Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

A dje je najbolji bitrate na 1080i, daj nekoliko predloga :)

Ovi na astri 23.5 mi djeluju ok, probaću tu danas.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Trt4k na 42e i Npo UHD na 23e. Ja tu gledam. Na HD kanalima je loša slika. :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Teško da gledaš NPO UHD...CD NL je isključio 100:6a secu na oba kanala, a preko 1817 ne radi nikome :)
 
Poslednja izmena:
Ove sedmice nisam kod kuće, kad se vratim proverim. Inače je do vikenda uredno radilo, na oba kanala.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
ne radi, nema seca kodiranja
 
Ove sedmice nisam kod kuće, kad se vratim proverim. Inače je do vikenda uredno radilo, na oba kanala.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Džabe ćeš proveravati, nemoj se ni mučiti bzv. inače tako je i meni do juče radio ESP 1 HD (sa sr. +svi komplet audio) sa HotBirda preko caid a 0931 Viasat Ukraine,sada ni "c" od caida više...nema isključili ga i kraj.
 
Ako je tako kako pišete, izgleda da ću naučiti Turski do kraja prvenstva. :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Moram da vam se izvinem, vratili su (ne znam kako) nds 0931 caid na ESP 1 HD kanalima sa 13°E...i sada...:banana:
ponovo radi bioskopppppp :)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    275.3 KB · Pregleda: 132
  • 2.jpg
    2.jpg
    225.3 KB · Pregleda: 119
  • 3.jpg
    3.jpg
    287.6 KB · Pregleda: 132
Kontam možda mu je lakši nego turski? Što jel ima i engleski na trt 4k? Veruj mi nisam ni gledao...
 
Khm, u članku se govori o tome da može da se gleda sa češkim zvukom ako se pomoću funkcije timeshiftinga sinhronizuje ton od češke TV koja nije 4K sa slikom od TRT4K.

Tako se može sa bilo kojim jezikom na kome su dostupni prenosi pa nema ama baš nikakvog razloga da se priča o češkom i njegovoj razumljivosti gledaocima u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Akp imas 5.1 zvučnike i drugi izvor signala, mozes uz blagi timeshift.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel moze neko da potvrdi - da li DVB-C risiver kupljen u Nemackoj radi i kod nas? Pretpostavljam da da, al ne znam jel postoji neki opseg frekvenci?
Takodje, neka preporuka za takav risiver je dobrodosla :)
 
Kablovski risiver? Ajd prvo objasni šta hoćeš da gledaš i kako si i šta zamislio?
 
Tako je.
Najjednostavniji risiver za bacanje kablovske slike na TV preko HDMI (crkla tv karta u tv). Ne treba mi android i ostala cudesa, nego nesto simple - vidim cena ide od 20-50e, a kolko vidim sem snimanja na USB i nema neke razlike (ili ima?)

Uzeo bih ga u inostranstvu zbog osetno jeftinijih cena (a i bolje ponude) - pa da proverim hoce li moci da skenira nase kanale?
 
Može da skenira, frekvencije su iste
 
Može li neko ko ima VU + zero 4k da mi odgovori na sledeća pitanja:
-da li može preko njega da se gledaju iptv kanali(naravno da se ubaci neka lista)?
-da li može recimo da se stavi usb u njega i gledaju filmovi sa prevodom(znači da može i titl da pusti)?
-da li mogu da se gledaju multistream kanali na 5 stepeni zapad satelitu
-ima li nešto bolje trenutno za te pare, znači odnos cena-kvalitet?

Hvala unapred
 
Prvo i drugo da, četvrto ne :)

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
RTS 1, RTS 2 i RTS Svet krenuli u HD-u, na 23.5°
RTS Svet FTA
 
Razmišljam da ubacim satelit u kući, nekad davno moja kuća je imala kad nije ni postojao internet u Srbiji. No, sećam se da je bio tanjir antena, kabl i risivera. Kao klinac se samo toga sećam. Šta mi je danas potrebno za hvatanje satelitskih kanala, iptv me ne zanima. Imam kablovsku ali slaba je sa programima. Kontam isto, tanjir antena, neki dobar dvbs2 sa conax čitačem, kablovi i motor koji obrće antenu? Da li sam nešto prepustio, laik sam što se tiče satelita.
 
Milane bre, tanjir motor, lnb, kabal, risiver (ne znam zasto conax citac?) trebalo bi ti stalna internet konekcija i nekom da platiš liniju za cs, da gledas pay kanalr...

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Digi Tv prodat Kopernikusu,a ovi Telekomu...neki dan zvao Digi kažu biće novih kanala :)
 
Nazad
Vrh Dno