Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Mada ko ima onu antenu toroidal sa 16 ne treba ti nikakavv cs,od 7w• do 28.2e pet hiljada fta
 
Ja cu probat samo da mi stigne ovaj resiver i da znate rade bt1 bt2 skysport hd britanaki na skybox,to sam gledao na youtube
bt1 i bt2 rade, ali to nije sky sport, to je britiš telekom platforma
sky sport ne radi
 
Kolika antena treba za bt sport?
 
oko 1.1, 1.2, ne preterano velika, one stare Unikomove rade posao.
 
Dobro je, mislio sam da su na UK beam. Ne koristim satelitsku nekih godinu dana pa sam malo ispao iz fazona.
 
Bili su jedno vreme na UK beamu, nedavno se vratili na EU. Ako imaš Sky Sport SD imaš i BTHD
 
Mada ko ima onu antenu toroidal sa 16 ne treba ti nikakavv cs,od 7w• do 28.2e pet hiljada fta

U startu loše rezonuješ... Ulažeš u T90,i zadovoljavaš se sa fta kanalima..... Od toga milion Arapskih koje nikad nećeš da gledaš...
Bitnije da se pomene da radi Polaris, MaxTv... Pink paket.... SkyDe... I brdo raznih Hd kanala od 1w-39e....pa i dalje....
 
Poslednja izmena:
Ne kazem da je bolje ali da u dobrom mjeri moze da zamijeni vs to moze,i nezaboravi da tamo imas 50 arapa koji prenose premier ligu,bundes itd
 
Šta da zameni, kanale sa našeg govornog područja, veliki izbor HD kanala.... Čak i par 3D kanala....
Na kraju svako bira šta mu volja....
Pozdrav
 
radi mi BeinSport HD 1,2 na Astri....
ohpgg0.png

b4bvhi.png
 
Te arape koji prenose premiere league ne možeš da uhvatiš ni sa antenom od tri metra, a kamo li sa tom minijaturnom T90, tako da to u startu zaboravi
 
pa pise,a ja sam mu i napisao neka proba,pa neka javi kako sve to sljaka,niko to ne spori:)
 
A zna li ko otprilike kolko trosi KB taj cs,cuo sam vrlo malo cak manje od 100 kb
 
A za ove 20e za godinnu dana ,pa samo da mi da sky it i nek me nedira god dana bicu prezadovoljan.kinezi su to brate,takodje vidim reklamiraju neki arapski iptv box,pise samo se jednom plati i lifetime 600 kanala dje su bein i cuda
 
CS troši jako malo, nisam nikad merio, ali sam ga imao još dok sam bio na WIFI od 256kb...nije seckalo, takođe radi i na 3g netu...
Za Sky Ita HD zaboravi za sada...
 
Poslednja izmena:
Vidim u kl meridian dosta paketa im ne radi.sta imas ti od glavnih paketa i koliko placas,imas li problem sa sjeckanjem?sky it hd nije problem ako ih ima u sd.ja placam extra tv 20e preplatu a od sporta samo 4 arene i dva eurosporta..
 
ovako....oko placanja necu da pisem,vec sam to napomenuo,OK.....
veruj da mi je lakse da ti napisem sta nemam,nego sta imam...al dobro....
za pocetak da pomenem koje sve Satelite gledam...1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e....
radi mi Polaris(39e),MaxTV,PinkTV,HRT1234(16e)..SkyDE i SD i HD(19e)...paket Polsat 13e(SD i HD),na 23e Holandjani Brdo HD kanala...na 9e dosta HD Ruskih kanala...na 1W takodje dosta HD kanala,a nesto ostalo i od Digi TV....i da sad ne nabrajam vise,ima mnogo toga spojenu u moju Fav listu,sakupljeno sa svih 8 satelita.....i nemam problema sa seckanjem,jer su mi dobre linije....
P.S od Sporta mnogo toga,i to uglavnom biram da bude HD prenos,jer mi nije bitan jezik komentatora....
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drustvo, zanimljiva mi je tema jer razmisljam da li da kupujem satelitsku opremu. Podstanar sam, nemam uslova za kablovsku pa sam razmisljao o satelitskoj. Vredi li to sada uzimati? Da li postoje dodatni troskovi sem opreme? Vidim na kupujem prodajem da se relativno jeftino mogu nabaviti tanjiri i risiveri pa sam mislio da se konsultujem sa nekim ko se razume u te stvari da ne uzmem neku zastarelu ili opremu sa kojom ne mogu nista...
 
Naravno da vredi
 
je li tacno da mora racunar biti upaljen cijelo vrijeme dok radi card sharing?
 
to sam cuo od mnogih ranije,nesto se promijenilo u zadnje vrijeme na tom polju?
 
Risiver utaknes u ruter lan kablom ili preko wi-fi dongla se bezicno povezes na njega, a komp nema nikakve veze sa risiverom niti CS-om.
 
Nazad
Vrh Dno