Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Mora da imaš c, evo ti primer nek linije sa testious kako izgleda
C: free.cccamsupreme.com 25000 xm1cwi cccamsupreme.com
 
Hvala ljudi na pomoći. Kinez me je definitivno zeznuo. Sve sam varijante isprobao što ste pisali.
 
Nešto ti nisi podesio u tvom boksu kako treba. Nije te kinez zeznuo, rade linije. Pošalji poruku nekom drugom kinezu i traži test liniju. Ako ti ni ta ne radi, onda je do tebe. Jel koristiš cccam ili oscam?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja koristim oscam. Jesi probao u njega da ubacis parametre?

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Jel postoji mogucnost da su te linije samo za oscam?
Uzeo sam test linije od nekog drugog one rade. Koristim samo cccam, jer najvise gledam spance na astri i rumune,cehe i madjare na toru.
 
Ne postoji, linije su linije, oscam samo vozi te linije preko cccam protokola.
 
Jel postoji mogucnost da su te linije samo za oscam?
Uzeo sam test linije od nekog drugog one rade. Koristim samo cccam, jer najvise gledam spance na astri i rumune,cehe i madjare na toru.
Sve to radi i preko oscama ali nebitno. Ako si vec kupio onda pokusaj da mu objasnis da ne radi i uslikaj mu neki kanal koji je od popularnijih a da ne otvara, naravno da se vidi koji je kanal a ako se pravi blesav pokusaj da otvoris dispute.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Pa u cemu problem kaze Cajnizu za linije da ne rade i da mu posalje ponovo.

I meni se to dogadjalo kad sam testirao neke servere, salju bez problema ...
 
Poslao sam mu treci put poruku da mi ne radi, posto mi je dva put slao paket neispravnih linija. Cekam da mi javi pa cemo videti.
 
Pretpostavljam da ti je dinamicka IP adresa i može praviti problem ako trenutno koristiš neku IP adresu koja je možda blokirana kod njega iz nekog razloga.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Moguce i to ali od njega nisam dobio nikakav konkretan odgovor. Samo mi je poslao nove linije taj drugi put kad sam ga kontaktirao. Ni te nisu radile.
 
Ma tesko od njih dobiti konkretan neki odgovor...ja sam koristio njihove linije preko 3 god i ako mi se desi da imam neki problem prvo sto mi kaze da je mozda kod mene problem i da proverim internet.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
@singapurcanin
Javi se na pm ako hoćeš da ti to sredim preko team viewer.
 
Na aliju ima i onih koji su Malo skuplji, ima i jeftinijih koji nude cccam, da li znate da li se serveri razlikuju? Nude 6 linija, 7 linija, 8 linija. Uzimao sam neke od 8 linija za test, nemaju 16e, jedna od 7 ima 16e, malko mi secka. Jedna od 8 linija ni ne radi na testu (crvena na testiousu). Da li su skuplje bolje ili ne?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Ja sam vec tri kineza sa alija promenio. Ispostavilo se da ovaj zadnji koji je i nesto skuplji najbolje radi. Nema pravila, ali za cenu koju nude i ne ocekujem previse. Ne radi jedino 16e, sve ostalo zavrsava posao.
 
Najbolje je isprobati 5 do 10 linija pa uporediti šta se sa kojom dobija. Ja kombinujem 2-3 i radi mi sve što može.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Mislim da se od sledece godine ili od 21/22 LIga Sampiona vraca na hrvatske Arene tako da gube najveci adut.
 
Taj Planet sport sem Lige šampiona nema skoro ništa. Imam ih od starta a ne sećam se da sam ikad išta odgledao na njihovim kanalima.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Šta od jeftinijih 4k risivera trenutno ima u ponudi u Srb?
Kakva je ponuda 4k kanala na satelitu?
 
Vu zero 4k 130€, 10-15 kanala koje možeš gledati.

edit: vidim da nude i neke Ferguson Ariva 4K za 60€ ali ne znam ništa o njemu.
 
Poslednja izmena:
ortaku stize ovih dana,ovaj box..pa javim utisci..:)
Axas HIS 4K Combo 1x DVB-S2 / 1x DVB-C/T2 4K UHD H.265 HEVC..120 eura
echnische Daten:
- Web Browser
- Hisilicon 3798MV200 Chip
- CPU: ARM Cortex A53, Quad core 64bit, 15.000 Dmips
- GPU: High-performance multi-core Mali GPU
- 8 GB eMMC Flash
- 1 GB Ram DDR4 SDRAM
- E2 Linux System im Flash
- 1x DVB-S2
- 1x DVB-C/T2
- 2x LED Indikator
- 4 stelliges 7 Segment Display
- RJ-45 Lan-Buchse 10/100 Mbps
- HDMI 2.0a, HDCP 2.2, HDCP1.4
- Wifi eingebaut, IEEE 802. 11b/g/n/ac, 300Mbit, incl. 2x Wlan-Antennen
- S/PDIF Optical
- AV-Buchse fü r analoges Audio/Video
- Bluetooth 4.0 + EDR
- COM-Port (RS232)
- 1x USB 3.0 (hinten)
- 2x USB 2.0 (seitlich links)
- 1x Kartenleser (seitlich rechts)
- Micro-SD-Cardslot (seitlich links)
- A/V Decoding: H.265/HEVC & H.264, MPEG-2, AVS & AVS+, VC1, VP6, VP8, VP9
- Profile Level: H.265 Main 10 Profile L5.1, MPEG-2 MP HL
- Video Resolution: 10bit, Up to 3840 x 2160 60fps, HDR10 Support
- Audio Decoding: MPEG I& II, MP3, Dolby Digital Plus, AAC-LC, HE-AAC, V1/V2
- Spannung: 12V, 2A
- Netzschalter
- Stand-by Mode: unter 0.5W
- Abmessungen: 195mm X 115mm X 20mm
Image podrska je dostupna kod svih timova: OpenATV, BlackHole, OpenBH, OpenLD, OpenPLi. . .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno