može. Bez prekidanja četa u apk iniciraš prelazak na Progresiv. Operater proveri jesi li to odradio i obavesti te da je sve ok i od iduceg meseca kad paket postane aktivan, počinju i benefiti. Sve traje 5 min.
 
Ја у апликацији немам чет...
 
Слао сам им поруку и овако су ми одговорили... Био сам на прогресив + па сам хтео само на ову промоцију да не бих плаћао месечно одржавање. Сад чекам да ме контактирају или мејл. Screenshot_20230615-162551.png
 
Па да, на сајту мејл па као захтев...
 
E ovako, iz dopisivanja sa operaterom:
I postojeći korisnici mogu preći na Prog 5+ paket gde ostaju aktivni svi postojeći benefiti (npr. sjajan spoj, besplatna kred kart i ostalo).
Ova akcija je trenutno aktivna, ali mi nije rekla da li je vremenski oročena i da li se posle npr. 6 ili 12m prelazi na plaćanje računa
 
Писао сам им и на чету у међувремену... Свакако није хитно тек од следећег месеца могу да ми не наплате одржавање рачуна, остале погодности већ имам...
 
Rekoh ti. :)

Uloguj se preko računara i pokreni čet, a onda na telefonu aktiviraš Progresiv kad ti kaže.
Problem je kako aktivirati Progresiv kada je već aktivan Progresiv +, koji plaćam. Ne može se dva puta aktivirati isti paket. U aplikaciji mi, od momenta aktivacije, od pre 3 ili 4 godine, stoji "već koristite ovaj proizvod".

Tako, da čekam da mi se agent javi, a evo, ne javlja se....🤐
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno