Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Telenor Banka

Prijavi i stornirace. A mozes da uplatis preko mcache


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Prijavi i stornirace. A mozes da uplatis preko mcach

Nije problem u 500 dinara vec je problem jer odmah udaraju po kamati, a kada sam prvi put aplicirao za karticu rekli su da nema problema i da kad bude kesa na kartici da ce skinuti,nikakve kamate nisu spominjali i to je tako i bilo tada,ali sad lopine odmah udaraju po kamati a oni kako njima odgovara me uvaljuju u minus,a to nisam nikad aktivirao i necu nadam se nikada.
Pitam ih pa kolika je ta kamata ni to ne znaju da kazu,vec treba da se iznenadim na kraju meseca.
Mnogo su mi oni pametni...
 
Da li neko moze da mi kaze da li je normalno da mi pored 500 dinara za re-izdavanje kartice naplacuju i kamatu dok ne uplatim 500 dinara?
Ranije je bilo lufta 30-ak dana,a danas odmah po kamti udaraju,a kartica nije isporucena.
Kamata se računa na kraju meseca tako da ti je to verovatno kamata za neki minus iz prošlog meseca.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Kamata se računa na kraju meseca tako da ti je to verovatno kamata za neki minus iz prošlog meseca.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Ma nisam u bilo kakvom minusu bio,niti sam aktivirao niti dozvoljen niti bilo koji drugi minus.
Pratite malo sta sam napisao.
 
Epilog mejla gde sam se zalio, ponudili su mi 3 meseci Progresiv paketa za dz kao kompenzaciju, imam fore do kraja juna da se prijavim.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ипак сам ја био дарежљивији,по том питању,од њих.:D Елем,само да знаш ако ниси пратио,конкуренција(МТСБ) нуди 5000 дин. на 5 мјесеци ако пренесеш примања, уз овлашћење.
 
Necemo jos tako krupne korake, jos sam u fazi gde mi kartica stoji u koverti - toliko nemam poverenja u njih trenutno [emoji14]

Ali eto, neka znaju ljudi da mogu da dobiju nesto ipak nakon svih peripetija i da mejl nije otisao u prazno.

Karticu sam dobio za dzabe inace, dok su druge sa slicnim kasnjenjem globili za 500 dinara + kamata pa je rasprava i oko toga mogla da se vodi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ljudi imam problem, koristim telenor karticu za povlacenje kriptovlauta. Imali su odrzavanje sistema valjda od 16-18 ovog meseca. Ja sam povukao oko 480e na karticu. Na bankomatu sam skinuo 470e, racun mi je posle dan otisao u minus 18 590dinara. Zvao sam ih, zalio se slao mail sve. Na mail niko da odgovori, devojka iz call centra kaze da sam podigao vise sredstva nego sto imam. Kome mogu da se zalim, kad sam prebacio nov novac na karticu on je smanjio za minus iznos.
 
Jesi siguran da si imao raspolozivo toliko?
Ako si siguran da se transakcije poklapaju (kako ti mislis), odmah prosledi prigovor narodnoj banci uz slike racune.


Ja sam danas tokom uplate dobio ekran "Only for PEXIM card, PEXIM" i onda se vratio na normalan ekran i uplata je ipak prosla normalno. Ali izgubio sam poverenje u njih totalno.
Kada sam radio prvi veci projekat (dakle nesto sto nije zadatak u skoli), vec sam radio bolje nego oni sto su radili softver izgleda, a to je pre vise od 20 godina :(
 
Poslednja izmena:
Na koju foru mi je račun u minusu, a nije kreditna kartica? Prošla je poslednja transakcija, iako je bila malo veća od trenutnog stanja na računu.
 
KOd njih je to normalno jedno sam digao 490 evra bez problema da bi tek posle dva dana shavtio mi stoji da sam u minusu tih 490e.
 
To ne bi smelo da se desava kada je prepaid kartica upitanju.
 
Jednostavno daju minus tako bez pitanja i to je to ni meni se to nije svidelo i to je ujedno i jedina nama za ove dve godine koliko sam kod njih.
 
Треба се онда пазити и недозвољеног минуса у који се исто тако може ући.
 
Poslednja izmena:
Pa ja nemam nikakva primanja na tom računu, meni je svaki minus - nedozvoljen. Stvarno mi nisu jasni...
 
Ako sam dobro razumeo, sve transakcije u inostranstvu se računaju u €, bez obzira na državu?
Da stavim samo € na račun?
Konkretno, idem u Egipat, kapiram da primaju kartice po restoranima i prodavnicama

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Konkretno, idem u Egipat, kapiram da primaju kartice po restoranima i prodavnicama

Prvi put ideš znači? Ja jesam bio poslednji put pre 5,6 godina, ali jedina mesta gde sam video aparate ili oznake za plaćanje karticama su restorani iz poznatih franšiza i pravi šoping centri, zapadnjački. Svi ostali su samo primali keš.
 
Hvala na brzom odgovoru, da, prvi put, pa ok imaću i keš neki... :)

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko pokušao da koristi Google pay sa Telenor karticom? Meni je do skora pokazivao da kartica nije podržana,a sad zbog otključanog bootloadera ne radi Google pay.
Registrovao sam karticu na masterpass, ali tu piše da tap and pay nije podržan sa ovom karticom. Pisaću Telenoru da pitam da li će je podržati, ali sumnjam da znaju. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ja plaćao pre nekoliko dana, sve šljaka kako treba
1a48638a5b661e8f02f913a0b57f306c.jpg
 
Radi normalno već par godina unazad
b00e0d3e3f44992b58803d37c7f24b2e.jpg
 
Poslednja izmena:
Možda sam se loše izrazio, Google pay aplikacija za bezkontaktno plaćanje. :)
c0493783088b529e81da0f598ef9b1ca.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Da li se sa debitnom karticom sa starter paketom,plaća provizija za korišćenje kartice u inostranstvu? Dobio sam neki mail pa mi nije jasno
 
Piše da od 10.07 počinje naplata. Mada su pomerali taj rok, trebalo je da počne od 01.06
 
Možda sam se loše izrazio, Google pay aplikacija za bezkontaktno plaćanje. :)
c0493783088b529e81da0f598ef9b1ca.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Ranije sam hteo da instaliram G Pay, ali ga nije bilo u PlayStore. Kako beše da sa pronađe app?
Provwrih na YT, videh par klipova da to još ne funkcioniše ni u Americi kako treba.
 
Ahahaa stigla mi je poruka da mi je racun zaduzen za 500 dinara za izdavanje kartice, pa ovi stvarno nisu normalni :D

Definitivno nemam nameru da koristim ovu karticu jer ovi se igraju banke.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Posalji ti lepo tuzbu preko NBSa, za smaranje, a njima dopis da za sledece cimanje pustas advokata da se dalje bakce, da naplatis svoje izgubljeno vreme ;)
 
Da li je neko pokušao da koristi Google pay sa Telenor karticom? Meni je do skora pokazivao da kartica nije podržana,a sad zbog otključanog bootloadera ne radi Google pay.
Registrovao sam karticu na masterpass, ali tu piše da tap and pay nije podržan sa ovom karticom. Pisaću Telenoru da pitam da li će je podržati, ali sumnjam da znaju. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Ni Google Pay ni MasterPass beskontaktna plaćanja ne rade u Srbiji. Tu Telenor banka ne može ništa pomoći. Ti servisi rade samo sa karticama određenih banaka u određenim zemljama.
 
TB zanimljivosti! :)

1) podignem 5.000din na bankomatu a oni to proknjiže ovako (why, oh, why?), u zbiru 5.000din.

2) Sva placanja na Klik više se ne vide za šta su, već stoje pod ovom kriptičnom šifrom (ovo je stvarno problem, ovako već drugi mesec, konkretno ovo je struja).

3) U Idei imao dve kupovine i oni ubacili još 2 x 40,69din, što nisam platio, niti imam račun za to. Naknadno se pojavilo, možda pri knjiženju. I bas 2x isti iznos, hmmm...
2a602004b5f09b6c9d7e5085a8f84da3.jpg
a3e64cb1f4c9f0349b2ffa95868f968d.jpg
d6ee796e854f5496ddd0b4680d41b5e3.jpg

Obratite pažnju da u 1) i 3) iznos 40,69din izdvoje od sume za plaćanje - vrlo zbunjujuće.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno