Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozajmice ce biti, videćemo koja varijanta.
 
Da bi bilo pa pa Intesa moraju da naprave mnogo bolje kreditne priče. Nemam nameru da, još neko vreme, prebacim platu kod njih.

Koliko vidim provizije za podizanje sa bankomata drugih banaka su mozda najnize na svetu (1%, mada je minimum zelenaskih 400/600 dinara!). Sto uopste nije lose!
 
Koliko vidim provizije za podizanje sa bankomata drugih banaka su mozda najnize na svetu (1%, mada je minimum zelenaskih 400/600 dinara!). Sto uopste nije lose!

Hajde vidi ponovo. Provizija za podizanje kesa na bankomatima drugih banaka je 50 dinara. Ovo sto si ti napisao je za inostranstvo.
 
Gledao sam ovo:
Isplata gotovine na bankomatu drugih banaka u inostranstvu
Isplata gotovine na šalteru druge banke u zemlji i inostranstvu
400 RSD
400 RSD
1% (min. 400 RSD)
1% (min. 600 RSD)
Pod Ostale naknade. Ti si gledao za debitnu karticu, ja pretpostavljam da je ovo za kreditnu.
Nisam primetio to za debitnu, to je jos bolje.
 
Gledao sam ovo:
Isplata gotovine na bankomatu drugih banaka u inostranstvu
Isplata gotovine na šalteru druge banke u zemlji i inostranstvu
400 RSD
400 RSD
1% (min. 400 RSD)
1% (min. 600 RSD)
Pod Ostale naknade. Ti si gledao za debitnu karticu, ja pretpostavljam da je ovo za kreditnu.
Nisam primetio to za debitnu, to je jos bolje.

Zaboravih. U slucaju da korisnik izabere paket 2, ima do 5 podizanja na bankomatu druge banke u zemlji, bez provizije.
Nigde nisam video slicnu ponudu. Obzirom da ce i u sve poslovnice da ubace bankomate, nece biti puno cimanja sa jurenjem najblizeg bankomata.
Ko moze bez cekova ili placanja na rate bez kamate kao kod Intese, ima lepu ponudu.

edit. 400 din u inostranstvu je minimum provizije za podizanje na bankomatu, 600 na salteru banke
edit 2. zao mi je sto je neko obrisao diskusiju oko problema. Kod mene ce ovo potpisivanje najranije sutra da bude gotovo, iako sam zahtev podneo 25.
 
Poslednja izmena:
To je za debitnu (kreditne jos nema?) nego je uvek skuplje podizati novac u inostranstvu i/ili na salteru drugih banaka nego kod drugih domacih banaka na njihovim bankomatima.

Inače, za Racun2 mesecno prvih 5 podizanja na bilo čijem domaćem bankomatu je besplatno. Posle je 50din.
 
Nigde nisam video slicnu ponudu.
Slazem se, ovo nigde nisam video, u najboljem slucaju nesto u arapskim zemljama da ima slicno ili u HK.
Ako ne budu imali glupe "provizije za ino transakcije" od 1-2%, bice isplativije da se podize gotovina na bankomatima (vece sume) nego u menjacnicama skoro svugde.

U slucaju da korisnik izabere paket 2, ima do 5 podizanja na bankomatu druge banke u zemlji, bez provizije.
Ali se zato taj paket placa 300 dinara mesecno :) Tako da je 5 podizanja maltne uracunato u cenu :) Mene je ovo privlacno svejedno, samo da vidim kako ce ici ona provizija za ino transakcije i da li ce imati devizni deo (ako ide kroz dinare, onda isto cao...)
 
Ali se zato taj paket placa 300 dinara mesecno :) Tako da je 5 podizanja maltne uracunato u cenu :) Mene je ovo privlacno svejedno, samo da vidim kako ce ici ona provizija za ino transakcije i da li ce imati devizni deo (ako ide kroz dinare, onda isto cao...)

Kod paketa 2 su besplatne poruke o placanju, za one koji nisu na telenoru,kao i placanja elektronskim putem.
Rekao bih da vrlo malo ljudi ima racunicu za paket 2. Jedino ako ne ubace nesto novo.
Hmmm, znači ipak može na kraju?

Bolje sacekaj ;)
 
Ja sam upravo potpisao i otvorio račun. :) Kao što je neko već rekao, dva potpisa i otvoren račun.

Kako ne bi puno trošili vreme, sačekajte još makar nedelju dana. Kada se zaposleni upoznaju (i uvežbaju) sa procedurom, otvaranje računa će trajati 10-15 minuta maksimalno.


