Šta je novo?

No Man's Sky

ja tek sad provalio anomaliju..

:d

Odlična igra. Ni glavni kvest na normal uopšte nije loš... bar za sada.
 
Poslednja izmena:
Pazite kad reimenujete planete ili sisteme. Ako se za*mjau**mjau**mjau**mjau*š, kao ja malopre, nema ispravke.
 
IMG_20190817_224614.jpg

dobio za dž... pomogao nekoj ekipi da se odbrane od gusara :zgran:

Može da ukrca 9 brodova.
 
Poslednja izmena:
To je uvek tako, koliko znam preduslom 3h gameplay-a i 5 hyperspace jumps.
 
Pre ovog su mi nudili jednu fregatu za 16 mil. Imao sam je u planu za kupovinu.
 
Moja flota danas od 6 - 7 misija samo dve uspešne, ostalo jedva živu glavu izvukli :D.
 
*mjau**mjau**mjau*, provalio sam zašto su onako podeljena mesta u inventu broda na 2 ili 3, 4...
 
Jel zna neko kako da zadržim stari brod kad pronađem drugi? Našao sam opet dobar brod u pustinji, ali ću izgleda morati da učitam stari sejv jer mi nije sačuvao stari brod kad sam uzeo ovaj. Probao sam ono pod 'summon' pa 'select other ship' ali mi pokazuje samo ovaj novi.
 
Uspeo sam da pokupim drugi brod, ali su ga mnooogo iskomplikovali... Prebaci tovar > napuni raketnim gorivom stari do vrha > prevezi novi na fregatu > izađi > snimi > učitaj... Procedura *mjau**mjau**mjau*, kao ova naša administracija.
 
Meni je igra kanturina ziva, bar ovaj pocetak. Da sam iole znao, ne bi kupovao ni za zivu glavu.
Ja startovao na normal modu, i svaki sekund, toxin, toxin, brzo brzo, nadji zuto da se spases, toxin, toxin....ebes ti to kad ne mozes da se opustis i uzivas u istrazivanju.
 
Meni su iz nekog razloga prestali da isplaćuju nagrade od poternica. Ne znam da li je razlog bag ili što rokam i pandure? ... nisam nigde drugde imao problem zbog toga.

 
Poslednja izmena:
NY+Times+1.jpg

Pierre Mion
 
Poslednja izmena:
Poceo sam da igram igru pre par dana jer se pojavila na Xbox Gamepass-u i potpuno me je uvukla. Milion opcija i nacina za igranje, prelepe planete, alal vera developerima koji su istrajali u svojoj viziji.
 
Sledece nedelje dolazi nova velika nadogradnja, Origins. :alo:

UpdateBookImages_00.jpg
 
Uopa, eto prilike da se ponovo malo zavrti. Nesto me je smorila pre 3 nedelje, iako sam stukao vise desetina sati.
 
Na petogodisnjicu najavljen FRONTIERS. Bravo momci i djevojke. 🤘

 
Ne znam igra li još uvek neko, ali ova igra je sad prepuna sadržaja, gde god se okrenem nešto se dešava. Konačno ostvaruje svoj pun potencijal i vredi da se makar proba
 
Igrao sam NMS od prvog izlaska, pa batalio brzo, jer djubre. Onda sam nesto kasnije (par godina kasnije) krenuo opet i bila mi je super, obrnuo main story i upucao nekih 80h, mozda i vise. Od tada povremeno uletim da proverim nove sadrzaje i slazem se - sada je dosta ludo, jer svega ima. Graficki i dalje ne zaostaje kada se otpanji sve na ultra, tranzicije izmedju planeta i sl. su smooth i ne kvare imerziju. Mikro-transakcija ima i previse, cesto i zaboravim sta bese sa cime ide i zasto mi to treba, ali to je posledica neredovnog igranja. :)

Mislim da je definitivno vredna igranja, ume da bude jako izazovna na nekim toksicnim planetama, narocito ko nije strpljiv... Cak je i makljanje sa sentinelima i monsterima dosta dobro, narocito ako se to radi zarad resursa tj. prodaje. Ja sam se nadao da bi Starfield mogao imati taj masivniji momenat od NMS, medjutim vidim da to nije slucaj. Ovde se i dalje mozes lako izgubiti i raditi side quest-ove po zelji, u svakom trenutku. :)
 
I kakvi su utisci, poššto verujem da igraš duže od mene? Postaje li repetitivna vremenom?
Igram je od kada se pojavila. Igrao kada je niko nije mirisao, na pocetku, prvih godinu dana i do danas sa kratkim prekidima. Izbacili su gomilu dodataka i moja preporuka za istu. Trebace ti malo vise vremena da pohvatas sve, gde sta, ali je navlakusa. Odigraj je, daj joj sansu. Vecini dosadna, meni nije nikada bila. U odnosu na Starfield koji je pokusao, ali se slupao, jer im je core igre budjavi endzin i los dev team. NMS u sebi ima najludji kod i matematiku koju ovi papani iz Beth. mogu samo da sanjaju. NMS izgleda kao da je ispao iz Asimove galaksije, sa nekim svojim modernim grafickim pecatom i sve mehanike u igri rade kao sat. Ne znam da li ima neki mod koji moze da tera igru da izgleda kao Retro SCI FI, bez da samo pravim slicice iz photo moda da izgledaju tako.
 
Igram je već uveliko, ali sam još uvek na prvoj planeti. Istražujem natenane :)
 
Nazad
Vrh Dno