Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, zato i rekoh, meni nebitna opcija. No svakako je dobro da postoji. Svakako sad bar postoji neka motivacija za e-racun(placanje bez provizije).
 
Gde ćeš veće motivacije od nečekanja u redu od po pola sata da bi platio račun? Bio bih spreman da platim proviziju samo da ne moram do pošte/banke i da čekam u redovima :D
 
Nisi svestan koliko njih ce da ode da ceka u redu da ne bi platilo proviziju :) Daleko od toga da se slazem sa time naravno.
 
Pa Irena mi rece ca od 24.10 moze da se menja korisnicko ime, ali tebe nisu zvali zbog toga [emoji4]
 
Da li su nekog koji je na starter paketu zaduzili za 500 rsd? Danas je vec prvi a s obzirim da je i platni promet zavrsen znaci ni danas nista.
Kad ovi misle da uzmu tih ...enih 500 rsd?
Jel su nekome naplatili do sad?
 
Platni promet ne radi subotom. Naplatiće vam to u ponedeljak, bez brige :)
 
Trebalo je juce, ja bezveze pored necega pitao i to.

Rekose proverice, i stvarno posle kazu nije :D
Posle su zahvalili jer je bio njihov propust i videce zasto nije naplacena kartica.
 
meni je prosli mesec skinuto.
Poštovani,

Vaš račun je 01.10.2014. zadužen za iznos od 500,00 rsd za izdavanje kartice. Za dodatne informacije stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
 
Znaci da se ja ne bunim!!!
@desp
trebalo je juce znam ja da subotom i nedeljom ne radi platni promet, ali juce bese petak 31, pa su zadnjeg dana u mesecu trebali da skinu.
 
Meni su tako u oktobru tek 3.10. skinuli za karticu retoraktivno, sa datumom 30.9.

Takodje, kamatu si knjizili 2.10. a na izvodu se vidi kao 30.9.

Takodje, pasivnu kamatu za tekuci racun za oktobar mi jos nisu zabelezili do danas.

Da li ste primetili da uz tekuci racun i dalje stoji 5% kamate, iako je to trebalo da bude promotivna kamatna stopa samo do kraja oktobra?
 
Vidi nije nemoguce naplata odlaznog sms-a je trebalo da bude naplacivano od 1.11. medjutim produzuli su do kraja godine.
Na kraju godine ce opet da produze i tako u krug.
To vidimo na mulion drugih primera da ne nabrajam svi vec znate bar jedan takav.
Zar ne?
 
^ i meni stigao za oktobar a nazvan je "septembar" ;-)
 
Gde vam pise naziv racuna?
Kod mene u app, u nazivu racuna pise broj telefona i datum izdavanja.
 
Evo meni skinuse 500 rsd jos 31 a danas prikazano i proknjizeno.
 
Jeli se dešava još nekome da push notifikacije jako kasne ili uopšte i ne dolaze? Primetio sam od juče da se dešava...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno