Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još uvek nisam dobio SBB i Infostan, do 11. bih uvek dobio već, izgleda da kasne.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja ta dva, a ni struju.
Samo telenor + upravnistvo ulaza :)
Vikend + danas praznik..., stici ce do 15.-og.

Mada kakve veze ovo ima sa temom :) ?
 
Praznik je bio juce, zato sve kasni

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
I meni su tek 7 novembra poslali email da su mi skinuli sa računa za održavanje i 10 din za sms poruku iako istu nisam dobio. Bila je priča da se sms poruke o uplati na račun ne naplaćuju a naplatili mi iako nisam imao uplata,samo dopunjavanje kredita i jedino sam dobio sms poruku za pin code za potvrdu plaćanja,drugo ništa.
 
Moji računi, pa pored Detalji imaš Akcije tu se nalazi lista izvoda.

Na strani "Moji računi" ima i prečica sa desne strane:

k38tHji.png
 
I meni su tek 7 novembra poslali email da su mi skinuli sa računa za održavanje i 10 din za sms poruku iako istu nisam dobio. Bila je priča da se sms poruke o uplati na račun ne naplaćuju a naplatili mi iako nisam imao uplata,samo dopunjavanje kredita i jedino sam dobio sms poruku za pin code za potvrdu plaćanja,drugo ništa.
Naplacuje se i za odliv i za priliv, tako da ta jedina poruka ti je i naplacena.

Iskljuci dolazne i odlazne poruke i potvrdi na dnu strane u podesavanjima u aplikaciji.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kakav ####, poruke o prilivu su bile besplatne. U 150 din održavanja da ne ulaze poruke o prilivu po računu. Dno dna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ortaku na note 5 Samsung stižu push notifikacije, na koju foru, kod mene na android 9 ništa, tačnije nisam video to ima sigurno dve Godine...
Kao da su namerno zabrljali kako bi koristili korisnici sms koji naplaćuju haha.
Jedino što stiže free i na vreme su email-ovi.
SMS sam isključio, nisam lud da ima plaćam to.
 
Samo mejl. A push notifikacije ni meni ne rade na Pie, mogli bi da srede to vec jednom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni push nikada ni radio nije.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Zna li se zašto u prodavnicama traže potpis na računu kada plaćam Dinom?!
To za MC nikada niko nije tražio, jel to neke fore iz NBS-a?!
Mogli bi te Dine malo da usavrše, ovo provlačenje je praistorijska fora, kao 90ih haha magnetna traka [emoji38]
 
Za plaćanja na POS terminalima Dina ne zahteva unos PIN-a. Potpis je jedini dokaz da si baš ti izvršio plaćanje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel još neko ima bug gde kada pošaljete nekome novac piše pogrešno ime uplatioca? Račun uplatioca je ispravno prikazan tj. moj broj računa dok je ime pogrešno.

Kad sam poslao pdf uplatnicu na moj mail u sekciji uplatilac piše ime mog druga i moja adresa a u sekciji primalac kao i što treba njegovo ime i adresa. Ranije je bilo sve tačno, ovako kao da moj drug sa moje adrese i broja računa uplaćuje na svoje ime na svoju adresu i račun. :D

Imam kreiran obrazac mesecima tako da ništa nisam pogrešno mogao da unesem i ništa nisam čačkao po "promeni podatke o nalogodavcu". Odatle treba da "izvuče" moje ime za uplatnicu/transakciju a sve pogrešno radi.

I počela je i neka greška pri plaćanju da se pojavljuje "OTP required". Zamalo sam dva puta uplatio... Dobro da sam se setio da izađem i bacim pogled na stanje.

Aplikacija je haos sad, i crash-uje mi non-stop. Pretvorila se u najgoru aplikaciju neke banke u Srbiji...
 
Za plaćanja na POS terminalima Dina ne zahteva unos PIN-a. Potpis je jedini dokaz da si baš ti izvršio plaćanje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ima logike , to bi onda trebalo i za PayPass da bude tako ...

Isti djavo , ono provlaci a PP samo prisloni na terminal...

Ne zna se sta je manje "Safe"
 
paypass ima limit ovo nema [emoji14]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Naplacuje se i za odliv i za priliv, tako da ta jedina poruka ti je i naplacena.

Iskljuci dolazne i odlazne poruke i potvrdi na dnu strane u podesavanjima u aplikaciji.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Gde je to nemogu da nadjem

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
ovde
9e49e2b66cf2cfe29e699e03900b36cf.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Hvala isključio.
Samo da pitam...Da li se za sve pakete naplaćuje poruke.
[emoji846]

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje:

Probao sam da platim racun u mts-u preko njihove aplikacje m: plati koja samo ima ponudjenu dina karticu

Kaze mi u aplikaciji da "Za korišćenje ove pogodnosti dovoljno je da imate telefon sa Android operativnim sistemom 2.3 ili više i da ste registrovani za mobilna plaćanja u banci koja vam je izdala platnu karticu. Registracija u banci je potpuno besplatna."

Kad probam da napravim transakciju trazi mi broj telefona i kaze mi da nisam registrovan za placanja

Samo zovem banku i trazim da mi aktiviraju ili ima neka caka?
 
Раније је морала регистрација,за та плаћања,у банци,физички.Дај Боже да су напредовали и да може онлајн рег.
 
Ма људи,опуштено.То вам је као промјена партнера,стресно али реално,без помоћи,здраво:)Идите даље,у друге банке,ако тако мослите,и
свако добро:) јер ово више нема смисла.

Tako je prijatelju, kome se ne dopada, vrata su mu otvorena, ovo je forum za mobi banka , a ja više i ne vidim da se o njoj priča osim poređenja sa puno drugih banaka. Kome se ne dopada neka ide, a druge banke hvalite ili kudite na forumima za njih. Hvala svima i ne zamerite na ovome, zaista je preteralo svaku meru ovo blaćenje banke koja ima i pravno i moralno opravdanje za sve što je uradila.
 
Pa bukvalno to i pise?

Inace kad saljete s broja na broj u okviru banke, kucajte 06X, a ne 3816X, nije htela da prodje transakcija zbog toga. Automatski se vrate pare posle 3 dana na racun posiljaoca doduse ali cisto ako nekom treba hitno sad za odmah pa ovako salje kes na racun.
 
Poslednja izmena:
Pitanje:

Probao sam da platim racun u mts-u preko njihove aplikacje m: plati koja samo ima ponudjenu dina karticu

Kaze mi u aplikaciji da "Za korišćenje ove pogodnosti dovoljno je da imate telefon sa Android operativnim sistemom 2.3 ili više i da ste registrovani za mobilna plaćanja u banci koja vam je izdala platnu karticu. Registracija u banci je potpuno besplatna."

Kad probam da napravim transakciju trazi mi broj telefona i kaze mi da nisam registrovan za placanja

Samo zovem banku i trazim da mi aktiviraju ili ima neka caka?

Jel se to odnosi na mobi banku?
 
Jel ima neko problem sa racunom na klik? Probao danas da platim tri racuna za telenor, uredno kliknem na plati, i on me izbaci na pocetni ekran da ukucam pin za aplikaciju, i tako u krug. Probao par puta i nece...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Nova verzija i jeste. Pisao im na podrsci, kazu da imaju problem sa Telenorom, nisu im dostavili lepo racune i da rade na ispravljanju greske...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Moguće, ja uvek posle plaćenog računa na Klik uvek otvorim Moj Telenor i proverim da li je plaćeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno