Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Poslednja izmena:
Preko tva jedino da nabaviš diablo cam wifi i da platiš nekome za CS. Ili da u Hr kupiš Ci modul i pretplatu za maxTv.
Ili da kupiš bilo koji sat rec koji podržava cs, i pretplatu za to, ima ih mali milion
 
Ne razumem,kupim risiver i platim pretplatu? Ajde preporuči.
 
Ah, teško je preporučiti. Imaš risivera od 50 do 800€. Zve zavisi od tvojih želja i potreba
 
Čekaj,da li sam te dobro razumeo. Dam 80 eura za risiver i to nije dovoljno,treba da platim nekome mesečnu pretplatu da bih gledao kanale?
 
Naravno... Kako misliš da gledaš kanale koji se inače plaćaju?
Fta kanale možeš da gledaš, naravno...
 
Pa to sve isto daju i naši kablovski i satelitski operateri (Total TV,Open IPTV,SBB....)
Razlika je u tome što ti oni odlučuju o tome koje kanale ćeš gledati uz koji paket.A preko tvog risivera možeš gledati koje ti želiš i verovatno više HD kanala ako platiš debelo.
 
Poslednja izmena:
Pa to nikako nije isto, al dobro... Više Hd kanala... Sporta, mjuze, filmova, dokumetaraca, ako si fan sporta, kad nigde nema neka tekma, odje ima... Naravno mnogo toga zavisi koliko si nabudzio satelita da hvataš... Da li je motor, multi feed, ili ručni pozicioner.... Ja sam na multi feed 8/1...i za sada je dosta....
 
Nema ništa bez love
 
Kupio sam novi Aiko hd combo risiver 80eur,novi diseqc motor 2000 dinara i nasao besplatne c linije na netu i vise ne znam šta da gledam od toliko kanala.Slike na HD kanalima su strava.Treba da napomenem da total tv ne radi na ovaj način,ali pinkovi kanali me ne zanimaju.
 
Drugari,evo da pitam i ja nešto.
Posedujem LG TV koji ima DVB-S2 tuner,pošto sam davno koristio Total TV,kada sam raskinuo ugovor sa njima ostao mi je tanjir.
Povezao sam direktno kabl sa tanjira do TV-a. TV je pronašao preko 300 kanala od kojih mogu da gledam nekih 50-ak i to neki muzički i Rumunski kanali.Za ostale mi kaže da nema CI modul. Prošao sam pored dosta sportskih i HD kanala za koje nema taj CI modul.
Pošto ne znam šta je to CI modul.Kako je moguće gledati te kanale i koja je najjeftinija varijanta.Čitam da mogu neki risiveri,pa mi preporučite neki.
Hvala!

Za početak, bez da kupuješ bilo šta, preusmeri antenu na 19.2 istok (sada si na 16, samo malo levo), za razliku od tih čudnih rumunskih, imaćeš dosta nemačkih besplatnih HD kanala i još stotine SD. Ništa specijalno, ali bolje od tih što sada imaš. Na primer svaka utakmica prvenstva iz brazila je bila na tim besplatnim HD kanalima, nisu beskorisni, mada je sve sinhronizovano na nemački
 
Tačno tako, poslednjih par tekmi sa Sv prvenstva, sa gledao isključivo na Švabama HD.... Upoređivao sam sa nekim HD Madjarima i definitivno slika kod Švaba oštrija...
 
