Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Telenor Banka

Automat na 9005 nabraja sve probleme, od app, kartica, pristupa stanju do turbine na Djerdap 1... ali kada je generalni problem ostaje samo da cekamo.

I meni je trebao prenos sa racuna na tekuci racun.

Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ponovo radi bioskop


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ipak se prodaje i Telenor banka, samo ne češkom investitoru. U danas objavljenom kvartalnom izveštaju piše:
Telenor’s operations in Hungary, Montenegro & Serbia and Bulgaria as well as Telenor Common Operation, Telenor Microfinance Bank and Telenor Banka are classified as a discontinued operations.
 
Nije prodata, zato sto NBS nije odobrila prodaju, ali da, hoce da je prodaju, samo sto nijedna prodaje banke ne moze da prodje bez dozvole NBS ili ti drzave..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
CVV2 kod na kartici se skoro ne vidi - da li moze negde da se proveri?
Ako ne moze onda ce morati da radi lupa i jako svetlo :).
 
Ne moze ...moras novu da vadis...tako se meni izbrisao ja nisam sacuvao i moralo reizdavanje kartice...
 
Istice kartica 8/2018.

Reizdata kartica ima novi rok vazenja? Ako ima onda mi je bolje da sad trazim novu nego da cekam automatsko izdavanje?
 
Nisam zapisivao CVV jer tu karticu tada nisam planirao za online, ali sam ga ipak podebljao markerom, no cvrc, izbrisalo se.

Verovatno cu na reizdavanje, 500rsd ionako sleduje.

Koliko se sada ceka na izdavanje kartice?
 
Poslednja izmena:
Ja sam 55 dana cekao xD ali kazu da je sada sve reseno, pa bi trebalo da je normalno 7-10dana.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bankari imaju viška para, da je poslednje što nude beskamatni kratkoročni kredit. Doduše ima trošak u startu 1-2% za obradu zahteva, ali ništa dalje. Nije konkretno ova banka u pitanju, ali eto ima i toga :)
 
TB je odmah bacila racun u minus :) za 500rsd.
Da li izrada nove kartice zavisi od uplate tih 500rsd ili je svejedno?
 
Meni je mesec i po dana proslo, jos uvek nisu skinuli tih 500din

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bankari imaju viška para, da je poslednje što nude beskamatni kratkoročni kredit. Doduše ima trošak u startu 1-2% za obradu zahteva, ali ništa dalje. Nije konkretno ova banka u pitanju, ali eto ima i toga :)
Ovo se odnosi na sta? Koji beskamatni kratkorocni kredit?
 
Ljudi, koji nesposobni programeri ili sta su, mozda obucari, u telenor banci. Evo vec mesec i po ne umeju da poprave svoju gresku, da bih prihvatio njihovu dozvolu za dozvoljeni minus, na sajtu. Stalno izbacuje da je to duplikat. 10-15 intervencija, sto pismena, sto telefonska i nista. Danas odem na N. Beograd i ladno su me otkacile salteruse sa gvozdenim zubima. Kazu, to je greska tehnicke sluzbe, mi nemamo veze sa njima. Dobro kazem ja, recite mi gde su da idem onda direktno kod njih ? Mi neznamo ? Dajte mi vaseg rukovodioca, nemoze ! Koje su to barabe i lopuze. Sve svoje direktore su ogradili sa salterusama i nazovi operaterima i baskare se sa debelim platama, a vi korisnici je.te se !
Da li neko zna, da li ima telenor banka u Norveskoj ili su samo kod nas Balkanaca otvorili da nas muzu ? Ako ima, pisacu direktno da ih obavestim kako nas maltreti u Srbiji, mada verovatno ih zabolese sinusi, kao i sve bankare sveta !
 
Da, zaboravih da napisem. Preko njihovog sajta dobih poruku da mi je isteklo vreme za prihvatanje dozvole za dozvoljeni minus !
Zamislite tu ironiju nesposobne posluge !
 
Zato sam ih ja otkacio.Imaju banku u Srbiji i Pakistanu.
 
Kartica stigla na pogresnu adresu, poslali na adresu iz ugovora umesto na adresu iz kontakt forme kako mi je receno da promenim kad sam obratio paznju gde ce da stigne.

Iako je promenjeno u okviru aplikacije, ukoliko se u roku od 24h ne javite na 9005 i zatrazite izmenu adrese, nebitno sto je kartica u izradi 5-15-55 dana, bice poslata na adresu u ugovoru, a ne na adresu iz kontakt forme u aplikaciji.

Ispali su korektni i rekli su mi da ce da mi naprave novu o trosku banke i da ce da bude gotova za do 15 dana i da ce biti poslata za svaki slucaj u Telenor poslovnicu i da su ovi tehnicki problemi otklonjeni (i to da vidimo), a stara kartica je blokirana jos u toku razgovora tako da za to +1.
 
Moram da pitam: a zasto ne na adresu iz ugovora, tj. zasto si dao neku drugu adresu?
Ne bi smeo za takve stvari (zbog svoje sigurnosti) davati adresu kojoj nemas pristup bez problema, i bez da ti neko cita postu.
 
Originalna adresa je adresa iz licne karte na kojoj nisam trenutno i verovatno su povukli iz baze jer sam vec postpaid korisnik u Telenoru.

Sve ostalo mi stize elektronskim putem ili na trenutnu adresu a to da ce kartica da mi stigne na adresu iz licne setio sam se posle jedno 5 dana pa sam tad zvao 9005 i rekli su mi da ispravim preko kontakt forme u aplikaciji i to nije pomoglo izgleda jer su mi preciznu informaciju o roku da prijavim izmenu rekli tek sad (24h od zahteva za izdavanje).

Svakako ne mogu nista da urade s karticom jer je sve blokirano bilo i pre a i sad, nisam hteo da uplatim ni dinara na taj racun dok kartica ne bude fizicki kod mene, imam vec druge racune koje koristim.
 
Telenor banka je bila odlican projekat ambiciozno zamisljen. Inicijalno je ulozeno, prema medijima, oko 40 mil eur i verujem da je bilo lepih ocekivanja. Ubrzo se u centrali u NO javlja ideja o napustanju SEE i tako je polako i sam projekat zamrznut, a sada i napusten.

Jos uvek su korisni kao besplatna varijanta za kompletan tekuci&devizni racun uz net kupovinu u manjem obimu.
 
Poslednja izmena:
Za iskusne jedno pitanje:
U aplikaciji se pojavio datum vazenja nove kartice. Da li je to znak da ce nova kartica biti izradjena u razumnom roku? :)
 
Ne, samo da joj je dodeljen broj od strane MC.
 
Evo skoro 2 meseca im je trebalo da poprave program i da konacno postanem srecni duznik novog svetskog poretka ili bankarskog drustvenog sistema 21 veka. Vrhunska tehnologija, 0 znanje !
 
Posto sam se preselio, jos pre nekoliko meseci sam u poslovnici promenio adresu za banku, i racune za mobilni... medjutim tek pre neki dan sam video da mi na nalozima za uplatu i dalje pise stara adresa... da li treba nesto u aplikaciji da promenim, ili ponovo u poslovnicu?

Huawei P10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno