Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

sta ima konkretno na tim Brazilskim paketima,sto nema na ovim nasim EU....
 
po meni buducnost tv nije u cs,vec iptv,cim nema usa paketa na cs...
 
konkretno ima citava brazilska prva i druga liga,a ovdje na eu paketma imas dvije utakmice prve lige za citavo kolo
 
koja teorija....:),bas me zanima kako si to zakljucio????
pa ti buraz onda juri IPTV strimove,koji traju po par dana....
meni ni najmanje ne nedostaju USA kanali.....
p.s....pa sad pitanje je koliko ljudi sa ovim prostora Bash prati Brazilsku ligu...ali verujem da i toga ima na CS,ali me ne zanima....ako bas nekom zapne,uvek ima linkova sa strimom....
 
Poslednja izmena:
teorija zavjere:)aj nadji da gledas nba sve meceve na sat tv,ili svajcarske teleclub,hustle slovacki viasat play itd
 
NBA ima na CS,samo treba da se potrazi....:)
Svajcarci,ne vidim potrebu konkretnu,jer skoro svi kanali iz tog paketa,postoje u drugim paketima,eventualno sa drugim jezikom...
Hustle Slovacki....sta konkretno tebi treba,da ti kazem pandam svemu tome....
 
nba imas 1 eventualno 2 ,a svajcarce imas sf1,rsla1... i te osnovne a teleclub,je udjes u italijansku,njemacku,svajcarsku....ligu i gledas sve utakmice koje postoje,hustle recimo jedino prenosi svaku utakmicu iz slovacke lige,mozda tebi to ne znaci mnogo al mi sto igramo kl volimo da gledamo i te divljake,isto to vazi i za finski neleon 3,4,5,6,7,8 a ti recimo na cs imas 1 i 2.
 
Ja mislim da ti nas ovde sve zezaš, suviše si ti informisan da postavljaš tako početnička pitanja.
 
Mislim da ste davno trebali da počnete da ga ignorišete.
 
mislim da je sve to pokupio sa neta,o fidovima necu ni da ga pitam..
Srecno sa risiverom....
znas koliko mene licno zbole za Slovacku,Finsku i slicne lige....pa ne svodi se CS samo na sport....al to je sad neka druga tema...
Otvori novi post o IPTV Strimovima,pa juri sta te zanima.....:)
 
Poslednja izmena:
nemam ja cs da bih znao kako sve to radi,vec namjeravan da ga uvedem i potpuno sam nov na tu temu zato i lupetam tu jer sam neupucen i sve je to normalno i to ne treba da brine.kimins vidim pozivas narod na linc i ako mislim da si samo sitna riba u ovom moru plavom:)nije ti to fino :)
 
Niko nema ništa protiv da pitaš, A mi da pomognemo, A nije rešenje ni da lupaš, jer ni to neće da pomogne, A počeo si malo ironično da bockaš, A ni sam ne znaš da li si u pravu, samo pišeš, i kako onda očekuješ da neko pomogne....
Ako želiš CS kao što mi koristimo, prihvati to kako jeste.... Ako oćeš da muljaš sve za Dz.... Zaboravi......
 
da se pogresno ne shvati ovo lupetam gluposti i da ne ispadne da vas tu nesto zavitlavam,gluposti su iz vaseg ugla gledano iz mog je suprotno,tako da nije postojala losa namjera vec samo moja neupucenost.
 
Čovek vrti u krug par pitanja, a već ima svoj izgrađen stav o njima, a mi se zalećemo kao šarani da mu objašnjavamo. I kad mu nešto odgovoriš, on onda kaže da to baš i nije tako. Ja odo' iz ove priče dok mu sve ne objasnite...ispočetka:D
 
:)
209pvth.gif
 
Jel' moze CS na SkyStar 2 da se koristi?
Imam pokretan sistem a stoji mi bez veze na krovu, ne sećam se kad sam zadnji put upalio satelitsku.

Ako ne može koja mi je opcija da upgrade-ujem sa SS2 na nešto bolje? Šta je aktuelno od DVB-S2 kartica za PC?
 
Jel' moze CS na SkyStar 2 da se koristi?
Imam pokretan sistem a stoji mi bez veze na krovu, ne sećam se kad sam zadnji put upalio satelitsku.

Ako ne može koja mi je opcija da upgrade-ujem sa SS2 na nešto bolje? Šta je aktuelno od DVB-S2 kartica za PC?

Kupiš http://www.dvbviewer.com/en/index.php samo 15€, ubaciš neki skin, skeniraš satelite i napraviš fav listu.
Uzmeš neki daljinski i podesiš na jedno dugme dvbviewer, a na drugo xbmc i bog da te vidi.
Ubaciš cs liniju u hadu plugin za dvbviewer i to radi.
Ako hoćeš HD kanale ima raznih kartica među njima i skystar hd 50-60€
Druga varijanta onaj mini hd reciever od 70€ što je 6pack spominjao da ti računar ne radi kad hoćeš tv da gledaš ili da bude slobodan za druge stvari.
Sve u svemu nisu neke pare i nije ni neki posao ako ti je oprema već na krovu.
 
ja glasam za risiver,iako ima opasnih fora da se napravi HTPC sa DVB S2 karticom....
 
Kupiš http://www.dvbviewer.com/en/index.php samo 15€, ubaciš neki skin, skeniraš satelite i napraviš fav listu.
Uzmeš neki daljinski i podesiš na jedno dugme dvbviewer, a na drugo xbmc i bog da te vidi.
Ubaciš cs liniju u hadu plugin za dvbviewer i to radi.
Ako hoćeš HD kanale ima raznih kartica među njima i skystar hd 50-60€
Druga varijanta onaj mini hd reciever od 70€ što je 6pack spominjao da ti računar ne radi kad hoćeš tv da gledaš ili da bude slobodan za druge stvari.
Sve u svemu nisu neke pare i nije ni neki posao ako ti je oprema već na krovu.

Koristim DVB Dream, ne bih da menjam program koji koristim godinama.

Daljinski imam - neki logitech. Šta ce mi xbmc?

Hoću i HD paket ali najpre hocu da probam kako sve to radi sa SD.

U taj Hadu Plugin se ubaci server sa kojeg cu da vucem CS?

Receiver otpada pošto nemam TV u sobi, samo komp a i to je moj komp tako da ako radim nešto na njemu ne gledam satelit i obrnuto.
 
@Pablo onda samo hadu ubaci u Dream i vozi.
 
Pitanje, zeleo bih da se odjavim sa kablovske i da predjem na SAT. Hoci i dalje da pratim HBO, Fox kanale, History... ali bih zeleo HD varijantu, sa srpskim titlovima. Da li postoji varijanta sa cs da se to izvede, i sta mi treba sve od opreme?

Domace kanale cu valjda uhvatiti preko DVB-T2 uskoro...

Hvala na pomoci!
 
Kolko ja znam, od pomenutih kanala ima na Sat sve, ali samo History imam HD na 1w....naravno mislim na kanale sa našim titlom, inače ima svih tih kanala u HD...
 
mnogi koji imaju CS,vec znaju,ali nije na odmet za ekipu koja ima Tv sa DVB S2....ima jedan Bosanski paket,koji trenutno ide free(EutelSat 16E),ima par kanala,sa nasim titlom...a takodje ide i Al Jazeera Balkans HD...pa nije lose da se ima....nemoj da vas zbuni,ne pisu imane kanala,uglavnom pise Test...
1zqd28o.png
 
imam problem da podesim lnb na skybox f5.koji god satelit da skeniram meni nalazi kanale sa hotbira 13.imam diseqc switch za 8 lnb.u opcije imam disecq 1.0 i tu nudi port 1,2,3,4 i disable,u disecq 1.1 nudi caskade m1 port1 ....motor treba na off jer ga nemam tu ima jos opcija disecq 1.2.imam 5 lnb, a samo hotbird nalazi.svaki savjet je dobrodosao.
9125a180a0373de058ffb275a268f462.jpg
 
Poslednja izmena:
DiSEqC 1.0
Port 1
Port 2
Port 3
Port 4

DiSEqC 1.1

1 cascade M1 port 1
1 cascade M1 port 2
1 cascade M1 port 3
1 cascade M1 port 4
1 cascade M2 port 1
1 cascade M2 port 2
1 cascade M2 port 3
1 cascade M2 port 4
1 cascade M3 port 1
1 cascade M3 port 2
1 cascade M3 port 3
1 cascade M3 port 4
1 cascade M4 port 1
1 cascade M4 port 2
1 cascade M4 port 3
1 cascade M4 port 4
2 cascade port 1
2 cascade port 2
2 cascade port 3
2 cascade port 4
2 cascade port 5
2 cascade port 6
2 cascade port 7
2 cascade port 8
2 cascade port 9
2 cascade port 10
2 cascade port 11
2 cascade port 12
2 cascade port 13
2 cascade port 14
2 cascade port 15
2 cascade port 16
ne znam kako da podesim ovo...
 
imam isti takav switch,samo Amiko....e sad nemam taj risiver,a plus taj box ne radi pod Enigmom2,pa podesavanja nisu ista,mozda slicna...na slici mozes da vidis,gde su zelene strelice...recimo HellasSat je ulaz broj 6,a ispod dole je stavljen i input broj 6...tako za svaki sat....
mislim da niej lose da odes na satforum,znam da ima par ljudi koji koriste tvoj box...objasnice ti....
ovde se registruj,pa pitaj....
http://novisf.com/index.php/Board/89-Ostali-Mpeg4-HDTV-receiveri/?448d85ef
bf1iyr.png
 
Nazad
Vrh Dno