Šta je novo?

ACER Iconia A1-830-25601G01nsw

Nije nista....samo se pojavilo....da l je to za reklamaciju, da se vremenom ne razlije vise pa da se nesto osteti displej ili touch....
 
ja bi reklamiro, naročito ako, kao što kažeš, nema fizičkih oštečenja
 
Da nestala je....al od cega je ta vlaga? :/
 
Pala suza dok je gledala sapunicu i surfala?
 
ha! stvarno ima. ja ga skino al ne smem da ga primenim, samo sam ga skino.
 
Ubacih sinoć, i sad mi na chrom-u, normalno radi tv svuda vektor net,
 
I posle 24h probavanja, novi update mi je doneo kočenje restartovanje i želju da ga tresnem o beton
 
Danas sam kupio ovaj tablet u tehnomaniji, dosao je sa praznom baterijom. U prospektu pise da se puni cetiri sata. Da li se to odnosi samo na prvo punjenje ili se uvek tako dugo puni?
 
ne puni se uvek tako dugo, oko dva sata i pun je. verovatno samo prvi put. napuni je pa vidi koliko će da ti traje, trebalo bi oko četri sata. posle je puniš kad oćeš.
 
Meno sve radi ok....nema nikakvog restartovanja niti kocenja...a super za tv...to nisam probala sad cu :)))))
 
Ma sredio se nekako, sad radi dobro, tv radi i na chromeu i na delfinu, osim što na delfinu radi i nešto što neće na chromeu. Malo je poražavajuće, što mi tel., Huawei G700, radi nekako glatkije
 
Ja tablet napunio raznoraznim igricama i app i savršeno glatko radi pa se zbog toga bojim da ga updateujem na kit kat. A i zašto bih to radio?
 
Eh, kad bi neki napravio custom rom, al tako, da se dobije 2gb rama, što bi to bilo dobro!
 
jel proradio konačno neki USB internet modem? i jel neko možda probo karticu od 64Gb?
 
Ja jos nisam pronasla neki modem koji radi, ali doduse nisam probala na ovim apdejtovima ako uopste imaju veze sa tim...
 
Meni je riknuo ulaz za punjenje, od početka je tesko ulazio punjac. Garant ima mene da okrive da sam ga nestručnim rukovanjem pokvario, a prošlo je tek dva meseca koliko ga imam.
 
ja se uvek stresiram, kad god ga bockam na punjač, ili na komp da nešto prebacim. sve imam osećaj da će nešto samo da cakne..
 
daklem, što ga više koristim, a koristim ga dosta. noću za interenet iz kreveta. i da sam ga koristo , ovoliko dugo, za probu, nikad ga ne bih kupio! oću da kažem, da ko ga nije kupio do sad, bolje i da ga ne kupuje! a da je lep, lep je! toliko je lep, da mi je prosto žao da ga zafrljačim o plafon, il da leti sa šestog sprata na beton; kad počne da se zamrzava, i da se restartuje! radi po nekoliko dana, paaaaa, skoro dosta dobro, a onda, ne znam kako ga do sad još nisam razbio! imam tel HuaweiG700, i havajac je intergalaktička aždaja za ovaj tablet! :mad:
 
ja sam probao isti takav acer samo od 7 inca i radio je bas dobro
bas mi je cudno da ovaj zajebava
 
ja imo ranije B1-710, i to dual core,i radio bolje od ovog. a koristo sam ga na isti način. ovde izgleda softver ne valja, il apdejt nije lego kako treba. il hardverski nešto, mada se ne greje. al uređaj je veliko ******. na žalost. moju. imam i tel prestigio 4044, i tu su negde.
 
ne,nisam vido, ne znam engleski

edit, haha! al sam se poradovo da može :d
 
Meni takođe ovaj tablet radi apsolutno savršeno, i nisam se nijednog trenutka pokajao što sam ga uzeo uz adsl paket. E, sad, posle pročitanih iskustava korisnika diljem planete, nisam podlegao bespotrebnoj radoznalosti i updejtovao na KitKat.Očito je da nešto ne štima kod svih sa tim updateom, u zavisnosti od serije tableta, mada kod prijatelja takođe sve radi besprekorno posle prlaska na KitKat. Nikakva zabadanja, nikakvi restarti, i ostale nepodopštine.
 
Nazad
Vrh Dno