Šta je novo?

ACER Iconia A1-830-25601G01nsw

I meni tablet radi savrseno. Nikada se nije restartovao niti zamrzao. Ja ga obozavam! Drugarica koja je imala problem zamrzavanja reklamirala ga je i zamenjena je maticna ploca. Sad sve radi extra! Inace evo izasao je i novi update. Jel neko probao?
 
upravo sam ga pustio da se apdejtuje, ja bar nemam šta da izgubim! :)
 
moj zreo za servis, ostavio sam ga u drugoj sobi, da ga ne gledam kako se restartuje. da bar mogu da mu izvadim bateriju, da se siromah ne muči.
 
Gago, gde je drugarica ostvarila garanciju!? gde je odnela ovo frustrirajuće govance od tableta, kod prodavca, il u servis direkno!? koliko je čekala!?
 
to sto si dobio felerican primerak ne znaci da je tablet frustrirajuce govance -.-
vidis da ljudima radi dobro

nosi u servis i gotovo
 
U Centru tehnike ( Merkator) ga je kupila, tamo i reklamirala, cekala 25 dana. A inace rekli su joj da je ovo tablet sa najmanjim brojem reklamacija. I starno si imao nesrecu da ti zapadne los primerak, nosi ga!
 
Poslednja izmena:
uh! 25 dana! nije malo, al bolje da ga ne gledam toliko, ako će posle da radi. nego me brine što ću morati na licu mesta da moram da demonstriram, promedbu, to, radi-ne radi. ja moj kupio u gigatronu u tc-ušće. joj što mrzim ovo što me čeka! :mad:
 
Nemas sta da demonstriras, napisi na jedan papir sta mu fali ..upakuj u kutiju, napisi molbu da u najkracem mogucem roku ispitaju i otklone kvar i odnesi tamo i reci da hoces da ga reklamiras . Ne mogu te odbiti, poslace ga na servis i to je to!
 
Screenshot_2015-01-20-16-09-31.pngaj pre negp što ga odnesem, (da ne ispadnem neobavešten), ako vas ne mrzi da nešto probate, (što više vas to bolje), daklem, lepo mi se smrzne, iz prve, kad upalim wifi, a onda slučajno pipnem airplanemode, dok se wifi, još nije upalio. odma blokada. jel to tako i kod vas?., ako jeste, onda je i moj tablet ispravan :) , nakon blokade, mož samo da čekaš da se sam restartuje. a onda, kad probam isto, nekad se ne smrzne odmah, al ja da bi proverio, istapkam mu nasumično ta ta dva dugmeta, a malo i bluetooth, i nema da pogreši! smrzava bez greške! :) , e sad, možda je to ogroman napor za ovog atomčića i samo 1gb rama, il šta li već, al me zanima jel može i vaš tako, "nasilnički", da se smrzne. e sad, ako mu uraddim nekolko faktori reseta, i nakon toga se ne smrzne, na ovaj "nasilni" način testiranja, tada radi i po nedelju-dve, bez da baguje. i onda opet krene da jede dušu ko sad. :mad: da napomenem, sve to probam i na telefonu Wuawei G700, al još nisam uopšte uspeo da vidim kako se pomenuti tel smrzava. ne možeš mu ništa. možda čekićem.
 
Poslednja izmena:
ili probajte AccuWeather, ali pre WiFi-ja, pa onda kad traži server, onda upalite WiFi, tad mi uvek zakuca. nisam to nikad koristio, i malopre aj da probam šta to radi, i upalih ga, a nisam ni razmišljo dal mu treba WiFi, a logično je da treba, daklem upalih ga bez WiFija, pa kad je tražio neki server, ja na WiFi, a ono cvr! blokada! :D
 
Probala, nista ne zamrzava...za ovih par meseci koliko ga imam ni jednom se nije sam od sebe restartovao ili zamrzao. Nosi ga u servis, nije 1gb rama malo. Pa ja imam i tel sa 1gb rama urnisem ga, radi besprekorno!
 
