Šta je novo?

ACER Iconia A1-830-25601G01nsw

Gaga 3

Cenjen
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruke
611
Poena
169
Hajde ponosni vlasnici javite se da malo razmenimo misljenja o ovom lepotanu :)
 
Da li je neko probao da zakaci usb modem(Telenor,Vip,Mts),ili je jedina opcija sto se tice interneta WiFi ?
 
Jel ima neko da nije odradio ona dva apdejta? Pitam zato, što nakon toga nema više fabričkog browsera, već je zamenjen hromom. A na chrome mi ne radi http://tvsvuda.vektor.net/ . Na fabričkom nisam ni probo, al mi sa njim radi na telefoni i na prethodnom tabletu B1-710
 
skini dolphin browser
evo upravo sam probao preko asus memo pad hd7 i radi
 
Delfina i koristim. I tv svuda mi radi, al kad uvećam preko celog displeja, onda neće. Zanima me da li bi radio sa osnovnim browserom, pre ikakvog apdejta. Inače delfin je super.
 
ne znam za taj tablet,nemam ga :/
meni na asusu radi i full screen
 
Eto, negde radi, al ovo je tema za acera, i muke sa njim
 
Treba i da ga ukljucis u dolphin-u (negde u opcijama je)
 
Probo sam svašta i isto, verovatno ne znam šta i kako treba :(
 
pa u dolphinu imas podesavanja i imas tamo enable java i enable flash ja mislim
 
Ima ima sve sam to enableovo, al kanda fali još nešto. Znam da na bivšem B1-710, isto nije telo da radi kako treba ni na jednom browseru, osim na osnovnom. A ovde su neka dva apdejta, pregazila tajosnovni i nanjegovo mesto je došo chrome. A delfinje bolji. E sad mi jekrivo što nisam probo kako radi fabrički ptetraživač pre apdejta. Bilo bi dobro da to neko proba, pre nego što odradi apdejt. Nego ti čini mi se imaš i Teslu, kako to radi na njemu, jer su dosta slični, u korist tesle ipak.?
 
na tesli radi iz stock browsera sad sam probao
nisam ni instalirao flash

probacu posle da skinem doolphin i flash pa cu ti reci
 
Jel uspeo neko da ga konektuje na internet putem usb flesha :)))
 
Kupio sam ja ali za 810 isto preko njih tehnomanije ok je samo bih ti preporucio crnu varijantu jer je bela preosetljiva
 
Hehe, ta dilema me je i odgovorila od kupovine! Probo sam tabakeru, crnu, i posle sam jedva izvuko tablet iz nje! baš mi se dopala, osim cene. reče mi prodavac, da će možda biti na akciji, a kakoimam privremeno rešenje sačekaću. Izgleda da je od nas, ovde, još niko nije kupio. Konkretno, dok samje isprobavo, čini mi se da je prednji deo kraćk od zadnjeg. I da ne pokriva uvek ceo displej, već kao da malo viri
 
Ja nemam problem sa vadjenjem tableta i tabaker pokriva sve kako bi trebalo. Plastika je kvalitetna kao i sama tabakera :D pogotovo što imaš mogućnost da stabilno osloniš tablet kada gledaš neki video.
 
Uzeh dsnas tu futrolu na preklop, sa kadicom, i odlično mu čuči. Nego kako da mu vratim stock browser?
 
Nazad
Vrh Dno