Aplikacija mi se baš dopada. I sa dizajnerske i sa funkcionalne strane. Samo još da bude para... :)
 
Imam 11 mesecnih računa da platim tako da mi odgovara Racun2 od 300din mesecno.
 
Placas 11 racuna mesecno? Kako si razvio sposobnost fotosinteze? :)

Inace i ja dobih info u Jagodini da sacekam 10-tak dana,jos se uhodavaju.
 
Ja sam upravo potpisao i otvorio račun. :) Kao što je neko već rekao, dva potpisa i otvoren račun.

Kako ne bi puno trošili vreme, sačekajte još makar nedelju dana. Kada se zaposleni upoznaju (i uvežbaju) sa procedurom, otvaranje računa će trajati 10-15 minuta maksimalno.


Aplikacija mi se baš dopada. I sa dizajnerske i sa funkcionalne strane. Samo još da bude para... :)

Ma sto da cekam ako radi, uradio sam prijavu tj otvaranje racuna putem aplikacije jos pre par dana tj isto kad i jos vas par, ako je vama proslo, nema razloga da ne prodje i meni, nego me cisto zanimalo da li ste svi isli 5 puta... Tebe su cini mi se odbili u startu, otisao si opet ili...?

Svejedno, svraticu do Usca sutra pa cemo da vidimo sta kazu.
 
Ja sam upravo potpisao i otvorio račun. :) Kao što je neko već rekao, dva potpisa i otvoren račun.

Kako ne bi puno trošili vreme, sačekajte još makar nedelju dana. Kada se zaposleni upoznaju (i uvežbaju) sa procedurom, otvaranje računa će trajati 10-15 minuta maksimalno.


Aplikacija mi se baš dopada. I sa dizajnerske i sa funkcionalne strane. Samo još da bude para... :)

Koji paket? Mene malopre zvali i kazu da mogu samo paket 2 da mi otvore sada...
 
Tebe su cini mi se odbili u startu, otisao si opet ili...?

Svejedno, svraticu do Usca sutra pa cemo da vidimo sta kazu.

Da, tada im nije radio sistem. Posle sam se raspitao, otišao danas i završio sam za 40ak minuta (devojka je prvi put prolazila proceduru).

Koji paket? Mene malopre zvali i kazu da mogu samo paket 2 da mi otvore sada...

Paket 1. Bio je jedan problem, ali smo našli zajedno rešenje i procedura je završena.
 
Poslednja izmena:
Automatski podnet zahtev za karticu i sve to? Nadam se da će onda i kod mene sve da prođe kako treba.
 
Da, kartica mi stiže na kućnu adresu. Nisam pitao za koliko. Nisam ništa platio.
 
Zadužiće račun za taj iznos sigurno. Drago mi je da je prošlo ok sve, javljam sutra šta sam uradio...
 
Aj kad ste zapeli, idem i ja sutra da driblam u poslovnici. ;)
Razmisljam da ipak otvorim Racun1.
 
Poslednja izmena:
Da, tada im nije radio sistem. Posle sam se raspitao, otišao danas i završio sam za 40ak minuta (devojka je prvi put prolazila proceduru).



Paket 1. Bio je jedan problem, ali smo našli zajedno rešenje i procedura je završena.

Mene onda zahebavaju, a mi guraju paket 2, koji mi realno ne treba, a pri tome ne znaju da li cu moci da ga promenim posle.

Aj kad ste zapeli, idem i ja sutra da driblam u poslovnici. ;)
Razmisljam da ipak otvorim Racun1.

Javi kako je proslo. Mali savet, ako si u mogucnosti, idi na NBGD ;)
 
Da, posto njih zovu za pomoc, jer su tamo vec prolazili proceduru kada su zaposlenima otvarali racune
 
Sta on treba da ocekuje posebno od Telenor Banke da ide cak u Airport city :D (covek je na Vracaru)
 
Kasno je za edit poruke. Zaboravio sam da napisem. Procedura ide mnogo brze ako vam je licna karta cipovana...
 
Da, zato što se većina podataka iščitava iz nje.
 
mogu li se dokumenta za otvaranje racuna potpisati i u telenor shop-u ili samo tamo gde su poslovnice banke otvorene?

da li ce ubuduce svaki shop biti i banka tj. da ima dva saltera jedan za telefonske usluge jedan za bankarske?
 
Svaki shop je i ekspozitura Telenor banke.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno