Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

ne sve....ali i ne trazim...planiram veci tanjir,ali ko zna kad....prioritet je trenutno Veci Akvarijum....****s TV...
 
Kako je krenulo nece nam trebat ni veci ni manji.idu ovi paketi polako,cim je sky it polako ce i de i uk
 
ma neka idu,ima uvek sta i gde da se gleda....evo bas sad gledam BIH-Belgija HD na Holandjanima....23e..ne opterecujem se uopste sa situacijom oko CS za ubuduce....ima na netu sve
 
tesko buraz:)
55gzz4.png
 
Verujem....ja nisam dugo nista dirao,malo sam se okrenuo drugom hobiju,bas kad zapne,ja preskeniram da nadjem nesto novo....liste sam sam sebi slozio...i uglavnom sve imam sto mi treba....
 
kad smo kod bosanaca,da li ste primetili da prenos nije isao u hd nego skalirani sd jer bosna nema jos opremu.
 
Kad se ne gleda putem legalnih kartica, uvek postoji mogućnost da će se tako nešto desiti. I ne samo kod Italijana.
 
pricao oko Sky Ita,traje prilicno dugo..Nikakva Novost...
 
ima te li vi njemacke sky sport 3,4,5,6,7?

"imate", spojeno :)

Na tim kanalima ne ide ništa svakodnevno, postoje u listi ali nisu aktivni, isto kao i bundesliga 2,3,4.. koji rade samo kada su utakmice.

Inače i ita i uk sky rade sve sa hd kanalima, ali naravno ne na tim serverima koji koštaju kao pizza u fast food restoranu :)
 
nemojte samo da se prenese ta tema kao sa SatForuma...u beskonacno se razglaba oko toga da li to radi ili ne....:)
 
Tačno tako. Ko ima, nek ima, ko veruje, nek veruje, a to sa forsiranjem screenshot-a ne znači ništa, pošto, ko hoće da vara, sve može da namesti. Ja u principu verujem ljudima, ako lažu, lažu sebe,
 
Naravno da moraju da postoje originalne kartice tj pretplate :)

Ali radi i kroz mrežu.

Nemam nameru da stavljam ništa na forume, da je sve ostalno više undergorund bilo bi bolje, ali realno to se nije moglo sprečiti. Idite na primer do neke meridian kladionice, ako imaju hd box, vidite nds HD kanale, rade svi..
 
Naravno da moraju da postoje originalne kartice tj pretplate :)

Ali radi i kroz mrežu.

Nemam nameru da stavljam ništa na forume, da je sve ostalno više undergorund bilo bi bolje, ali realno to se nije moglo sprečiti. Idite na primer do neke meridian kladionice, ako imaju hd box, vidite nds HD kanale, rade svi..

Tja...to i nije baš neki dokaz....Evo i kod mene radi SkyUK HD kanali ali to nije dokaz da sam u sharingu, nego da imam karticu ;)
Ali, što reče neko da ne ulazimo u diskusiju...Lično ne verujem da radi u sharingu, s tim što se sharing koji košta kao i kartica ne računa....
 
Pa što se ne računa, pitanje je bilo da li tehnički može ili ne, a sad' što je skupo nije to poenta. Public nije, niti će biti skoro, ali može da radi.

A i ne košta ni kao jedna cela pretplata, a pogotovo sve :)

Ja sam sky digital dogurao do 100 funti sa nekim doplatnim kanalima + sve standrdno što ide.

Inače, za pitanje gore oko nemačkih sky sportova, evo večeras su ti radili, kada je išla ova liga šampinjona :|
 
Poslednja izmena:
Poenta sharinga ( kao i svih vrsta piraterije ) su prihvatljive cene za "široke narodne mase"....
 
Ova sada rasprava ne vodi nigde, ali šta ima veze, zato služe forumi, je l' :)

Poenta sharinga je bila razmena kartica medju entuzijastima, ali su sve pokvarili gejevi koju su prodavali tudj rad i trud za smešne pare. Neka UK domaćica koja veze nema ni sa čim mogla je preko google-a za 5 minuta da nadje skyuk za par funti i da se smeje komšinici koja plaća 100 funti. To naravno ne može da traje.

Ako baš gledamo bukvalno, poenta sharinga je korišćenje jedne pretplate za više korisnika preko mreže, to za navedene pakete i dalje radi, ali ne za široke narodne mase. A opet, nisu ni neke pare.. :)
 
a sto si zapeo bas za Sky....imao si sve tekme Lige sampiona gde oces,i da biras koji HD kanal.....
 
Ova sada rasprava ne vodi nigde, ali šta ima veze, zato služe forumi, je l' :)

Uopšte mi nije bila poenta da se raspravljam, niti sam zato postavio pitanje. Ne shvatam zašto se na bench forumu sve doživljava kao provokacija. Jednostavno me zanima da li je tačno da sky uk radi kroz CS, jer moje informacije kažu da nije i da su sve priče oko toga lažne. U prvom trenutku su neki pričali da im kompjuteri sa DVB-S2 karticama otvaraju sky uk, ali da risiveri ne mogu, pa je posle i to demantovano.

Jednostavno, tvrdnja je prilično smela i voleo bih da vidim jedan screenshot kao dokaz.

NDS u kladionicama nije nikakav dokaz - imam i ja brdo NDS kanala koji rade.
 
Ova sada rasprava ne vodi nigde, ali šta ima veze, zato služe forumi, je l' :)

Poenta sharinga je bila razmena kartica medju entuzijastima, ali su sve pokvarili gejevi koju su prodavali tudj rad i trud za smešne pare. Neka UK domaćica koja veze nema ni sa čim mogla je preko google-a za 5 minuta da nadje skyuk za par funti i da se smeje komšinici koja plaća 100 funti. To naravno ne može da traje.

Ako baš gledamo bukvalno, poenta sharinga je korišćenje jedne pretplate za više korisnika preko mreže, to za navedene pakete i dalje radi, ali ne za široke narodne mase. A opet, nisu ni neke pare.. :)

Rasprava uvek vodi negde, makar i ubijanju vremena ;)
Da nije bilo komercijalnog sharinga ne bi se razvila ni industruja linux satelitskih risivera.
Da je sve ostalo među entuzijastima, Nokia DBOX bi ostao jedini risiver.
.... U svakom slučaju, pojavljuju se neki novi risiveri koji nisu bazirani na enigmi 2 ...
Ko to sve finansira je uvek pitanje, teorije zavere su prisutne...tako da... ,)
 
Nazad
Vrh Dno