Ostavih ga danas u servisu., haha!, sad brinem za mališu! :)
 
Bice sve ok! Videces! Ja instalirala danas smart lancer odusevljava me! Sad je tablet dobio nekako pravu funkciju, sve lepo skockano! :)
 
isprobavo i ja razne launchere, meni Nova lančer bio najlepši. taj mi je i na telefonu. nego za tablet brinem, jer sam čuo neke horor priče o servisu u koji ga šalju, jer g******n, ne servisira acera, čito sam iskustva, kažu, tamo ih grebu šrafcigerima, na kilometar se vidi da je uređaj otvaran, vraćaju sa različitim šrafovima, i grebu displeje! ajaoj! :S:
 
Imam Iconiu 810 vec godinu i po i radi besprekorno redovno azuriran bez factory reseta i radi super. E sad razlog sto pisem ovde je 830 posto mi se svidja izgled pa me interesuje vase misljenje da li vredi sa 810 preci na 830 kako radi kakvi su utisci hvala unapred
 
Ne znam kakav je 810, ali ja sam sa 830 prezadovoljna, jedino mi smeta sto nisam uspela da osposobim externi modem za net! Brz, baterija dobra, lep! :D
 
Pa 810 izgleda isto kao iPod mini ima iste specifikacije kao i 830 samo je napred crn pozadi beo inace 830 mi izgleda lepse
 
sutra prva nedelja, kako je ljubimica iconia na servisu! mora da joj svašta fali, kad remont tolko traje! a jadnica, samo zamrzavala i restartovala se! :)
 
Ne mora da znaci da joj svasta fali :D...Servis i traje do mesec dana ...krace samo ako imas srecu :D
 
danas, stigo abar,ikona popravljena! kaže, zamenjena matična. :S: ni deset dana! :D , videćemo kad ga sutra preuzmem.
 
Eto rekoh ti ja :)))))) jupiiiii sad ce da sljaka vrh a ne ovde da nam pljujes ovako dobru makinu....tablet je odlican :))..
 
uzeh ga danas. baterija bila mrtva skroz. puni se već treši sat, i pri kraju je. kanda su mu zamenili i bateriju, kad su menjali ploču. i zanimljivo, kad sam ga upalio prvi put, datum mu je bio 26.8.2013 god. android 4.2.2. sad ne smem da ga apdejtujem. rekao bih da su ga dobro uradili. jedva se vidi mesto, gde je zaboden šrafciger, il neka druga alatka. nadam se samo da je ova baterija, makar kao moja, što je bila. sve u svemu, onako na prvu, mislim da sam dobro prošo. :)
 
Slobodno ga apdejtuj, pa nije fora da sad na njemu nista ne radis da se slucajno ne bi opet pokvario, sad po svemu udri da ispitas sve, a ne verujem da su ti menjali bateriju, mozda tako mora....Aj testiraj malo i javi :)
 
Apdejtovah ga sinoć, isprobavo, i mogu da kažem da su ga dobro opravili! Nije se blokiro ni restartovo, baterija drži dobro, kao i pre servisa. Al nikako da ubodem dobru ferziju delfina. Sa poslednjom verzijom, radi i fleš plejer, altaj delfin nije baš upotrebljiv. Blokira se. možda izbace neku "lakšu" verziju. Ne mogu da provalim, dal su baš menjali matičnu, ili samo firmver, ali se vidi da je vizualno drugačije okruženje, kad se uđe u opcije, gde biraš, recovery, reboot, itd.
 
E vidiš i meni su zamenili matičnu, a izgleda isto i bateriju. Samo sto meni baterija sada duplo kraće traje nego ranije i ne pokazuje tačno stanje baterije. Tako da nekad piše da se ispraznila i da je ostalo 10 posto npr. a onda posle desetak minuta da se ispraznila i da ima 15 posto.
 
aj dobro, za bateriju sam se rano izjasnio, znaću tačno za desetak dana, al čini mi se da je dobra. izdržala tri i po sata, i ostalo joj još oko 15% kapaciteta. pre servisa mogla da izgura četri i po sata, i ostane još 10%. uglavnom se ja pre zamorim, nego što se ona isprazni. :)
 
evo prođe više od desetak dana, kako je stigo sa servisa.., daklem, više se ne restartuje, nema ni onog kočenja. uspori povremeno u brouzeru, al tako i na kompu. baterija takođe odlično drži! jedino ga telefon Huawei G700 i dalje šije, i to me po malo nervira, kanda intel atom ne miriše androida, ili mu je malo 1gb rama. g700 ima 2gb, možda ga zbog toga šije.
 
Kako se Vama koji imate ovaj tablet sada cini .
Ja sam u dilemi ili ovo ili lenovo od 8 incha, slicna je cijena.

Mene interesuje baterija i vidiljivost ekrana na suncu.
Diagonala ekrana kod njega mi najvise odgovara.


Da li je realno ocekivati da mu cijena jos padne ili je ovo sad konacno ?
 
Da li radi usb OTG na njemu? Konkretno, moze li da cita flash disk preko otg kabla?
 
Da li neko ima problem klimavog kabela sa punjača. Dešava mi sa da iako je povezan na punjač tab se nepuni. Da li je rzlog kabel ili nešto drugo nemam pojma ali me zanima da li se nekom slično desilo
 
Nazad
Vrh Dno