Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Uspeo sam, u Smart meniju Screen Share plocica skroz na kraju nisam je do sad ni primetio, radi bez problema i Tab S i sa Nexusom 5, sve sam vise odusevljen TV-om u početku moram priznati da nisam bio ali vremenom je zadovoljstvo raslo. (Imao sam dosta problema sa titlovima upocetku...)
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam, u Smart meniju Screen Share plocica skroz na kraju nisam je do sad ni primetio, radi bez problema i Tab S i sa Nexusom 5, sve sam vise odusevljen TV-om u početku moram priznati da nisam bio ali vremenom je zadovoljstvo raslo. (Imao sam dosta problema sa titlovima upocetku...)

Izvinjavam se za mali off topic mislio sam da pisem u temi za LG televizor... :D
 
Pitanje za korisnike LTE verzije, da li imate opciju kad se udje u podešavanja, pa u uređaj, pa u zaključavanje ekrana, e tu da li imate opciju da stavite aplikacije na zaključan ekran po izboru?
Pre neko veče gledam na youtube tab s Tips, tab s WiFi verzija i imao je tu opciju, kod mene uopste ne postoji ta opcija...
 
ta opcija funkcionise jedino kada se izabere swipe kao nacin otkljucavanja, settings>device>lock screen>swipe i onda ukljucis opciju "shortcuts".
nisam probao za ostale vidove zakljucavanja, a i logicno mi je da ne da bilo koji shortcut da se stavi jer bi to automatski znacilo i ulazak u rezim rada bez prethodnog otkljucavanja.

inace, nikako da stignem da rootujem, valjda cu naci vremena uskoro...
 
Hmm, zanimljivo... I dalje nema opcija shortcuts...
Namestio na swype....
 
E sad mi zaista nije jasno... Evo ga i screenshot... Cudno mi da nemas tu opciju...
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-12-04-09-37-45.png
    Screenshot_2014-12-04-09-37-45.png
    254.4 KB · Pregleda: 109
Ne znam kako i zasto nemam opciju shortcuts. ..
Cak sam uradio i reset tab-a... Jednostavno nema to kod mene... Nije mi jasno kako nema :)
 
Kod mene je iskljucen multi window, mozda proradi i kod tebe ako ga iskljucis, ne znam, nisam pametan...
 
Ma i kod mene isključeno, krastavac... Stvarno mi nije jasno...
 
Pojavio se lolipop za tab s, CM12. U pitanju je jos uvek early build ali lepo je da se razvija :)
 
Koliko vam traje baterija pri gledanju filmova? Vidim po netu neki spominju 15 sati, jel to realno?
 
Samsung Tab S
Današnje stanje, sve popaljeno,4 mail naloga i sve ostale zajebancije, osvetljenje automatsko, malo nešto wifi ostalo većinom 3g i nešto 4g
Uz to igrao sam nesto malo igrice, plus slušana muzika
Ja lično prezadovoljan

d9da4e7be31c34b59ccf7ef6f8b7123f.jpg


fcc67bd81ed3efcebd75526c4a58fa30.jpg


290939df91580b0adc533a19fb410c9f.jpg
 
Nesto razmisljam da predjem na 8.4 dijagonalu. Dobar mi je 10.1 dok sam u kuci, ali recimo u busu je poprilicno nepraktican za koriscenje. Ne isplati mi se prelazak sa note 10.1 2014 na tab S 10.1 mada sam vise za amoled jer letos nisam uspeo da gledam film napolju zbog odsjaja. Moracu malo da iscackam u prodavnici. Sa druge strane samsung je izbacio nekoliko modela od kada sam uzeo note i sada ne znam jel stize nesto bolje od tab S uskoro ili tek na leto. Zanima me i kakav ce biti note 10.1 2015 mada realno olovku retko koristim.
 
Da se pohvalim, uzeo sam Samsung Tab S, 8.4 Wifi only verziju i dobio sam na poklon Samsung Galaxy tab 3 8.0 na poklon. Mislim da je to baš super deal, ispalo mi jeftinije nego preko oglasa. :)
Za sad sam prilično zadovoljan, baterija trenutno sa 4 SOT na 35%. Verujem da će biti još bolje.

Za sad ne smem da ga nosim iz kuće, treba da mu kupim neki cover. Neki predlog? Jel uzimao neko preko alija ili dxa? Kakve su?
Da li ima negde inače original fizička tastatura u bgu ili bar da je dobra? Ako ne, videh neku preko dxa za $25.
 
Sto se covera tice, originalni samsungovi su najbolji, imas ih u svim samsung shopovima u trznim centrima kod nas
 
@pantam Koliko si platio i gde si uzeo ako sme da se napise javno?
 
Originalna tatatatura je preskupa i jako loša za kucanje. 10.5 Ima mnogo bolju.
 
Poslednja izmena:
Pa onda ću da uzmem kinesku tastaturu. Kakva god da je.

Ako neko prodaje original cover nek mi šibne pp, novo mi je preskupo, 6000 dinara skoro. Uopšte mi nije jasno zašto je običan cover tako skup.

Cena je 49990, ali tab 3 košta 18000, tako da mislim da sam dobro prošao, pogotovo što su mi trebala dva tableta svakako. Tab s onda ispadne jeftinije nego i po oglasima.
 
Da li vam radi usb otg? Meni ne, dok na ostalim samsung, i ne samsung uređajima radi. Nešto mi se čini da mi je pre par meseci radilo.
 
krele, mogu reci da cover podseca na original, samo se po stepovima vidi da nije i malo je mozda krivudava. inace original kad dodirnes, odaje utisak kao da si najfiniju kozu dodirnuo, ne znam kako su to uspeli
 
Ma dobro znam da nije hiruski precizno odradjeno. Meni ne smeta. Radi posao. Meni je onaj cover sto stiti samo od napred cista glupost jer zadnja strana je u tom slucaju potpuno ne zasticena. Jedino sam to video kod nas i bila je preko 2000 (ne sećam se tacno koliko)
 
Ja sam meni ovo uzeo...plus folija i plus olovka , sve za 10e, i mogu reci da je odlicna....

c51f0eaac95010e2b888213dad31995d.jpg
 
Ja sam meni ovo uzeo...plus folija i plus olovka , sve za 10e, i mogu reci da je odlicna....

Bogi, nemoj se ljutiti, ali meni je ta futrola skrnavljenje jednog od najlepsih i najelegantnijih tableta, to je kao kad bi najbolja riba obukla ogromno astronautsko odelo :) moj je stav da ako vec uzmem uredjaj koji je u tom momentu bio top ponude medju tabletima (tada jos nije bilo novih ipada i novog nexusa 9), red je da se uzme i odgovarajuci case, cover ili sta vec ima.
 
Ma jok ne ljutim se, to je bilo na brzinu naruceno...čisto da imam neku zasti6, kazem, stvarno nije lose, ne izgleda uopšte lose...ali, u međuvremenu sam naručio silikonsku futrolu, masku...i sad ga tako koristim...prakticnije mi je , jer staje u džep unutrašnji od jakne, prsluka...
 
Ja sam naručio ovu futrolu iz Alija. Meni na slikama deluje super, jedino što ko zna kad će da stigne.
 
Za oko 2 nedelje meni stigla. Dobijes sve to sto u pise u paketu.
 
Nazad
Vrh Dno