Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

nisu poljaci, HD+ na Astri 10993H,22000,5/6
 
Valja li neka od ovih antena: https://www.tehnomanija.rs/sobne-antene

Planiram kevi da uzmem da gleda tv, ima onaj stariji tv tako da moram i scart da uzmem, al me zanima sta valja od ovih anteni.
 
ovo je tema o Satelitskoj TV...
mozda da otvoris temu sobne antene,neko ce se vec javiti...:)
 
Videh DVB i odmah sam napisao ovde :)
 
Да ли неко има мишљење о новом моделу Vu+ Uno 4K SE? Видим да има LCD, могућност уградње тврдог диска и HDMI улаз. Да ли постоји могућност снимања сигнала који иде у овај улаз?
Хвала и уздравље
 
Tvrdog diska?
@djvaso brale da nisi ti radio prevođenje windowsa na naš jezik u majkrosoftu
 
Да ли неко има мишљење о новом моделу Vu+ Uno 4K SE? Видим да има LCD, могућност уградње тврдог диска и HDMI улаз. Да ли постоји могућност снимања сигнала који иде у овај улаз?
Хвала и уздравље

Zanimljivo pitanje, malo pogledao okolo, nema nekih konkretnih potvrda da radi.

Na pli forumu se zale da im je kroz hdmi-in ogranicena rezolucija na 720p opet na vixu kazu da radi, treba biti obazriv u vezi ove funkcije.
 
@jaffar
Хвала на труду и времену.

@jabree
Нисам имао ту част. Ја сам врло старомодан и конзервативан па користим те старинске изразе.
 
@djvaso nemoj da se ljutiš ja sam to napisao sa smajlijima na kraju ali iz nekog razloga se ne pojavljuju, zanimljivo mi je što skoro niko ne koristi izraz tvrdi disk za hdd iako bi trebalo da to bude bukvalan prevod, čak i bugari ga tako zovu nego kod nas ostade hdd pa kad čujem ovako nešto bude mi čudno, pozdrav.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
@jabree
Ја се уопште не љутим, себе управо видим онаквим како сам рекао. Оно што ме љути, али то није везано за овај форум, је када нешто питам, врло ретко се нађе неко да пружи конструктиван одговор. А можда је проблем у питању, шта знам.
 
Ovo za HDMI In pitaj na Satelitskom Forumu,više ljudi se tamo mota,a moguće i više njih koji imaju taj Box....jer nema još mnogo uređaja koji imaju HDMI in...


Umi Super
 
DM900 ima HDMI IN, i radi to što je djvaso pitao
 
Jel neko uzimao ono kod kineza kojeg sam ja preporucio? Juce sam ga kontaktirao i dao mi link za kupovinu a cena za godinu dana 6.58 evra Meni istice 27 februara pa kontam da odmah produzim, 12-13 dana mi nista ne znaci.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Skontao sam, fora je u odnosu kursa između dolara i eura.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Startovao NASA UHD kanal na Hot birdu 11373H
 
Ko je uzo kod kineza linije al ima hbo3? Da li vam se mesaju cinemax i hbo kanali sa sportclub kanalima?
 
Ja sam imao hbo3 baš od kineza aj javljam kasnije koji beše satelit.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Od ove nedelje, RTL sve trke prenosi u UHD
11391H SR22000 5/6
 
Pokreću novi kanal, ili preko nekog postojećeg će raditi prenose?
 
Novi kanal startuje
 
Odlično, samo da bude FTA ili barem gledljiv preko onoga...
 
HD+ paket, nagra
 
Nazad
Vrh Dno