Šta je novo?

ACER Iconia A1-830-25601G01nsw

Aj postavi fotke te futrolice da vidim :))....I jos nisam nasla dobru navigaciju ...skinula sa marketa neku mape srbije..onako nije losa....mada volela bih da nadjem IGO ..
 
Bas je dobra ..jel to ta sto si rekao da kosta oko 2000 i nesto? Evo kako moja izgleda :)


2014-08-14 00.40.25.jpg

2014-08-14 00.40.16.jpg

2014-08-14 00.39.58.jpg

2014-08-14 00.39.26.jpg
 
Poslednja izmena:
Suprr je gago lepo izgeda steta sto te trake sto drze tab nisu bele boje.
Mogla si da uradiš selfi sa tabletom ;)
 
Poslednja izmena:
800 din i jedva sam nasla za 8 inca ...pa jeste bzv sto nisu bele trake..izludjuju me ove crne :)))....al sta da se radi :/..a selfi bice nego sta :))))))
 
A ja da nadjem nekog bogatog momka ovde sa foruma pa da kupim hahahah ....:))))))))))))) ...salu na stranu e jeste dosadno sto moram da vadim tablet iz futrole kad hocu nesto da slikam..:/
 
Pozdrav drugari, vlasnik sam ovog tableta oko 20 dana i u sustini sam zadovoljan, mada s obzirom da mi je ovo prvi tablet, ocekivanja mi i nisu bila velika. Ono sto mene interesuje je baterija, konkretno na mrezi, surf, gledanje YouTube klipova izdrzi nekih 5 sati, da li je slucna situacija i kod vas ili mozda bolja? Inace, tablet sam uzeo polovan, star nekih 2 meseca.
 
Mislis 5 sati screen time ili sve ukupno? A da pitam drugare vidim da na ebay ima svasta za ovaj tablet od mnogo dobrih futrola za 12 dolara do zastite za ekran bez baloncica i otisaka prstiju za 11 dolara..Da li je neko zainteresovan i da li je neko vec kupovao na ovaj nacin ?
 
Da,mislio sam na screen time,rekao bih do 5h mada verujem da je sve to individualno, mislio sam da ce drzati duze ali verovatno ima I gorih kada je baterija u pitanju:)
 
Mislis 5 sati screen time ili sve ukupno? A da pitam drugare vidim da na ebay ima svasta za ovaj tablet od mnogo dobrih futrola za 12 dolara do zastite za ekran bez baloncica i otisaka prstiju za 11 dolara..Da li je neko zainteresovan i da li je neko vec kupovao na ovaj nacin ?

Kupovao sam ja ali bolje da nisam jer folija koja ti stigne je ne upotrebljiva jer naši poštari pokušavaju ''koverat'' ugurati na silu kroz sadnuče pa su tako oštetili i foliju koju sam naručio. Kada sam stavio foliju pošto su je ispresavijali videli su se tragovi kako je bila savijena tako da sam mogao samo da je skinem i bacim. Futrolu sam naručio u teehnomaniji i stigla poštom u kutiji bez oštećenja. Nezgodno je to što moraš da vadiš tab svaki put kda nešto hoćeš da slikš, ako možeš negde kod nekog tašnara da isečeš pravilan krug na poleđini i tako dobiješ tu rupicu za kameru. Zanima me kakav je kvalitet fotografija tj kamere prednje i zadnje. Zato sam te i pitao da ako možeš uradiš neki selfi :) :) da vidim da li je kamera ista kao na A810 :).
 
Screen time od pet sati je ok..i mene je izmedju 5 i 6 h.....Evo fotki

IMG_20140806_185332.jpg

IMG_20140815_144752.jpg

:D

Ispale naopako al nema veze malo da se vezba vrat :D
 
Poslednja izmena:
Drugari ima li ovaj nas tablet wifi direct ja ne mogu il ne umem da to nadjem?
 
Jesi ga instaliro? Odakle? Jedva ček da stignem kući!
 
4.4.2 stigao i kod mene danas :)

PS. blizu 600MB je.
 
Vidim i kod mene stimo. Malo ću da sačekam, da čujem vaše komentare. Jel vratio stock browser, il opet dao glupog chromea?
 
Ništa od stock browsera, ostao je Chrome. Što se tiče rada, nisam primetio nikakvu razliku, za bateriju ću tek za nadelju-dve moći da kažem nešto. Čeka se root pa da pobrišem sve ove instalirane gluposti.
 
I kod mene stigao :D...sad sam odradila :D....mene zanima da li ce sad moci da radi usb sa netom :D...ako neko proba neka javi :))))....i da cujemo utiske rada...pisite....Kako se radi root i ja bih volela da pobrisem neke aplikacije koje mi ne trebaju :/
 
Kid mene he golo ****** ovaj KitKat! Update me proteko bez greske, all za sat vremena vec cetri puta we zabagovo., nesto u chromeu, nesto u setnjama kroz meni. Prokleti apdejt! Pre njega we nikad nine zablokiro! Doslo mi bill da gama tresnem sa sestog sprata! Nadam we da nemate taj problem!
 
Meni za sada radi extra, ja sam odusevljena, razne neke stvarcice koje su me nervirale sada su ispeglane. Drugarica je uradila takodje update i lose joj radi....koci...sam se restartuje....Lug pa sta ces da radis da i njoj predlozim...jesi li napravio bekap ili moze fabrickim resetom da se vrati jelly bean?
 
I kod mene slično, koći, sam se restartuje, kanda je u pitanju nedostatak Ram-a. Sad sam ponovo instaliro clean master, i memorija puna skoro do kraja. Bekap nisam pravio. Pre apdejta sam uradio factori reset, pa onda tek apdejt. Igraću se malo, izgleda da mu prija kad mu clean master nqpravi slobodnog prostora. Bitnoje ds ga za prvih sat vremena nisam saranio preko terase! :)
 
Ja nisam isla na faktori reset...samo sam instalirala update...moguce da cemo ovih dana dobiti jos neki update...a reci mi da li bi faktori reset vratio jelly bean? Da kazem drugarici da to uradi :)
 
Posle svakog update-a na noviju verziju androida se prepručuje factory reset. Backup-ujte podatke, odradite factory reset i sve bi trebalo da radi kako treba.
 
@Гага, неће се после фацтори ресета вратити пасуљко.
Ja sam uradio factrori reset pre apdejta, a i posle kitkata.
Edit: ili što reče @šnele, da drugarica uradi factori reset.
 
Poslednja izmena:
E nisam znala za faktori reset...za sada mi sve radi pa ako se nesto zezne ja cu odraditi :))))...a sad cu da kazem drugarici......znaci radi samo faktori reset ili da uradi i backup ?
 
E nisam znala za faktori reset...za sada mi sve radi pa ako se nesto zezne ja cu odraditi :))))...a sad cu da kazem drugarici......znaci radi samo faktori reset ili da uradi i backup ?
Factory reset će tablet vratiti u "fabričko" stanje tj obrisaće sve sa tableta. Ako drugarica ima neke slike ili dokumenta koja joj trebaju, nek ih prebaci na komp pa onda neka uradi factory reset.
 
Da, da to znam ...e hvala vam drugari pa vam pisem sta smo uradile :)...Meni se cini da mi sada bolje drzi bateriju..al to cu jos testirati ovih dana :)))
 
Govance maloponovo zabagovalo. Dok sam biro sliku za pozadinu.. samo se ukočio.., ni da opališ skrinšut, ni da ga ugasiš, i sam se restartuje. Kanda će popije patos. Ne bi smeo da se koči.ufffffff grrrrrrr
 
Nazad
Vrh Dno