Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
idi potpisi ako imas vremena, nije bracni ugovor ..

ja sam nakon on-line registracije i potpisivanja ugovora dobio broj racuna, a sada sam uspesno pristupio i preko android aplikacije

takodje, prosle nedelje dobio sam sms i mail, kao i obavestenje u web aplikaciji da mi je kartica poslata na adresu ...
 
Poslednja izmena:
da, slobodno otidji i uradi ugovor
 
Ma ni ne mislim da je bračni ugovor, nego čisto da isplaniram vreme, da uglavim i njih :) Super, hvala na odgovorima. Ne stižem danas ali sutra ujutru ću već da naletim do Ušća da potpišem, vidim da može i tamo...
 
Ja sam napravio haos u poslovnici kada sam otisao da potpisem sta treba od papira za banku. :d
Na kraju jos uvek nista nisam potpisao, posto muku muce da pristupe...Necu da pisem koja je poslovnica da ne pravim nekome problem. U svakom slucaju, bice tu izgleda decijih bolesti dok sve ne legne kako treba. Inace, kako mi rekose, od 10. septembra zvanicno startuju svuda sa uslugom...

Jel ste u poslovnici nakon potpisivanja dobili pin koji trazi mobilna aplikacija na kraju registracije?
 
Pa pin sam biraš u toku registracije preko aplikacije.
 
Nisu jos svi obuceni u poslovnicama, jer zvanicno krece od 10.9.

Danas u poslovnici sam ostavio broj da me pozovu u toku dana kad spreme papire za potpisivanje.
 
Pa pin sam biraš u toku registracije preko aplikacije.

Malo sam i ja spetljao, posto sam cekao pin i od m-banka sadasnje banke. Pa sam objedinio slucaj u svojoj glavi :d

Nisu jos svi obuceni u poslovnicama, jer zvanicno krece od 10.9.

Danas u poslovnici sam ostavio broj da me pozovu u toku dana kad spreme papire za potpisivanje.

Isti slucaj. Iovako im dolaze svakakvi, sad ce tek da bude ludilo :D
 
Upravo sam izašao iz jedne od Telenor poslovnica u Nišu: "Mi to ne radimo. Aplikacije nam nisu još uvek u funkciji. Tek posle 10-og."
 
To su i meni rekli u ovoj beogradskoj, ali na primedbu da su mi u call centru rekli da dokumenta mogu da potpisem u bilo kojoj su pozvali nekog i onda kao moze. Mada, zapelo je usput, pa sada cekam da me pozovu kada zavrse
 
sneak preview . . .
2014-08-25.jpg
 
Beskontaktno plaćanje?
 
Opa, nije Maestro vec punokrvni MasterCard. :d
 
Ajde onda napisite ovde kad vas pozovu za potpisivanje, stvarno mi se ne ide tri puta tamo bez razloga, hteo bih u jednom odlasku da zavrsim to. Mislim hej, potpisivanje jednog papira, velike li nauke :)
 
Beskontaktno plaćanje?

Zar od ovoga ima neke koristi u sveopstoj paranoji od zloupotreba? :d

Opa, nije Maestro vec punokrvni MasterCard. :d

Davala je AIK banka odavno debitnu Master, sa paypassom. Ako mene pitas, nikakva razlika

Ajde onda napisite ovde kad vas pozovu za potpisivanje, stvarno mi se ne ide tri puta tamo bez razloga, hteo bih u jednom odlasku da zavrsim to. Mislim hej, potpisivanje jednog papira, velike li nauke :)

Mene je zvao juce covek iz poslovnice u koju sam otisao da predam dokumentaciju i rekao da imaju sistemski problem...Rece zvace me danas da mi javi sta se desava.
Kapiram da nisu poceli, ali ovo ide traljavo do bola...Ispade nauka potpisivanje papira...
 
