Šta je novo?

Nanoxia Deep Silence 3 -VS- Cooltek Antiphon

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,263
Poena
300
Dugo biram kuciste i nikako da se odlucim. Prvo sam se zagrejao za Bitfenix Comrade Window, ali mi se ne svidja sto ima mali otvor za uvlacenje vazduha napred,samo odozdo. Ne znam da li postizu dva venta da uvlace dovoljno vazduha kroz samo taj otvor. Onda sam gledao nesto malo skuplje,pa su mi se svideli Nanoxia i Cooltek. Slicno izgledaju,ali ja kao neiskusan,ne znam na sta najvise da obratim paznju kod kupovine kucista.
Cena koju bih platio Comrade je 40e, dok su Nanoxia i Cooltek oko 60-65. Preko toga ni slucajno ne bih isao. I to mi je mnogo :)
Da napomenem da mi se kod druga dva jedino ne svidja sto nema verzije sa prozorom.
Posto ovde ima dosta iskusnih,moze li mi neko pomoci oko izbora? Ili da mi predlozi nesto trece? Znam da Comrade nema veze sa ova druga dva,jer su oni silent kucista,ali prvo sam gledao sto lepse kuciste za male pare,pa sam tek onda prebacio na ta silent... Tako da moze i predlog za neko koje nije silent,a jeftinije je. Bitno mi je da ima dobar cable management i da je napajanje dole.

ispravka,nanoxia ima sa prozorom,ali mi je preskupa...
 
Imas solidnu konfiguraciju pa valjda zasluzuje sve to nesto bolje :D mada ja ne vidim neke razlike, sto se tice forme jedino u jednom imas vise mesta za hardove i neke sitnice ali sve je to isto manje vise...
 
Tema je otvorena odaaaavno, pre nego sto sam uzeo konfu :)
 
Nazad
Vrh Dno