Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

@Vladinho Razmisli dobro sta zelis od sat tv. Po meni je to sad jedino kao hobi, ne kazem da nema sta gledati, al od onog sto je sat tv nekad omougucavala nije ostalo skoro nista. Svi vodeci provajderi su se zastitli od cs. Dugo sam bio u tim vodama i od pre par godina presao sam na kombinaciju total tv + telekom iptv. Tu je sve sto mi treba od sporta plus domaci kanali. Filmove i ovako gledam preko torrenta.
Nekad nije bilo skidanje filmova preko neta, nasih sportskih kanala, a na sateltu sam imao 10.000+ kanala. Bila milina gledati. Danas mi kombinacija sport klub+arena+eurosport pokriva sve bitne sportske dogadjaje...
 
I ja imam total tv i iptv ali Sportklub HD i npr neki španski sportski kanali su nebo i zemlja. Kvalitet HD kanala kod nas u odnosu na ozbiljne strane provajdere je dno dna.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Slazem se za kvalitet slike, ali po meni sad ulagati u opremu u sat tv i placati linije ne bih nikom preporucio. Kao sto rekoh jedino kao sekundarno pored neke legalne pretplate.
Sem toga slika na euorosportu i arene hd je odlicna, sportklub nije ni blizu toga.
p.s. vecinu ozbiljnih provajdera svejedno ne mozes vise gledati preko cs
 
Poslednja izmena:
Ja imam jednu antenu fiksnu za 13-16-19.2E i jednu sa disecq motorom. Stvarno ne vidim poentu za tolikim satelitima, jer je 90% kanala na 13-16-19.2. Ajde još par satelita i to je to. Ne vidim poentu za 8 lnb-a.

Šta su ti Icone i Orca server?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

mozda ti ne vidis poentu,sto ne znaci da nema sta da se juri na drugim satelitima(sve je stvar ukusa i potrebe)i nije mi namera da nesto namecem....ja cu svakako preci uskoro na Motor...jer itekako ima dosta toga za gledati(ako nista bar sporta)...
Icone je ime za Risivere koji se uglavnom koriste u Arapskom svetu(radi ih Koreja)bazirani su uglavnom na Androidu(po malo ustrojenom,ali jako fukncionalnom)i prednost tih risivera za sada je sto nude Neogranicenu podrsku za Sharing preko njihovi zasticenih servera,konkretno se najvise pominje Orca,ali ima i drugih...takodje je moguce ubaciti i svoje linije iz CCCam,ili Oscam,itd....a uz to rade i neki paketi koji na Enigmi ne rade(sem kod nekih VIP korisnika,kojima i tamo radi)...
recimo TotalTV,DigitalAlb....:)
ja imam model Icone Wegoo,pa da me mozda neki ne bi ispitivali odakle mi,posto se tesko nalaze u Evropi....kupio mi ortak na nekom sajmu tehnike u Dubaiu....:)
 
Slazem se za kvalitet slike, ali po meni sad ulagati u opremu u sat tv i placati linije ne bih nikom preporucio. Kao sto rekoh jedino kao sekundarno pored neke legalne pretplate.
Sem toga slika na euorosportu i arene hd je odlicna, sportklub nije ni blizu toga.
p.s. vecinu ozbiljnih provajdera svejedno ne mozes vise gledati preko cs

moze da bude,ali ne mora da znaci....
 

Prilozi

  • IMG_20200327_190244.jpg
    IMG_20200327_190244.jpg
    1 MB · Pregleda: 135
  • IMG_20200327_190327.jpg
    IMG_20200327_190327.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 123
Jel ovo digital Alb radi u CS na 16 e?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Samo na nekim serverima iz arapskih zemalja. I nije javno već se vezuje za njihove risivere.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa džabe diskusija o nekim risiverima ako možeš da ih nađeš jedino ako ti je komšija neki beduin.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
pa vidi buraz,ja sam se snasao,a ima ih i par ljudi na drugim EXYU forumima(snasli se ljudi i bez beduina)...a drugar nije beduin..covek tamo radi....a to sto neko nikad nije cuo za to,ne znaci da je satelitski CS svet umro...:)...prema tome,dabome...radi jos par nekih paketa,ali sto bi sad ja to pisao,dzabe diskusija....
svako dobro
 
Jel ovo digital Alb radi u CS na 16 e?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

radi kao sto je prikazano,ali na odredjenom boxu....
nije mi namera da se kao nesto hvalim,samo da se vidi da sve moze da radi,ali je prica o CS toliko postala javna(svaka shusha valja linije na KP)pa mi malo drago sto neke stvari ne idu svuda....
samo da dodam...da sve to radi i nekima na Enigmi,ali je to tek Debeli VIP....:)
 
Poslednja izmena:
Ti sto valjaju linije kod nas uglavnoh ih kupuju od kineza pa preprodaju po 10x vecim cenama.

Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
da bi nasao,moras prvo da znas da posotoji...:)
 
Poslednja izmena:
Pa i dalje nije neko rešenje, sa poštarinom i dažbinama ima 30 boljih rešenja kod nas da se kupi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Teško da su bolji ako preko njih možeš da gledaš manje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa vrlo manje. Ja lično imam total tv tako da mi ni to malo više što radi ne znači puno. Plus, pitanje je dokle će ti serveri raditi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Total je probijen 6 meseci pošto su uparili kartice I risivere,ali ko je lud da to objavljuje javno.Vreme "javnog" cs-a,za dobre pakete,je odavno prošlo...

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Pa na pre par godina I mislim...Voleo bih da jesam ali na žalost nisam :( Da ne idemo dalje u off...

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
A oni kao ne znaju, nego treba da pročitaju na tamo nekom forumu
 
Ode Polaris iz piratskih voda
 
I nece mi mnogo faliti, nije ni imao nesto posebno sto ostali nemaju. Ostala 2 paketa imaju sve.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Poslednja izmena:
Ma nebitno, polaris nije imao nista posebno da bi zalio za njim.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Nazad
Vrh Dno