Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Ima li na nekom satelitu da moze da se gleda engleska liga sa ovim jeftinijm linijama?
 
Na ovim satelitima je bilo prošle sezone:
39e - max sport, prima sport, digi sport
23,5e - c+ sport sport cz
13e - c+ sport pl (samo jedna nedeljno)
1,9e - max sport
0,8w - digi sport, match4
Ima naravno i na 16e na hr arenama koje ne rade stabilno sa jeftinijim ulaznicama
 
Jel može preporuka za kvalitetnu Diseqc 4/1 sklopku sa što manjim prigušenjem i da se može kod nas kupiti
Mislim da su manje-više sve iste, bar one koje mogu da se kod nas kupe, a naručivao sam i sa AliExpressa i to je sve isto kao i ovo kod nas. Imaš otprilike 2-3 generička dizajna
pod raznim imenima i to ti je to. U suštini memaš tu neke velike tehnološke izazove, ako je korektno urađena svaka će imati isto slabljenje, tj. 3dB.
Nešto bolje iskustvo imam sa "Falcom" nego sa "Amico", ali samo zato što mi je jedan komad otkazao posle godinu dana.
Imaš i nešto ovako - https://emp-centauri.cz/product/diseqc-switch-s4-1pcn-w1-p-164-iw/ - neko ga prodaje na Sasomange za 4700 din., što mislim da je nerealno skupo, kakav god da je kvalitet.
Ali uostalom možeš i sam da napraviš pretragu na Google-u...
 
Hvala obojici!
Nešto me je zezao sistem, nisam ga koristio pola godine, pa ga sada povezao - nema signala!
Sunjao sam i na diseqc, pa hajde da vidim gde šta ima u ponudi.
Na kraju, samo je kabl bio u prekidu, tako da ostaje stari diseqc.:)
Inače, poručio sam V8X (HD), pa ćemo da testiramo u septembru...
 
Poslednja izmena:
radi, ali ne rade titlovi
 
Da li neko može da mi kaže šta je specifično u ovim kineskim risiverima (v8uhd/V8X)?
Da li Mars serveru mogu da pristupaju i neki kvalitetniji risiveri koji se prodaju kod nas,
tako da ne moram da kupujem ove kineske preko aliexpress-a?
 
Ima li neki tutorijal za te mars servere i risivere? Sta dobijem vise od sada sto imam vu+zero 4k i kineski oscam koji otvara maxtv?
 
Pozdrav svima,

Imam Evo Enfinity x1 plus, OpenATV 7.3, kineske egygold linije (.in, .co, .net) ali mi Oscam u nepravilnim intervalima zaledi ili zastuca na MAX TV.
Ne vidim u logu da kljuc nije otvoren.
  • 2023/11/04 18:01:34 69360B33 c (ecm) dreamosat (1830:000000:0718:0A84:0000:8E): found (543 ms) by 4egygold.net (F/22/22/22) - Arena Sport 4 HD
Probao sam sam razne oscam konfiguracije ali nikako da dobijem stabilnu sliku.
Jel ima neko ideju ili predlog kako do stabilnih Arena kanala ?
 
Nemam ali red velicina je na godisnjem nivou oko 50-tak € a da je ok i da nema smrzavanja.
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko nek mi posalje, cale hoce da izludi od seckanja arena na maxtv, moram da mu uzmem nesto stabilno :)
 
Na ovim tabelama sto je Djolex postovao označeno je dosta paketa sa "V8UHD MARS". Da li ove pakete mogu da otvaraju i
drugi njihovi risiveri, recimo V8X ili baš mora V8UHD?
 
Trenutno samo na v8uhd idu svi sky paketi. Suštinski trenutnl otvara sve što vrijedi
 
Kakav vam je signal na Arenama na maxtv? Meni recimo Arena 1 100%, pa Arena 2 60%, Arena 3 10% jedva otvara, arena 4 30%, arena 7 nema signala, i sve tako razlicit signal na skoro svakoj Areni...
 
Poslednja izmena:
Jak je signal na max-u generalno, bice da je kod tebe neki problem.
 
Nazad
Vrh Dno