Šta je novo?

ACER Iconia A1-830-25601G01nsw

Ne bih da te plašim, ali kod mene je to bio prvi simptom neispravne matične.
 
Radi usb fleš, na otg kablu. probaj sa drugim kablom, možda te zeza kabal, a probaj i drugi punjač, od telefona na primer
 
Probao sam ista priča sa drugim kabelom i punjačem. Probaću da ga resetujem pa ću videti. Da je do kabela ili do punjača ne bi punio uopšte, nije star pa da sumnjam u bateriju.
 
Aj vi što imate ovo sokoćalo, primetio sam, dolphin, i ni jedan drugi drauzer ne može da mi aplauduje sliku, samo sa chrome oće. Jel i kod vas tako. I da se pohvalim, od servisa mi se još ni jednom nije restartovo a ni zakucao. Ipak, telefon mi u svemu bošje radi o ovog tapkala, i to me izluđuje.
 
Može pomoć kako da podesim encoder titlova koji će da koristi. To pitam jer kada gledam filmove titl mi ide sa ae umesto ć i još neka slova. Gde mogu da podesim koji tip encodera za čitanje titlova će mi video plejer koristiti.
 
jel rutovo neko ovo!? ja probo svašta, i ništa nije uspelo, a ima toliko preinstaliranih programa, koje bih da trajno obrišem
 
nije valda da ste pobacali svoje igračke!? epilog mog je sledeći; rutovo, pobriso sve što mi smeta., pre mesec dana, sam sve aplikacije koje koristim, postavio da budu sistemske, i tako, čini mi se dobio više mesta na internoj memoriji, dodao swap prostor od 200mb, i opšti utisak je da mi sve bolje radi. možda sam utripovo., kako god, uvek ima još dovoljno prostora u ramu, reda oko150mB e da, pohvalio bih i bateriju. drži ko i prvog dana.

edit: šteta, što nema rešenja ua flsah player
 
Poslednja izmena:
Šta znam, kod mene pokazuje dobro, drži dobro. Rutovan, pobrisano dosta programa itd.
 
ako ga do sad nisi razbio, možeš da ga vratiš na JB, (4.2.2), ja sam to odradio danas, jer mi je pre neji dan upao u petlju., samo Acer logo žmiga, i tako ceo dan. ovde sam našo kako; http://forum.xda-developers.com/general/help/acer-a1-830-stuck-boot-loop-soft-bricked-t3030404
Imam nekih problema sa njim (indikator baterije brljavi), duga prica, pa bih probao da ga vratim na JB da vidim kako ce da se ponasa.

edit: posle toga možeš da ga apdejtuješ na KK ako oćeš
 
Poslednja izmena:
Ubio svog Acera pre 2-3 nedlje, nešto sam teo, flešovo mu pogrešan firmware i sad je pokojni. Šteta, do zadnjeg dana radio ko prvog dana...
 
Nazad
Vrh Dno