Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne radi ni kod jedne banke,puko sistem,nesposobne banke.
 
Meni kod unicredit radi. Ali telenor i rfz ne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Прошао дан:)
 
Dobi li neko 100 evrića preko ove banke ili smo najgori od sve dece, pa ćemo poslednji dobiti.
 
Kazu da su neki dobili jos juce [emoji16]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nije uplaćeno svima odjednom, nego se uplaćuje po bankama. Juče nekoliko, danas još koja, itd...
Pozdrav
 
Још јуче преко дана сам добио обавештење да сам примио уплату, али апликација није радила да видим детаље. Јутрос је радило и видео сам.
 
Kod mene još nema uplate.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
ni kod mene nema jos.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Jos kada bi prestali da proveravate:


Obaveštavamo postojeće korisnike da će uplata jednokratne novčane pomoći biti izvršena na njihov tekući račun, a Banka će ih nakon realizacije uplate obavestiti na način koji su odabrali u podešavanjima svog naloga.

Ukoliko ste izabrali Mobi Banku za isplatu jednokratne novčane pomoći, a nemate tekući račun u našoj banci, informacije o uplati možete dobiti pozivom kontakt centra Ministarstva finansija, ili na njihovom sajtu, gde ste prijavu izvršili, putem opcije Provera statusa prijave. Nakon provere statusa o uplati na sajtu Ministarstva finansija, novac možete podići u ekspozituri Mobi Banke na adresi Omladinskih brigada 88, Novi Beograd, radnim danima od 9h do 17h.

Molimo za strpljenje i hvala na poverenju! Pogledajte detaljnije na:

bit.ly/mobibanka_uplata_100evra
 
Stvarno ne kapiram, svakako stize obavestenje kao i za bilo koju drugu uplatu...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Šta bi sa onim da će otvarati nove račune ljudima koji su bez računa u banci koju su izabrali?
 
Pa otvaraju, odes s licnom kartom i podignes kes. Ti ljudi su mahom birali banke koje su im blizu, najcesce Postansku Stedionicu jer kes moze i u posti da se podigne (valjda i u ovom slucaju koliko znam), Mobi ne verujem da je iko odabrao a da nema racun u ovoj banci.
 
Stoji status da ie isplaceno, datum i vreme.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pa otvaraju, odes s licnom kartom i podignes kes. Ti ljudi su mahom birali banke koje su im blizu, najcesce Postansku Stedionicu jer kes moze i u posti da se podigne (valjda i u ovom slucaju koliko znam), Mobi ne verujem da je iko odabrao a da nema racun u ovoj banci.
Mama odabrala Mobi jer je ovlašćena po mom računu u Mobi banci, ali nema tamo svoj račun. A sad nisam siguran da će se računati da ima račun u Mobi. Iako je po matičnom broju mogu naći u sistemu. Možda bolje da se prijavi još jednom na Poštansku Štedionicu ovaj put, ako će se uzeti u obzir poslednja prijava.
 
To je tvoj račun, nije njen. Mora ići do Mobi da podigne. Online proveri na istom sajtu, kada bude uplaćeno mora do Mobi. Ne vidim drugi način ako je prijavljeno online, osim ako može telefonom da se isprave podaci.
 
Poslednja izmena:
Uh ne znam, mozda je najpametnije da ih okrenete pa da pitate.

Mada u sustini ako se racun zatvara cim se podigne sav novac, onda ostaje mogucnost da ce joj najverovatnije otvoriti racun, pa da se preko aplikacije i mCash podigne novac na nekom bankomatu. Valjda se tretira isto kao i klasicno podizanje na salteru.

Ali svakako to je neka moja teorija, u praksi ko zna kako ce biti pa zato nazovite da vidite je li to validna opcija.
 
Fun fact - legli Vuletovi evri (tj. nasi evri za koje nas je dobro zaduzio u nase ime da se ne mucimo) a nikakvo obavestenje nije stiglo, ne bih ni video da nisam usao da proverim drugu uplatu...

Dakle svaki put kad treba nesto logicno da se desi ne desi se, tako da ipak mora da se proverava.

Mjauizam po ko zna koji put.

EDIT: mada sa druge strane meni su dolazne poruke iskljucene tako da je verovatno zbog toga.

@BOKI969 Ovo pise na sajtu uprave za trezor, mozda ce posle da pise nesto drugo ali ovo je to za sad.

Статус једнократне помоћи за физичко лице
Физичко лице је у статусу обраде у платном промету и пред исплатом једнократне помоћи

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije ni meni stiglo obavestenje na mail kao sto bi trebalo. Mada juce sam stavljao pare na racun preko bankomata, i takodje nije bilo obavestnja na mail dok nisam izvrsio placanje karticom, tako da je to kod njih neko zagusenje, mozda bas zbog ovih uplata :smash:
 
Uh ne znam, mozda je najpametnije da ih okrenete pa da pitate.

Mada u sustini ako se racun zatvara cim se podigne sav novac, onda ostaje mogucnost da ce joj najverovatnije otvoriti racun, pa da se preko aplikacije i mCash podigne novac na nekom bankomatu. Valjda se tretira isto kao i klasicno podizanje na salteru.

Ali svakako to je neka moja teorija, u praksi ko zna kako ce biti pa zato nazovite da vidite je li to validna opcija.
Kontaktirao sam banku, mora se podići na šalteru. Može i ovlašćeno lice sa ovlašćenjem u slobodnoj formi, ali mora isto na šalter kod njih.
 
Mama odabrala Mobi jer je ovlašćena po mom računu u Mobi banci, ali nema tamo svoj račun. A sad nisam siguran da će se računati da ima račun u Mobi. Iako je po matičnom broju mogu naći u sistemu. Možda bolje da se prijavi još jednom na Poštansku Štedionicu ovaj put, ako će se uzeti u obzir poslednja prijava.

Otvorite osnovni racun kroz app, pa ce ti preneti ili podici preko eBank/mCash.
 
Može biti već kasno, ako je novac već legao, ali probaćemo i to svakako. Hvala na sugestiji.
 
Btv, sada vidim da u aplikaciji ima i opcija otvaranja jednokratnog računa za konkretno ovu namenu.
 
Nakon uplate, status na portalu
https://idp.trezor.gov.rs
145e2a605eb70f47b8a4520c0a9c519f.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno