Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel uspeo neko da resi kako dodati poziv na broj u obrascima za komunalije,tj kako sacuvati obrazac u kom je racun uvek isti a kojem se menja poziv na broj svaki mesec,ona opcija na klik ne moze jer nema edit,a obrazac platioca fizickim licima nema red za poziv na broj,ili radite fizikaliju pustite jednom komunaliju pa sledeci put nadjete taj nalog pa edit poziva na broj?
 
Poslednja izmena:
Napravis racuni na klik i ne moras nista da diras. Samo da potvrdis / odlozis / otkazes.
 
99% komunalija se poziv na broj menja bar dve cifre za mesec,rekoh ne moze ta opcija
 
Račun na klik kada jednom setuješ, svaki skedeći se učitava sa novim podacima, nema potrebe bilo šta da edituješ.
 
Ok je ta opcija kad su iste sume i isti poziv,medjutim za komunalije nisu.
 
Futura/infostan/eps/upravnik zgrade/porez za imovinu/sbb/telenor/vip
 
Ok. Za račun na klik možeš da odabereš samo predefinisane pružaoce usluga. Kada se jednom prijaviš, svaki sledeći put se automatski učitavaju novi podaci za uplatu. To je nekako povezano sa izdavaocem računa, tako da ti tu ne moraš ništa da diraš.
Za ostale pružaoce usluga koji se ne mogu odabrati za račun na klik, mislim da ne postoji drugi način, osim da svaki put menjaš poziv na broj. Kada krenes da kucas naziv firme kojoj placas, aplikacija ti izbaci predlog, tako da ne moras ponovo da kucas broj računa, samo poziv na broj. To je lakše nego da tražiš prethodno plaćanje.
 
Imao sam situaciju da mi u restoranu nije prošlo plaćanje master karticom. Pokušao i drugi put, ali opet odbijeno. Na kraju sam platio u kešu.
Međutim, u aplikaciji su mi za oba pokušaja rezervisan sredstva na čekanju. I tamo stoje od 5. Novembra.
Da li je neko imao sličnu situaciju? Kada ce mi ova sredstva na čekanju biti vraćena u raspoloživa?

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Pošalji im mail sa podacima, skinuće ih brže.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jeste li dobili čestitku sa novom kamatnom stopom 0.9%?
Sramota, bilo je mislim 2.5 % pa skidoše na 1.7 % i sada na 0.9 %.

Dragi korisniče,

U skladu sa članom 10 stav 4 Ugovora, obaveštavamo Vas da će Ugovor o dinarskom depozitu po viđenju (u daljem tekstu: Ugovor) koji ste zaključili na određeno vreme od 12 meseci dana 18.12.2019 godine sa Mobi Bankom ad Beograd (u daljem tekstu: Banka) automatski biti produžen na novi rok od 12 meseci, po novoj nominalnoj kamatnoj stopi od 0.90% godišnje.
Svi ostali ugovoreni uslovi ostaju nepromenjeni.
 
Poslednja izmena:
sto sramota, pa banke postoje da bi zaradjivale na klijentima, a ne obrnuto ... da li ima neka druga banka koja daje vece kamate za tu rsd stednju po vidjenju?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Svodi se na finansiranje kredita. Imaju prostora svi da idu do oko 4% kamate na štednju, a za kredite mogu da daju ka građanima recimo 8% i svi troškovi su pokriveni. Druga priča je što dinarska svuda opada jer je velika zaliha dinara i nema tolike potražnje za kreditima.
 
ovi su naveli 'do 3%' sto znaci da je verov manja itd ...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Druga priča je što dinarska svuda opada jer je velika zaliha dinara i nema tolike potražnje za kreditima.

A tek evro.. Tu će uskoro otići u minus pa će klijent plaćati čuvanje u banci.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Što bi, ako od NBS mogu da dobiju dinare za 1,25%?

Više ima smisla da ponude samo ako imaju neki "viši" interes, tipa privlačenje novih klijenata, pumpanje nekih bilansa i sl
Moguće je da imaju te više interese. Ta NBS stopa najverovatnije i kvari svima zadovoljstvo. Izgleda da se ide ispod nje u mobi banci.

Ali sve ovo što pričamo je avista. Oročeno postoje i dalje 2+ %
 
Taj ceski investicioni fond sto je uzeo Telenor banku,jel to isti onaj sto poseduje sad i Telenor i Sbb?
 
Možeš u okviru aplikacije, ali ti se računa od početka sledećeg meseca...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Jel zna neko koliko kosta da uplatim pare nekom na racun ? Ono plati osobi , koja je provizija ?
 
Na mom paketu je besplatno, ako nekog zanima.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel vas zove Mobi banka jutros? Mene dva puta, doduše nisam mogao da se javim, al ne zanima jel ponovo nešto nude, pošto ne vidim zbog čega drugog bi me zvali.

Ako je zbog glupavih promocija za kredite, da znam da ih ne zovem ja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno