Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Pitam za drugara, pošto ne pratim sport pa nemam blage veze, a njemu je kablovska nedostupna, preko čega da gleda sportklubove kanale, nije bitno jel se plaća pretplata, ili preko cs samo mi kažite sve opcije.... hvala unapred.

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Pretplata Total TV ili hrvatski Max (hrvatski Sport Klubovi) ili to drugo ali to drugo je trenutno i pitanje je sta ce biti sutra.
 
Radi sada ali ce raditi mozda jos godinu pa opet crnilo.
 
Pozdrav, ima li neko preporuku za stabilne l7nije za eutelsat16, da pošalje privatnim porukom?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nema stabilnih linija. Ima koliko toliko stabilnih.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Preporuka za neku koja je vredna pažnje?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
imam server na boxu, radi 23,5E skoro sve, 19E klasika , 16E bez albanije, 13E bez sky it, polaris digi i sl.
ne trazim nista samo se hvalim
moze nekom c linija da gleda i da se muci kao i ja , samo pp
 
Nije to još proradilo. Kažu biće uskoro.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Imate besplatan plugin preko koga mozete imati sve pakete koji rade:)
 
Verovatno neki freeserver ili tako neki plugin ali ono neki od tih pluginova znaju da imaju i "back door" paaaa svako prema svom nahodjenju ...
 
Besplatan plugin koristi odredjene servere a koji nisu uvek dobro resenje, za nesto bolje i vise morate se malo vise potruditi, cak je potrebna kombinacija 3-4 servera da to bude kolko tolko dobro, naravno nije sve idealno ali da ne kazem za 50eura koliko mi je trazio genije za total koji nije ni upola dobar kao ovaj na free. A sve ovo gura mali box zero4k i kilavi net sa decom u kuci, i pride oko 45 korisnika trenutno na free.
Siguran sam da dosta vas moze to isto da uradi
Pozzz ljudi i ostali
 
Verovatno neki freeserver ili tako neki plugin ali ono neki od tih pluginova znaju da imaju i "back door" paaaa svako prema svom nahodjenju ...

@jaffar tacan odgovor u pitanju je free server plugin meni radi top a vidim da se ni drugi ne zale:)kome bude trebalo neka se javi u pm pa cu poslati od mene toliko :)
 
bio sam u fazi selidbe...nisam se nesto igrao sa E2,odkad imam Icone Wegoo i Orca server...i sad malo probao...ide vec skoro dva sata TTV bez trzanja
 
Poslednja izmena:
Da li ima na satelitu vredno šta gledati u 4K? Razmisljam da uzmem neki E2 4K risiver, može preporuka?
 
Sad rizikujem :) ja sam na kodiju instalirao enigma2 addon, odabrao koje sve pakete da mi povuče sa vu+zero i tako gledam 4k, bez 4k satelitskog risivera.
 
Zasto rizikujes, ja potpuno isto radim, posto sam rasprckao sve od 4k boksova, ostao samo stari koji nije 4k.
 
Inace rade li 4k sky sport i poljski sportski i portugalski? Kod mene ne idu :(
 
Nazad
Vrh Dno