Ko prikazuje najbolje svetsko, ligu šampiona itd u HD-u (nisam znao da je negde slika bolja/lošija, mislio sam da je svuda slika ista kada je u pitanju HD kvalitet)?
 
pa kazem,ja sam u tom momentu uporedjivao HD tekmu recimo sa ZDF HD i DigiSport HU HD(inace kanal nije FREE)..i meni je na mom Tv-u definitivno vise prijao ZDF HD...da se razumemo svuda je bolje HD nego SD,e sad kako koji Sport,TV,Risiver i njegova podrska,dosta toga utice....
dacu ti primer....moj risiver je AzBox HD Elite,kupljen 2009 god,tada se nije ni pomisljalo da ce se raditi sistem Enigma 2 za njega....i ja sam dugo odolevao da konacno predjem na Enigmu 2(jer je vec postajala stabilna),a znao sam sta sve dobijam sa njom ,u odnosu na AzBox-ov Oficijalni FW(za koji je davno prestala podrska(mada i dalje moze da se koristi kao Sat risiver,na kome odlicno radi i CS i media player)...ali pusta znatizelje,predjem na Open Pli,i kazem sebi nema nazad na OFFW...a da se razumemo,na OFFW je slika na HD prilicno bolja nego na Enigmi2(nije sad to bas da popizdis,ali znam da je bolja)ali je OFFW,traljav,spor Zap,Meni...i onda sam na ustreb mozda malo tanje slike ipak ostao na Enigmi 2(naravno uvek mogu da vrnem na OF)...malo sam se raspisao,ali kolko da ti dam do znanja,da ima u svemu fore,razlike....svako ce svoj risiver da hvali,kako ima najbolju sliku,a opet zavisi sa druge strane i koji TV imas,itd.....
moj buraz ima Amiko Mini HD SE..i za 65 eura,sve mu radi savrseno za jednog Obicnog Satelitskog manijaka....slika skroz ok,kako na SD,tako i na HD...
 
Kakav je resiver skybox f5s,narucio sam ga.sta ce mi trebat da bih gledao sky de sky it?
 
Nije loš za običnog korisnika... Imaju ga ljudi po drugim forumima, završava posao....
Sto se tiče Sky De i Sky Ita.... U oba slučaja moraš da plaćaš sharing, Stim da kod Sky Ita rade samo SD kanali(HD ne) SkyDe radi sve....
 
I kod Sky UK takođe rade samo SD
 
Samo informativno da pitam, imam već jako dugo sky star 2 karticu u računaru, ne koristim je već sigurno 5 godina. Da je vadim, ima li neke koristi od nje?
 
Gledao sam na youtube da kanali sky sport hd rade na skybox.vidim na aliexpress daju cccam za godinu dana 20 e kosta i 99% fedback,kao kupci su prezaadovoljni.jel moguce to za 20e?
 
Samo Sky Sport De HD radi, a to za 20€ teško da može da valja, pa tu je nakačeno milion korisnika, to secka kao ludo.
 
Pise da imaju stabilne servere u usa i da bez problema moze da podnese 10000 ljudi,99% je ocjena e sad ko ce im ga znat.
 
Pa ne može biti server za Evropu u USA nikako.
 
ne znam ,kako mislis da mozemo da budemo sigurni,kako te linije rade....verujem da ovde niko ne koristi sve to,bar ne te linije....
rizikuj pa probaj....:)
ima ljudi koji skoro pa javno na kupujemprodajem nude CS usluge...pa pojuri....
 
cccam cline account for 1 year validity can experience a free trial for one day

1.This is 1 year service of cline account.After you order this we will send the account to you by email,

so after you make order of this link,please leave message in the order of your email address,our deliver time is 24 hours. 2.You can experience a free trial for one day now.Please contact us if you want to experience. 3.If you order this account with the satellite receiver in our store,you can get a special discount of 5USD of your order. 4.The Viasat TV channal is work now .

Our advantage:

1.Large server,can guarantee 10,000 people online without pressure,stable.

2.We provide one account with one IP,one receiver with one account.

3.No copy account,can not reshare .
 
Ja cu probat samo da mi stigne ovaj resiver i da znate rade bt1 bt2 skysport hd britanaki na skybox,to sam gledao na youtube
 
kad stigne box....onda probaj pa javi el sve to radi..pusti YT
 
Nazad
Vrh Dno