Pa to, da odem da im najavim potpisivanje papira, pa mislim sta sam uradio otvaranjem racuna preko aplikacije ako ne to... Ok, hvala ti na odgovoru, necu da gubim onda vreme da idem za dzabe, kad krenu onda cu ili kad bar neko od vas koji su vec bili u poslovnici dobije poziv da potpise.
 
Cini mi se da su pustili aplikaciju pre vremena. Ili su bas pustili sa namerom beta testiranja :).
Uglavnom, meni ne smeta jer jos nisu zvanicno ni poceli. Novi sajt tek treba da izadje.
 
Telenor banka je u procesu izrade novog sistema -najmodernije verzije elektronskog bankarstva kako za fizička lica tako i za pravna lica. Zbog tehničkog unapređenja sistema, pristup servisu onlajn bankarstva privremeno je van funkcije. Hvala vam na razumevanju.
Ovo vazi za ceo sistem.
U poslovnicama i call centru verovatno nisu znali da se snadju jer niko nije ni ocekivao da ce bilo ko doci pre 10.septembra osim nekoliko "bench geekova prve klase" ;).

Sudicemo kad krene zvanicno. Pocinje za 15 dana.
 
Poslednja izmena:
Ovo vazi za ceo sistem.
U poslovnicama i call centru verovatno nisu znali da se snadju jer niko nije ni ocekivao da ce bilo ko doci pre 10.septembra osim nekoliko "bench geekova prve klase" ;).

Sudicemo kad krene zvanicno. Pocinje za 15 dana.

Ja ću sačekati. Dosta mi je bilo što sam bio beta tester u Pančevu za platimo uslugu. Još sam ja morao njima da objašnjavam par stvari.... :p
 
Ajde onda napisite ovde kad vas pozovu za potpisivanje, stvarno mi se ne ide tri puta tamo bez razloga, hteo bih u jednom odlasku da zavrsim to. Mislim hej, potpisivanje jednog papira, velike li nauke :)

Nije jedan, neuporedivo manje nego u drugim bankama :) Inače @rastafarian garant radi u Telenoru. Trenutno otvaraju račune samo za svoje radnike.Ako sam dobro razumeo, kreće se od 10.09. Da malo zagužvam priču, verovatno sam među prvim vantelenorcima, ako se zanemari platinum status, koji je uspešno aktivirao tekući račun u Telenor Banci. Aplikacija izgleda mnogo bolje nego intesa mobi koju koristim od početka... Bilo je sitnih problema prilikom aktiviranja aplikacije - tehnička podrška je savršeno odradila posao!
 
Poslednja izmena:
Ok sto izgleda bolje nego je mnogo vaznije da li je ultra-funkcionalna i bolje od svega postojeceg kod nas u domenu mobilnog bankarstva.

To jos ne znamo. Licno ocekujem mnogo bolje od ostalih. :)
 
Poslednja izmena:
Slažem se. I ove nove priče tipa: plati na mobilni; plati na mail, će da naprave frku mnogim igračima tipa Pošta Srbije i sl.
 
Takođe. Čekamo onda 10.09 pa onda pa-pa Intesa ako sve bude ok...
 
Da bi bilo pa pa Intesa moraju da naprave mnogo bolje kreditne priče. Nemam nameru da, još neko vreme, prebacim platu kod njih.
 
Nece krediti biti u prvom planu. Stambenih nece biti uopste.

U prvom planu su transakcije.
 
Verovatno je mislio na dozvoljeni minus,kreditne kartice,cekove...Jer za dizanje stambenog kredita trenutno trebaju 00 do zemlje.Ja iovako ne koristim ni dozvoljen minus ni cekove,jednom se opekao i od tada prostirem cebe koliko sam dug.Bila bi dobra stvar da sada ponude telefonske aparate uz ugovor i na 12 rata bez kamate uz racun u Telenor banci.To bi meni bilo dovoljno sa njihove strane kao i mogucnost da jednim klikom na mobilnom platim telefonsle racune.Ovako plata bude 20-tog i dok se ja nakanim da odem do poste ili banke eto iskljucenja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno