Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

registrovao sam se al kao da nisam ,nemam nidje opciju da postavim temu ili bilo sta da ucestvujem .ne znam sta da radim.
 
Zato što mora ručno da se odobri registracija. Pošalji mi na PM koji ti je nick
EDIT: video koji je, probaj sada da postuješ
 
Poslednja izmena:
Postoji li neko jeftinije resenje od diablo cam wifi-a kao PCMCIA CAS modul za cs? Da li postoji varijanta sa klasicnom ethernet
konekcijom? Jeftinije je uzeti poseban prijemnik (kao npr. Amiko mini HD) ali mi se ne dopada gomilanje daljinaca.
 
predpostavljam da pitas ,zbog TV i CS na njemu?
ja koliko pratim Diablo je najbolje resenje(ne znam za drugo),ili odredjeni modeli Samsung TV(ES 7xxx,8xxx,9xxx i serija F 7xxx,8xxx,9xxx')na koje se ubaci softwer 'SamyGO',i onda radi OsCam....
 
Za sve ostale diablo je jedino rešenje
 
Da li taj Diablo može a otvori sve što radi preko cs?
 
Pazi nisam ga detaljno proucavao,jer ga nemam,a nije mi ni potreban...ali kolko citam po netu....radi normalno sa Emulatorima kao i svaki Box....(CCcam....itd)
 
da, radi kao cccam
 
registruj se na forum ispod..izlaze cesto free linije,koje rade ili ne rade....krastavac,moras da budes uporan i probas ih....jednom sam probao neku od nekog Francuza,radilo 3 dana...:)
http://www.satelitin.com/index.php?topic=554.msg24797;topicseen#msg24797
P.S....a zar ti nisi na onom drugom forumu napisao da si sve uspesno podesio,tj vise satelita preko onog switcha.....????..kako samo Astra?
 
Poslednja izmena:
to sam stricu podesavao on ima pet lnb al nema adsl pa sam na moj probao kod mene namontirao astru samo radi probe.i nasao sam sinoc milion free linija i prvi put imam dodir sa CS.kad sam vidio canal plus,bein...i to u hd a do juce sam jurio strimove i zadovoljavao se tim ,ovo je potpuno druga prica.
 
al mi nije jasno ako mi vec radi paket spanaca c futbol i to zasto ne rade oni canali c tekila,multideporte,takodje kod sky de ili bein max3,4...a rade bein 1,2?
 
Vidis dječače dragi,da jos uvek nije buducnost u strimovima..:),kao sto si tvrdio nekoć...no dobro čovjek se uči dok je živ.....
kad malo dublje zadjes u Hobi zvani CS...znaceš,zasto ne rade tekile(a pamtim kad su radile još davno na SkyStar2)i zašto radi samo Bein HD 1,2....a pri tome si našao free Linije....pa nisu baš stanovnici EU tolike ovce,pa da turaju sve dzabe....
Uživaj sada malo u HD kanalima....
 
Ne mogu da se gledaju PPV kanali
 
Jedno malo glupo pitanje....dali moze na Enigmu 2 da se instalira XBMC
 
to se podrazumeva da mogu tako, ali zašzo bi neko plaćao, nači ne mogu. Ali nisu upareni kao neki paketi, to da.
PF kad radi adi zato što radi na sistemu žetona, pa je to malo čeprkano
 
Pojavila se na sajtu optibox.rs...reklama za novi Android DVB-S2 Box....Amiko A3....jos uvek nema cene....ali je vec kod Hrvata u prodaji po ceni od 1400 kuna...(184 eura)....
1609b1u.jpg
 
Ima li ovde neko iskustva sa SkyStar HD2 karticama, koristi li to neko?
Imam velik problem, često izgubi kompletno S2 signal, znači u svim plejerima na svim kanalima, dok dvb-s rade i dalje. I nije dovoljan restart plejera već mora disable/enable kartice u device manageru ili restart računara da bi proradilo.
Ne verujem da je neispravna kartica, valjda bi bilo nekog pravila a ne ovako nasumično, nekad radi sat-dva a nekad gubi signal svaki čas. I dosta tih slučajeva nalazim na netu ali nigde rešenja.
A na matorom socket a via kt400 računaru se to ne dešava, testirao i po 24h i više.
 
znaci ispada da te mozda zeza,novi komp....ako na starom kompu nema problema....
nemam SS2HD(imao sam nekad SD),ali sam citao da se desavalo ljudima da nesto vrisne,i prestane HD da radi,a SD ide....e sad ko tebe nije ta fora....
ima li sanse da dignes neki Linux,ubacis program Caffeine i skeniras neki FTA HD kanal(na Astri ima jos uvek)...pa da vidis kako se na Linuxu ponasa....samo predlog....:)
 
Nisam baš voljan za to, eventualno kao krajnja solucija. Trebalo bih da probam uskoro na win7 pa ako i tu bude nestajao signal ne verujem da će na linuxu biti drugačije.
Mislim da nije do operativnog sistema ni drajvera, probano je na tri različita računara svuda isti win xp isto podešen samo naravno različita ploča, drajveri...
Na mom P5QL-E sa P43 čipsetom nestaje signal, na nekom starijem sa intel 945gz čipsetom takođe a na onom matorom kt400 radi dobro. Naravno taj sempron ne može da otvori hd kanale ali isto je i na sd dvb-s2. Ne mora to ni biti kanal, plejer... dovoljno je da ostavim progfinder ili fastsatfinder i za neko vreme nema signala na frekvenciji.
Karticu sam kupio još pre godinu dana ali se nisam još raspitivao po forumima da li ovo može da se reši, ne ulažem previše nade. Napravio sam neki bat fajl koji uradi disable/enable u device manageru pa startuje željeni plejer. Služim se time, ali nije to to.
Ako bih našao nekog ko je voljan da mu dam karticu da je proveri to bi mi značilo. Znači da je imao ili ima trenutno hd2 da mu radi kako treba pa da proba moju na istom setupu...
 
Poslednja izmena:
Sećam se problema sa kompatibilnošću određenih ploča i SS, možda to važi i za HD2. Mene je mimoišlo pa ae nikad nisam udubljivao u problem ali koliko se sećam rešenja nije ni bilo.
 
Ja imam SkyStar HD2 karticu, već šestu godinu i sa DVBViewerom na Windows 7 sve radi bez problema. Zadnji drajveri su 1.1.1.502.
 
I ja koristim taj drajver. A koja je matična ploča u pitanju? Imaš li možda još nekih pci ili pci-e kartica u kompu?
Još jedino to nisam probao da povadim zvučnu i mrežnu pa probam samo sa hd2, da nije možda neki irq problem mada čisto sumnjam ali nemam više ideja.
Ako je do kartice ne znam kako onda radi na onom matorom kompu... više puta sam testirao jako dugo, jednom čak 30 sati u kontinuitetu.
A do maločas sam gledao Đokovića na Eurosportu nestao mi signal mnogo puta. A nekad gledam isti kanal, biciklizam po više sati i nestane mi možda jednom-dvaput. Nema pravila.
 
Nazad
Vrh Dno