Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li neko koliko kosta usluga "Naplati sa kreditne kartice"? Da se ne tretira slucajno kao podizanje kesa sa kreditne kartice?
 
Kažete da novi tarifnik za nepovoljniju štednju važi od 10.maja. Mogu li sada da otvorim štedni nalog po starim uslovima?
 
^trebao si pre koji mesec, dok nisu sa 3% smanjili.


BTW, ubacujem ja novac za uplatu na ATMu.... netacan iznos, a nista mi ne vraca! Gledam dzep da se nije zalepila za novcanik novcanica, a da nisam primetio... nope.

Zavrsavam transakciju, kad ono "zadrzana novcanica zbog sumnje da je falsifikat" (uzeta na drugom bankomatu, prosto sam se zabrinuo kada sam svhatio da 500+ novcanice nisam uzimao van banke godinu i nesto...).

Prilicno glupo da ne javi prvo da je novcanica oduzeta, nego covek se zbuni gde je nestao novac.
 
Telenor Banka

Ranije je samo vracao novcanice za koje ne moze da bude “siguran”... a znaci sada ih zadrzava. To moze da potraje par dana dok ih oni preuzmu i potvrde... uplatis u petak i cao do ponedeljka. Zato treba imati racun u 2 banke i 2 kartice.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nisam nista preduzeo, cekam da vidim rezultat, pa ako je fals, idem u AIK da se zalim zvanicno. I zatvaram racune kod njih, iskreno vec drugi put imam ozbiljnijih problema (prvi put su prekrsili ozbiljno ponudu za stednju).

I sada ne zadrzava novcanice koje ne prepozna, ovo su one koje moze da prepozna, ali nesto ne valja, pa je mozda falsifikat. Te je uvek zadrzavao, javljali su ljudi.
Def. mora kod nas barem dve banke.


@owim, sto se tice stednje, obavestenje vazi samo za postojece ugovore, u smislu - nema promene odmah.
Za nove odmah vaze nova pravila.
 
Ne mogu, danas mi daje nove kamate kada kreiram štedni račun. Podrska kaže da je promenjeno 17.3. i da su svi korisnici obavesteni email-om. Ja nisam, proverio i spam.

Cim sam procitao ovde najavu novog tarifnika (30.4.), otvorio sam nekoliko novih orocenih stednih racuna po 3,7%. Mozda si mislio na racun po vidjenju? Za to ne znam.
 
Kako instalirati Telenor aplikaciju banke na S10+ ? Inače kupljen u Telenoru...

 
Treba mi pomoc

Nedelja je a trebaju mi sredstva na intesi visa elektron kartici koja mi je povezana sa racunom u istoj.

Sad da uplatim nemam gde kako da prebacim sa telenor banke na taj racun i kad ce mi to leci?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Treba mi pomoc

Nedelja je a trebaju mi sredstva na intesi visa elektron kartici koja mi je povezana sa racunom u istoj.

Sad da uplatim nemam gde kako da prebacim sa telenor banke na taj racun i kad ce mi to leci?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Tb ima ips ali Intesa nema, tako da iako preneses kao hitno, slaba vajda. Jedino da sa tb bankomata podignes cash pa da juris intesin atm sa cash in opcijom da deponujes isti na racun.
 
Pazi kad nisam imao pojma da ima intesin atm sa cash in.

Hvala puno.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Sad sam bio i do atm-a i d e banking uredjaja nigde nema opcija za ubacivanje

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*, ako intesa nema cash in, tb, rf, kombank... Imaju. Vidi na sajtu mozda imaju i koji, vrv ne svi. Ako nema, vreme da menjaš banku.
 
^ Inteza nema cash-in, nema načina danas sebi da uplatiš novac u Intezu.

Jedini način je da neko koga znaš da ima račun u Intezi izvrši interni transfer (samo dinara) sa svog na tvoj račun. Imaćeš iste sekunde.
 
Ipak je RF dosta ispred po pitanju UX-a, a i UI-a jos uvek. KB samo ima po koju opciju vise, i MNOGO bolji kurs.
I za mBank aplikacije, osim ako bas bas ne verujete nekome ko vam salje APK sa svog telefona, nemojte sa random APK mirrora. Barem za TB uvek postoji ovakav link sa njihovog sajta, kao sto je Ivan okacio.

Za Intesu - ja reko da sam propustio tako bitnu izmenu, da su ubacili smart bankomat vec :) Oni tek 2020. planiraju da budu rasprostranjeni, ali cak 65mEUR nameravaju za to da "sprckaju".
 
Шта ће им,добро раде и овако.Боље мислити на вријеме и уплатити у пословницама.У мањим срединама и средње великим се и не исплати.Ни све онлајн банке немају баш свугдје такве банкомате док неке немају никакве.:)
 
Moze sigurno, radio sam.
 
Da, mora kroz eBanking. I to ne znaju u call centru ako ih neko vec nije pitao :)
 
^ Tako je, ovlašćenje samo preko kompa (ebanking). Pozivnica važi 15 dana.
Vrlo važno: ovlašćenje važi samo za osnovni tekući račun ali ne i za štedne račune i ne može se dobiti ni na zahtev za dodatne račune (dok u MTSB može, Intezi može...).
 
U Intesi nicemu ne sluzi ovlascenje za stedne. Ne moze ovlasceno lice da raskine stednju. Tako su mi rekli pre koju godinu, kad sam duze isao u JK.
 
Juče nisam mogao da podignem limit za plaćanje pozivom kol centru (za transakcije preko 1mil din). Kol-centar nedostupan. Odem u Telenor prodavnicu i kažem šta želim i da mi treba odmah, do 17h. Oni očito nemaju drugu vezi sa bankom, videh, svi su samo zvali 9005. A automat kaže "zbog velikog broja poziva..." i drži na vezi preko 20min. I u nekom trenu se prekine veza. I tako stalno.

U Telenor prodavnici pre podne ostavio sam svoj broj telefona, rekao da kontaktiraju TB i da me iz banke pozovu na moj broj da mi podignu limit za tekući dan do 17h. Niko mi se nije javio!
 
Poslednja izmena:
sad sam zbunjen. a limit nisi mogao da podigneš mbankingom ili ebankingom?

šta je 1 min din ???

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
^ Preko app mogu do 600k din, a meni je trebalo preko 1mil din juče za plaćanje (ne podizanje, al' ista je stvar), baš tokom dana i - to nikako nisam uspeo da realizujem! [emoji53]
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno