Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
250 u RF, nema provizija za naloge, ima bankomata. A i salteri u RF nisu Posta :)
Nekome mozda znaci TB, ali mlitavo je to.
 
U RFB imaš i godišnje održavanje za Visa karticu, 600 ili 800 kako beše?

Sent from Mi A2 using Tapatalk
 
Telenor Banka

I u RF ima pilicarskih 1% za placanje u ino, a ima i u TB na starter, ali ne i na prog/+


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Teško da u bilo kojoj banci možeš da prođeš jeftinije od 300 dinara mesečno. Ako održavanje platiš manje, platićeš proviziju za naloge ili podizanje gotovine na tuđem bankomatu. Plus što izbegavanje šaltera nema cenu. :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Slažem se s tobom u svemu. Izbegavanje šaltera apsolutno nema cenu.
 
To mozes da uradis u 26 banaka, za manje novca :)
Druže, bez uvrede, ali ti mi ličiš na one likove koji cepidlače sa održavanjem računa. Nisu svi kao ti. [emoji848]
250 u RF, nema provizija za naloge, ima bankomata. A i salteri u RF nisu Posta :)
Nekome mozda znaci TB, ali mlitavo je to.
Mlitavo?! Možda za tebe i tvoje potrebe, ali za ljude koji su preneli plate (poput mene) očigledno nije. [emoji54]
 
Moja porodica ima 4 racuna u TB. Ali su u gradu gde ima ATMova, i Starter im je super, ali se svodi na ono "podigni platu/penziju cim stigne", i nista vise.

Sestra recimo 10x vec nije mogla da podigne sa Telenor bankomata, te nema novca, te ovo/ono... ona je vise koristila moju KomBank karticu nego svoju Telenor za ATM, zbog toga :)
Placanje van zemlje - provizija.
Free placanja - JEDAN racuna u Nisu I NISTA VISE. Van BG/NS max. jedan racun je besplatan od kuminalija i ostalog.
Da placa 300? Za sta? Ima vec 3 moje kartice besplatno skroz, sa osiguranjem 12x boljim od onoga sto nudi Telenor Banka, i moze sa bankomata 3 banke da podize novac bez provizije, i da uplacuje u 2. Dakle, da zivi u mestu gde nema TB ATM, ona je u boljem polozaju i to bez placanja racuna (ni ja ih ne placam).

Placas? Pa kazem ti, RF ima bankomate za uplate isplate, ima i KB, i mnogo vise bankomata. Ja imam i firmu i privatni racun u KB, bio sam 4x u filijalu, 2 od toga su bili za Visa Platinum, i 2x za otvaranje racuna. Ako ja mogu toliko malo da idem u banku, sigurno vi imate izbora :)


Ali ono... Svajcarac se buni kada hoce 3CHF da mu smanje platu of 3000CHF, a vi ovde dajete 3CHF kao da je nista :) Nije Telenor Banka za bacanje, ali "NECU bre saltere" je samo drugi nacin da se kaze "mrzi me da razmisljam" :)
 
Kad oni krenu da sabiraju uplate:
efd3fdb6fd684e0ca52afc214ab8b207.jpg
 
Kakav je ovo bug u aplikaciji? Racun je u plusu a pise da je dug.
ece8f37322dbaa3702fa735838046347.jpg


Huawei P10
 
^ Ako tako prikaže iz app, u minusu si.
Uloguj se sa weba. Nije isti prikaz. Sa weba uvek prikaze u crvenom da ima dugovanja iako je račun u plusu, dok app ne. Ako app prikaže, tako je.

Možda najbolje da pozoves podršku ako ne možeš da rekonstruišeš transakcije.
 
Jutros se vratilo u normalu. Cudno je sto je stanje bilo 100 dinara prikazano u crvenom krugu. Ja sam onda uplatio 200, da bi on prikazao ovako kako je na slici... Jutros sve kako treba, taj iznos je na racunu

Huawei P10
 
Juce mi je bankomat prilikom uplate eura izbacio prvo poruku da neke novcanice ne moze da prihvati i nakon toga se zablokirao, posle toga niti je primao uplate niti dozvoljavao podizanje novca. Zvao call centar ne mogu nista dok fizicki ne odu do bankomata a rok im je valjda 5,6 radnih dana. Tek sad razmisljam da je isto moglo da mi se desi pred put kad sam uplacivao vece sume na bankomatu, nije mi padalo na pamet da ovo moze da se desi ali cu sledeci put dobro da razmislim.
 
pa bankomat je to. već je bilo reči o tome i on ima svoja ograničenja [emoji16]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Telenor Banka

Jednom u stadionu ili uscu nije primao uplate, jer je bio pun :) tako da nemojte da cekate zadnji trenutak pred put ili vecu trgovinu. Za vece sume (par hiljada eur) mozda bolje poci do poslovnice :)


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Jednom u stadionu ili uscu nije primao uplate, jer je bio pun :) tako da nemojte da cekate zadnji trenutak pred put ili vecu trgovinu. Za vece sume (par hiljada eur) mozda bolje poci do poslovnice :)


Sent from my iPhone X using Tapatalk
U stadionu cesta pojava.

Huawei P10
 
Gde bolje do poslpvnice, kada je jedina u Airpprt Cityju, sto za nas koji nismo na NBG dodje drugi grad skroz pa i gore?:)
 
Jutros se vratilo u normalu. Cudno je sto je stanje bilo 100 dinara prikazano u crvenom krugu. Ja sam onda uplatio 200, da bi on prikazao ovako kako je na slici... Jutros sve kako treba, taj iznos je na racunu
Uplatio si još novca, a minus se povećao? Samo ako si na bankomatu uplatio.

Evo primera kako izgleda prikaz u crvenom, link na moj post.
 
Da, osim sto minusa nije ni bilo, sve vreme je racun u stvari bio u plusu. Da uplata je bila na bankomatu...

Huawei P10
 
Gde bolje do poslpvnice, kada je jedina u Airpprt Cityju, sto za nas koji nismo na NBG dodje drugi grad skroz pa i gore?:)

Ne može da se uplati na prodajnim mestima Telenora? Tipa Ušće i Delta? Nisam nikad probao da uplatim novac, da znam na vreme.
Preko puta zgrade imam bankomat i to mi odgovara jer nema gužve, samo zbog toga ima prednost telenorov bankomat i još su aktivni kod mene. U zgradi imam Intesa i na bankomatu uvek red i red. Telenorov bankomat spas za sada.
 
može ali na bankomatu pored štanda [emoji23]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Imate i izbor KB, RF, UCB i PCB ako su bankomati u pitanju. Mada PCB je smesna, ima 7 filijala sa 24/7 zonama, 4 u BG-u, kome nije preko puta nista od toga. KB ima uplatu na samo jednom.
Ali zato RF i UCB imaju veliki broj multi-funk bankomata, koji primaju i uplate i isplate EUR.
Smesno ali - sve ove banke imaju provizije za ino placanja, barem na nekim karticama :D

E, sad, da mi je izbor da ne placam Progresiv u TB (a imam besplatna placanja) naspram RF, mooozda bi razmislio. Ovako uopste ne razmisljam. Ako vec placam, RF all the way. Za ovih 17-18 godina (medju prvih 100 sam otvorio racun u RF u Srbiji, kada su dosli jos, ne secam se koje to godine bese), jednom je bio glitch samo (kurs za isplatu iz fonda), koji je promptno resen. 3-4 meseca ove godine, prvi put, nisam imao tekuci u RFu, i uvideo koliko mi stvarno znaci. Sto je i Septimus se slozio - "ne umem da objasnim, prosto nesto je bolje" :D
U TBu je svakog dana nesto. Ovo sto se pomene na forumu su samo veci bagovi, i neozbiljnosti.
 
Dobio sam poruku da mi je nova kartica poslata u utorak ali nista ne stize, koliko ste vi cekali od ove poruke, u call centru kazu da cekam, nemaju oni pojma jel stvarno poslata ili je u proceduri slanja :(
 
opušteno. ne sećam se koliko ali nije brzo [emoji23]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Evo, sad i kod mene se ovaj bug pojavio.
U plusu sam, a pokazuje mi da sam u istom iznosu u minusu, i sve je crveno.


Da, osim sto minusa nije ni bilo, sve vreme je racun u stvari bio u plusu. Da uplata je bila na bankomatu...
Da li ste videli moj nedavni post, linkovao sam ga juče ponovo. Pokazujem razliku u prikazu iz app i sa weba, sve sa slikama, što se u istom trenutku razlikuje - jedno u kobajagi minusu, drugo ne. I dajem objašnjenje zašto.
Napomena: nemam poslednju ver. app.
 
Pogledao sam tvoj post, hvala na objašnjenju.
Samo, do skoro, uvek je uplata bila odmah proknjižena i prikazana na grafičkom prikazu. Zašto je sad to promenjeno, ne znam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno