Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste komplikovaniji (tj. ima vise opcija) od Intesa Mobi.
U mKomBank mogu da se definisu trajni nalozi?
 
Mislim da ne, ali ima manipulisanja sa više računa i različitih kartica što telenor nema.
 
Kako nema Telenor to? Moj otac vidi svoj (vlasnik) i moj (kao ovlasceno lice).
Ja vidim moju karticu, i njegovu karticu (ovlasceno lice). On vidi svoju za svoj racun, i svoju za moj racun (ovlasceno lice).
 
Izgubio sam onaj list sa instrukcijama za devizna placanja, pa sada gledam na sajtu banke da je potrebno samo dopuniti ime prezime, adresu i IBAN u onom univerzalnom obrascu. Medjutim postoji opcija da izaberem korespodentsku banku. A pre neki mesec mi je operater rekao da je promenjen korespodent i da je mogu pronaci na sajtu. Pa vas sada pitam koja je banka na kraju korespodent?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Upozorenje za ljude sa iPhone - na iOS 11 Telenor Banka aplikacija se konstantno crashuje prilikom ulaska u istu... Opet pokazuje da su amateri zaduzeni za development - imali su par meseci da testiraju preko BETA dev programa za iOS 11 i nisu to uradili...
 
Meni radi odlicno na IOS-u 11......pre nego sto sam uradio upd palo mi je na pamet da mi mozda mogla app da zajebava, ali danas i juce radi odlicno ;)
 
Meni radi normalno i na iOS11...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upozorenje za ljude sa iPhone - na iOS 11 Telenor Banka aplikacija se konstantno crashuje prilikom ulaska u istu... Opet pokazuje da su amateri zaduzeni za development - imali su par meseci da testiraju preko BETA dev programa za iOS 11 i nisu to uradili...
Ja bih rekao da je do tebe ne do njih, malo si poranio sa "pljuvanjem" a da nisi bas video/pitao ostale iOS 11 korisnike dal im radi aplikacija na 11-ici.
Sto mozes videti ispod tvog posta.

Meni radi odlicno na IOS-u 11......pre nego sto sam uradio upd palo mi je na pamet da mi mozda mogla app da zajebava, ali danas i juce radi odlicno ;)

Meni radi normalno i na iOS11...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Sent from my Tapatalk
 
Takođe odlično radi na 6s
 
Puca na početnoj, pa kad skroluješ na dole...

Moraće update.
 
Iskljucite one dodatke na pocetnoj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas tačno tri nedelje kako čekam karticu...izludeću.
 
Dobih poruku od TB da mi je odobren dozvoljeni minus a nisam podnosio nikakav zahtev.. Skk?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da ali moraš da podneses zahtev pa tek onda. I meni je stiglo.
 
Zašto TB app troši ovako puno neta? Treća po potrošnji među apps koje koristim. Mereno na mobilnom netu od 1.sept.

8085408e7409edc831b43516186a6f7a.jpg
 
Evo moja, vise potrosila nego tvoja od 02.09 do sad, ali je po potrosnji 15-a aplikacija, tako da sve je to OK.Screenshot_20170923-175342.png

Sent from my Tapatalk
 
Verovatno je dobar deo enkripcija, tj. veliki kljucevi. S' tim da se i 100 puta otvori app mesecno, ne treba 1000 razmene kljuceva, vec 1 po otvaranju, a kolicina podataka je na nivou 50-100 bajtova u proseku (+stringovu za naloge za placanje).
Ovo stvarno nema nekog smisla za aplikaciju,

Poredjenja radi:
TB: 37MB
RF: 5MB
Intesa: 293KB!!!!
AIK: 193KB!!!
A kroz RF imam 10 naloga mesecno, rucno kucanih, TB ima 1. Jeste TB mnogo vise koriscenja, pogotovu mCash (koji opet ne radi za uplatu, kakvi bilide...), ali mislim.... nije 150x vise od INtese ;) A kroz Intesu radim proveru stanja MNOGO cesce. Plus imam preko 15 racuna/kartica u Intesi, u TB imam samo tri :) (osnovni, +"stedni" EUR i RSD)
 
Evo Mts banka i RF banka.
Zaista TB app trosi najvise mada i mislim da je najvise koristim pa mozda je zbog toga tako kod mene.
Ne znam, ali ima smisla.
a987df1f462fe367d4f8837dd89cf401.jpg


Sent from my Tapatalk
 
@alfa, razmišljao sam kao i ti i ne razumem otkuda tolika potrošnja. Razmenjuju se samo tekstualni stringovi.

BI potrošnja ima smisla.
 
Koliko cesto koristis mCash?
 
Ja uopšte ne koristim mCash na TB, a za mesec dana 30MB na dve SIM kartice.

b118ec6ba25bac727f519aa656f18579.jpg
20083a8952b46e83f511d20d52885a50.jpg
 
Moze biti da je zbog mape. Uklonite taj widget sa prve strane. I nervira me sto sporo ucitava podatke. Nije valjda da im je spor net ili serveri...?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bravo, moglo bi biti do mape. Uklonio sam, pa ćemo da vidimo :)
Hvala.
 
Jeste do mape, ali ja je ne uklanjam ionako imam brdo neta koje ni ne mogu da potrosim.


Sent from my Tapatalk
 
Idem na ekskurziju u Grčku (Atina, Krf, Delfi...) sad u subotu, pa da pitam kako šljaka TB kartica u Grčkoj, ima li nekih stvari na koje treba da pazim (ne planiram da dižem novac sa bankoamta) , kakvo je stanje sa POS terminalima, pokrivenost radnji (jel prihvataju kartice, većina? ), jel skuplje ako plaćam MasterCard-om?
 
Poslednja izmena:
Telenor Banka

Ako na racunu imas EUR onda nema nikakve provizije / konverzije. Ako nemas - kupi kroz menjacnicu, a ne da ti vuce iz dinara


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l je mogu clanje evra sa racuna na racun? Ja ne mogu da posaljem,nudi mi samo dinare.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno