Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ moje iskustvo je poput tvojeg i slažem se sa ovim što si napisao.
jedino što se dobro sećam je da su mi u kontakt centru jednom rekli da oni imaju uvida koliko se raspoloživog keša nalazi u kom bankomatu i da mogu da me upute u bankomat gde sigurno ima keša koliko mi je potrebno, a kasnije kada sam pozvao upravo to da pitam pravili su se kao da prvi put za to čuju.
 
Meni se desavalo da zelim da skinem 150k odjednom. Nije mi dozvolio. Onda sam probao 100k pa 50k i skinuo sam. Pritom masina je izbacila sve novcanice od 2000. Drugo, nekada mi nije dozvoljavao sa "M kesa" da skinem odredjenu svotu novca a sa kartice jeste. Iako su limiti podeseni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Često se postavi pitanje, da li zna neko nesto o EPS računima?
Danas je 21.10. [emoji849]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bude 20/21... evo danas u 14h mi je stigao sms
 
Meni se desavalo da zelim da skinem 150k odjednom. Nije mi dozvolio. Onda sam probao 100k pa 50k i skinuo sam. Pritom masina je izbacila sve novcanice od 2000. Drugo, nekada mi nije dozvoljavao sa "M kesa" da skinem odredjenu svotu novca a sa kartice jeste. Iako su limiti podeseni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Obrati pažnju da je sada dnevni limit za M keš 30.000 RSD i da se ne može povećati (ni pozivom banke). Nekada je bio 600.000 RSD.
 
Obrati pažnju da je sada dnevni limit za M keš 30.000 RSD i da se ne može povećati (ni pozivom banke). Nekada je bio 600.000 RSD.
Poznato mi je to. Jedna interesanta stvar je sto ukoliko dodjete u situaciju da ste ispucali limit isplate za tekuci mesec. U bilo kom trenutku mozete resetovati brojcanik u filijali i krenuti ispocetka. Nekima ce to znaciti

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Samo u onoj jednoj na Novom Beogradu ili u bilo kom Telenoru?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pozovite call centar, da ne idete u AiportCity
 
Pitanje za forumaše koji su na progresiv+ paketu, koji kurs imate za € u menjačnici u aplikaciji? Drug i ja sinoć poredili, kod mene 117.1- 118.1 dok je kod druga 117.5 - 117.7 a obojica smo na progresiv+.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drug ti verovatno ima onaj povoljni kurs zbog Sjajan Spoj akcije, imam i j isto..
caaa818fcf81a6f320f073d1039b3cb8.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Info, trenutno ne rade bankomati, kažu u call centru da rešavaju, ne znaju u kom roku. :D
Ja sam sad obišao tri bankomata, svi van funkcije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Raspad sistema. Juče skinu rate iz čista mira i to mi uzmu evre, razmene i prebace na kreditnu, umesto da čekaju 15-ti. Sad mi dođe mejl da već dva meseca nisam primio platu i prestaje da mi važi Progresiv+. Zovem ih, izbaci me odmah.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
ja sam se prebacio na osnovni paket. Svejedno je inicijalna kartica isticala, i poslali su zamensku, ali i Dina karticu, pa posto mi realno vise ne treba za e-comm ni MC, ostace Dina za potrebe ATM-a. Nisam bas shvatio da li i na osnovnom paketu vazi kamata na dinarsku stednju, ali posto nema odrzavanja racuna, svejedno ne bi bio neki problem.

Po meni odlicna banka za backup varijantu, pre svega zbog RSD/EUR cash IN/OUT, a terminale imaju u ovim trznim centrima tako da se tu uvek ne miru mogu odraditi te transakcije.
 
Raspad sistema. Juče skinu rate iz čista mira i to mi uzmu evre, razmene i prebace na kreditnu, umesto da čekaju 15-ti. Sad mi dođe mejl da već dva meseca nisam primio platu i prestaje da mi važi Progresiv+. Zovem ih, izbaci me odmah.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Bilo je tada nekih problema, pa su ih ljudi zatrpali pozivima. Pisi im mail ili probaj sada
 
ja sam se prebacio na osnovni paket. Svejedno je inicijalna kartica isticala, i poslali su zamensku, ali i Dina karticu, pa posto mi realno vise ne treba za e-comm ni MC, ostace Dina za potrebe ATM-a. Nisam bas shvatio da li i na osnovnom paketu vazi kamata na dinarsku stednju, ali posto nema odrzavanja racuna, svejedno ne bi bio neki problem.

Po meni odlicna banka za backup varijantu, pre svega zbog RSD/EUR cash IN/OUT, a terminale imaju u ovim trznim centrima tako da se tu uvek ne miru mogu odraditi te transakcije.

tako je. i meni je kao backup banka. iako po potrebi moze da bude i glavna iako jasno da imaju problema. ali to sto imaju trenutni transfer je odlicno.jer mnogo ljudi je bas i koriste kao backup jer ima opciju za besplatno odrzavanje.i ja sam ugasio svoju MC i samo dina koristim kad sam presao na osnovni paket
 
Zamislite kakvi su oni indijanci. Imaju neku akciju za kredit od 3% na godinu dana i oni mi ponude kao neku cifiru ja ih zovem pitam jel to moze veca cifra da bude oni mi kazu posto obicno ide 3 plate moze odbiti ovu trenutnu ponudu pa podneti zahtev za veci iznos. Ja odbijem i podnesem novi zahtev sa sve dokumentacijom u proseku plate. Oni na sve to mi smanje iznos za treci u odnosu na prvi iznos sa obrazlozenjem da prvi put nisu radili detaljnu analizu. Kakvi su to indijajnci nekad i ne znam sta da kazem . . . Naravno taj *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sto to odlucuje potura ove salterske radnike na telefon da njih napusavam umesto tog *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a sto odredjuje sumu kako je raspolozen.
 
Oni ti ponude najveću moguću cifru po tvojoj zaradi pa tek kad podneseš zahtev rade kreditnu analizu i upit u KB. Nakon toga tek mogu da vide koliko smeju da ti odobre.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Oni su mi ponudili cifru od 1.5 moje plate i to sami dok su imali akciju kada je to krenulo. Ja odbijem i trazim vise i oni mi daju cifru koja je manja od jedne moje plate.
 
To ti je bankarska logika kod nas. Vole da daju kredite samo onima kojima krediti ne trebaju.
 
ma to daju ljudima sa malim platama pa da ih isisavaju a ovamo su nanjusili da cu da uzmem dosta a da im je samo 3% zarada pa kao necemo salili smo se
 
Da li neko ima problem s "Računi na klik" i Infostanom?
Naime, račun stigao, plaćen 12-og, a na eSandučetu je status još uvek: nije plaćen :(
 
Poslednja izmena:
Vidi u transakcijama da li je stvarno placen
 
Poslednja izmena:
Na listi je izvršenih transakcija i status je "izvršen". "Dobio" i potvrdu imejlom.
 
E-saduče ne zna da si ti platio račun preko računa na klik a ni obratno. Uvek će ti stizati račun na oba mesta nezavisno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ma, razumem ja sve to, samo mi je zabrinjavajuće da još nije proknjiženo. Poslednjih 5-6 plaćanja nije trajalo toliko "dugo" (bar mislim), pa se MALO brinem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno