Šta je novo?

No Man's Sky

Mislim da cu i ja pazariti posle @Doktor-ovog posta!Dali se uopste isplati kupovati ako si solo igrac?
 
Po ovome za 5-6h sto sam sada odigrao vredi i za solo. Na rx570-ici bez problema high 1080p 60+ fps.

Svidja mi se generalno sve s obzirom da sam igrao slicne igre, o detaljima treba jos vremena.
 
Ja je merkam vec neko vreme, mada cu sacekati posle ovog Beyond patcha, ako kojim slucajem bude reseta.
 
Meni je za ovih dva sata više istraživanje nego skupljanje resursa. Nadam se da će tako i da ostane.

IMG_20190812_064308.jpg
^mislim da sam sa ove planete krenuo

IMG_20190812_064336.jpg
 
^ Ja pratim questove, ovako mi nekako osim jurcanje goriva, dodje previse lako da se dodje do neke druge random planete, da je imenujem uglavnom "nickname 1st/2nd" etc, i generalno to je to.

Bas me zanima da li questovi idu u nedogled ili su tu cisto smernica. Ali za sada ne zalim novac.

Pamtim da je po izlasku igre, akcenat bio, na PS4 bar, na imenovanju planeta/zivih bica i sl, a ovde sada u trenutnom buildu, jedva dodjoh nakon 12 sati do prvog rename-a, dok sam skontao gde je.
 
Razlika u pilotiranju u odnosu na Elite Dangerous je ogromna. Iako je u Elite mnogo kompleksnije, ovde teže nateram brod da ide gde hoću. Izgleda da nema ni vertikalnog letenja..
 
IMG_20190814_101651.jpg

^ trampio se sa npc-om za onaj multi - tool koji dobiješ na početku. Nadam se da sam dobro prošao?

... Nešto mi se ovaj mnogo crveni:S:

Edit:
Izgleda da se nisam za*mjau**mjau**mjau**mjau*

IMG_20190814_103454.jpg
 
Poslednja izmena:
I meni krenuo da se skida, 11.011 GB. U međuvremenu sam pronašao dosta bolji brod, ali mora da se popravi. Skoro sve mu otišlo, ko zna koliko dugo je ležao u pustinji.
 
Poslednja izmena:
I meni krenuo da se skida, 11.011 GB. U međuvremenu sam pronašao novi brod, dosta bolji, ali mora da se popravi. Skoro sve mu otišlo, ko zna koliko dugo je ležao u pustinji.

Ja ne znam koliko sam dugo igrao jos one prve verzije, dok nisam naleteo na neki novi brod. To pronalazenje brodova su malo sredili u novim apdejtovima da se sada malo lakse nalaze, ali i dalje je kao ruski rulet. Nemas pojma gde ce sta da se pojavi. Logove su sredili i kartografija je super, jer sada graficki prikazuje sve otkrivene sisteme sa planetama u 3D. A ove nove fore sa napajanjem struje i generatorima me tako podseca na power generatore u supreme commanderu, sto je sjajno.
 
Poslednja izmena:
Pomogao nekom vanzemaljcu da preživi, pa mi dao info.. odelo mu riknulo pa je skoro ostao bez kiseonika. Slučajno sam naleteo na njega dok sam išao prema nekoj trgovačkoj postaji. Dosta se dobrih informacija dobije od NPCova.

Ispostavilo se da je vlasnik ovog broda bio neki lovac kog je pojela lovina :D
 
Poslednja izmena:
Jelde, nema nacina da se probati igra obzirom da je 2h na steamu malo? Narodnjaci su svi stari preko godinu dana a ta verzija iz 2018 mi ni malo nije sjela. Ako neko zna da ima up to date verzija " da se proba", neka javi na PP. Hvala.
 
^ Greenmangaming ima ponudu za oko $24.

Vaučer za dodatni popust: AUGUST12
 
Imas na "Gamivo", za 18.5e, ili "Kinguin" za 19.5e.

Oba sajta su manje vise proverena, ne znam nikog da je imao problema na Gamivo.
 
Izasao Beyond 4,8GB...pa da se krene polako!
@hektor2
Ja sam juce pazario na Instant Gaming-u,do sada sam tamo imao 22 kupovine i nijedan problem!Mada ruku na srce nigde nisam imao problema!
 
Od instalacije Beyonda kod većine npc-ova vanzemaljaca može samo da se uči jezik, ne daju više neke druge informacije.
 
Naleteo na neko drevno Quillflax seeds, 700k. Jel samo za prodaju ili može da se zasadi? U opisu kaže da je za prodaju.
 
Sa razmenom brodova se nešto čudno dešava. Piše da će razmena koštati 110k, a on mi skine 800k...
 
Naleteo na neko drevno Quillflax seeds, 700k. Jel samo za prodaju ili može da se zasadi? U opisu kaže da je za prodaju.

Mislim da je samo za prodaju. Neke biljke koje pronadjes mozes da zasadis i da prodajes posle ili da ih genetski izmenis, pa te izmenjene posle za vecu kintu prodas.
 
Jel ima neko problem sa startovanjem igre?
Naime, juce sam je kupio (instant-ga...) i instalirao medjutim nakon pocetnog menija i odabira igre (normal, exploration) desava se crn ekran i izbacivanje na desktop...
Je li resio neko taj problem? U medjuvremenu vidim da su izasla i dva nova patch-a (2.05 i 2.06), koja steam nece da "povude"...
 
Mislim da je samo za prodaju. Neke biljke koje pronadjes mozes da zasadis i da prodajes posle ili da ih genetski izmenis, pa te izmenjene posle za vecu kintu prodas.

Prodao sam i kupio novi brod.. juče sam izmenjao 4 broda i konačno našao pravi.

Jel ima neko problem sa startovanjem igre?
Naime, juce sam je kupio (instant-ga...) i instalirao medjutim nakon pocetnog menija i odabira igre (normal, exploration) desava se crn ekran i izbacivanje na desktop...
Je li resio neko taj problem? U medjuvremenu vidim da su izasla i dva nova patch-a (2.05 i 2.06), koja steam nece da "povude"...

Meni je na PS4 izbacio error par puta kad sam izlazio iz broda. Sreća pa je svaki put snimio. Izgleda da je dosta ubagovana posle ovih silnih apdejtova, jutros se ubagovala ona konzola sa brojevima pa može da se eksploatiše reputacija. Ono što nestaju pare kod razmene brodova isto nije kako treba...
Još je peglaju, za PS4 u dva dana je bilo 4-5 apdejta.

Edit: Ne znam koje je fora sa ovim nestajanjem custom markera? Jel i vama nestaju?
 
Poslednja izmena:
^
Ja sam krenuo Survival mod,volim kada je malo izazovnije,ovako bi me brzo smorilo!U pocetku dok ne pohvatas kako da prezivis je malo frustrirajuce,ali kada razmisljas unapred sta ti sve treba da ostanes ziv onda postaje lakse!U Survival modu kada zagines gubis sve ono sto imas u inventory-u jedino ako ne cuvas iteme na brodu(barem mislim da je tako),dok na Normal ti ostaje sve!
 
U potpunosti se slazem!:)
 
Da se pohvalim, moja prva baza - Devil's Reef

IMG_20190817_092536.jpg
Ima i vinski podrum :D

...pogled sa terase
IMG_20190817_092604.jpg
 
Nazad
Vrh Dno