Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja npr. necu gasiti racun ostavicu ga kao backup opciju, uplaticu 2000 din. da stoji na racunu za odrzavanje to dodje na godinu dana, ipak je najpovoljnije odrzavanje u odnosu na ostale banke u Srrbiji, svuda je 195 din. minimum mesecno. Dopada mi se njihov jednostavan online pristup da mogu da pogledam sta mi kad treba, i izasli su mi odmah u susret sa swift i iban brojem :D Ipak odrzavanje na godisnjem nivou ne izadje kao ni jedna majica da kupis :)
 
Dopada mi se njihov jednostavan online pristup da mogu da pogledam sta mi kad treba, i izasli su mi odmah u susret sa swift i iban brojem :D

Pa i to si mogao da pogledaš u aplikaciji. :) Moja banka -> Moji dokumenti -> Instructions For Foreign Payments (download dugme sa strane)
 
nema toga tamo kod mene [emoji48]

e27cfe4ec7e2021fb0a00bcc17ac2f11.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
pa jedino ako sam slep [emoji41]

aa92206f5da76d68093b76300e81f86d.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Izgleda da je tada bila neka promena. Kod mene isti datum...
6b1085eaf62d2cca732bb97456eb3099.jpg
 
to izgleda samo kod vas koji ste otvorili račune pre datuma dokumenta [emoji28]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ima i Intesa Mobi... pa eto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja npr. necu gasiti racun ostavicu ga kao backup opciju, uplaticu 2000 din. da stoji na racunu za odrzavanje to dodje na godinu dana, ipak je najpovoljnije odrzavanje u odnosu na ostale banke u Srrbiji, svuda je 195 din. minimum mesecno. Dopada mi se njihov jednostavan online pristup da mogu da pogledam sta mi kad treba, i izasli su mi odmah u susret sa swift i iban brojem :D Ipak odrzavanje na godisnjem nivou ne izadje kao ni jedna majica da kupis :)

Mts banka, 6 meseci besplatno, posle 100 din.
Ima sve kao Telenor osim bankomata za uplatu, a plus je podizanje gotovine sa bilo kog bankomata koliko god želiš puta bez provizije i bez provizije za plaćanje u inostranstvu.

E sada javiće se sigurno neko kome to ne odgovara, ali ja sam recimo ovog leta uštedeo preko 20 evra za te provizije za inostrane transakcije ako gledamo da sam za letovanje i par putovanja koristio air bnb a u tim zemljama plaćao 50% stvari karticom.

Nije mi problem da organizujem uplatu na račun pre putovanja u poslovnici pošto uplatim evre itd. (to je verovatno problem za nekoga ko nije iz Beograda, jer je jedini način za sada uplata evra u ekspozituri banke).

Telenor starter odavno nije više povoljna opcija, makar za mene.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Sa mastercardom mts banke možeš podizati eure na bankomatu?
 
Ccccc.Nisam bas u elementu,ali,ne:)
 
Mts banka, 6 meseci besplatno, posle 100 din.
Ima sve kao Telenor osim bankomata za uplatu, a plus je podizanje gotovine sa bilo kog bankomata koliko god želiš puta bez provizije i bez provizije za plaćanje u inostranstvu.

E sada javiće se sigurno neko kome to ne odgovara, ali ja sam recimo ovog leta uštedeo preko 20 evra za te provizije za inostrane transakcije ako gledamo da sam za letovanje i par putovanja koristio air bnb a u tim zemljama plaćao 50% stvari karticom.

Nije mi problem da organizujem uplatu na račun pre putovanja u poslovnici pošto uplatim evre itd. (to je verovatno problem za nekoga ko nije iz Beograda, jer je jedini način za sada uplata evra u ekspozituri banke).

Telenor starter odavno nije više povoljna opcija, makar za mene.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Mtsb nema štednju po viđenju, 3% meni trenutno.
 
2% sada u TB. Ne vredi vise. Mislim bolje nego nista ko cuva malo dinara, ali ranije je prosena plata mogla da "ustedi" odrzavanje.
 
Poslednja izmena:
Pa eto, znači nije kako je miki92 napisao da "Ima sve kao Telenor osim bankomata za uplatu"
Ja se zaista izvinjavam, evo dodajem i isplatu evra. (eto i tu da napomenem da nekome može biti problem, meni je npr.cimanje što se uplate evra tiče više nego isplate).
A ostatak prethodnog posta ide u prilog mts banke u odnosu na start paket Telenor banke od 1.10 sve dok mts banka ne krene da radi isto što i Telenor.
Da dodam još jednu prednost, start paket će koštati 150 din i plaćaće se prenos novca na drugi račun koliko sam razumeo? Ni toga nema kod mts-a.



Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ma jasno.Sve je to individualno i svako neka bira sta njemu najvise odgovara,to i jeste poenta.Nemamo svi iste potrebe ni zelje,kao ni zivote.Bitno je dati samo prave i tacne informacije,pa nek svako bira za sebe.:)
 
Nadam se da sam bio od pomoći jer trenutno koristim i TB i mts. I ja sam u dilemi da li ostaviti TB posle izmena a ne pronalazim se u ponudi većih banaka.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nije bas OnT, ali..
Od kada Tln radi odrzavanje zgrada? :D
Ozbiljno pitam.
 
Devojka ubacila 10000 u bankomat, očita joj 8000, izadje neka potvrda da je jwdna od novčanica potencijalni falsifikat. A, pre pola sata je podigla u pošti. [emoji23]
E, sad da li su realni da to ne rešavaju odmah, nego tek kad podignu novac, pa šalju NBS, pa tek dobijaš mail da li jeste ili nije falsifikat... Ako jeste, kako će posle određenog vremena dokazivati u pošti da je ta novčanica baš kod njih uzeta?

Nisu normalni. Operater koji se javio pojma nije imao o čemu pričam, čak je morao da se konsultuje sa kolegama... O, mjau, mjau...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Zašto misliš da u pošti neko nije platio falš novčanicom? U pošti je problem što bi radnica imala problem ili bi sama nadoknadila. Lakše po nju da prosledi dalje ako nije primetila na kraju radnog vremena. Jeftino si prošao, svašta je u opticaju sada, turisti/putnici svašta donose, veći cigani od ovih naših.
e61d88fd1dd4eb085768bdf22fc4098c.jpg
 
Devojka ubacila 10000 u bankomat, očita joj 8000, izadje neka potvrda da je jwdna od novčanica potencijalni falsifikat. A, pre pola sata je podigla u pošti. [emoji23]
E, sad da li su realni da to ne rešavaju odmah, nego tek kad podignu novac, pa šalju NBS, pa tek dobijaš mail da li jeste ili nije falsifikat... Ako jeste, kako će posle određenog vremena dokazivati u pošti da je ta novčanica baš kod njih uzeta?

Nisu normalni. Operater koji se javio pojma nije imao o čemu pričam, čak je morao da se konsultuje sa kolegama... O, mjau, mjau...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Meni se desilo nešto još bolje.
Ubacio sam payonerovu karticu u bankomat TB i podigao 10000 dinara, 5 x 2000 din. Onda sam ubacio MC Telenor banke i iste te novcanice na istom bankomatu hteo na uplatim na tu karticu. Bankomat je odbio da ih primi, nešto nije u redu sa novcanicama.
 
Zašto misliš da u pošti neko nije platio falš novčanicom? U pošti je problem što bi radnica imala problem ili bi sama nadoknadila. Lakše po nju da prosledi dalje ako nije primetila na kraju radnog vremena. Jeftino si prošao, svašta je u opticaju sada, turisti/putnici svašta donose, veći cigani od ovih naših.
e61d88fd1dd4eb085768bdf22fc4098c.jpg

Sta su ove 2, lazne??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno